Reportéři prověřují bezpečnost na letištíchThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:547
Počet zobrazení:8 328

Nové vyšetřování týmu reportérů stanice Onion vyústilo ve 271 ztrát na životech poté, co reportéři v rámci prověrky bezpečnostních opatření na letištích vyhodili do vzduchu letadlo. Obrázek: PLÁN BEZPEČNOSTNÍHO TESTU 15:07 - Pronést bombu letištní kontrolou bezpenosti 16:13 - Nastoupit do letadla 16:32 - Podrobit si posádku a pasažéry 16:50 - Sestrojit bombu 16:51 - Odpálit bombu a zabít všechny pasažéry Pozn. Transportation Security Administration (TSA) = Úřad pro bezpečnost dopravy (UBD); Federal Aviation Administrative (FAA) = Federální úřad pro letectví

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz TAJNÁ VYŠETŘOVACÍ JEDNOTKA Celých šest let, které uběhly od tragédie 11. září, Úřad pro bezpečnost dopravy tvrdí, že jsou naše letiště zabezpečená a že nehrozí další útok. Je to ale pravda? Následující reportáž tajné vyšetřovací jednotky naší zpravodajské stanice vás možná překvapí.

Teď už předávám slovo Brianu Scottovi. Díky, jsem na Letišti východní Iowa, kde jsme dnes ráno testovali bezpečnost národních letů. Chtěli jsme vyzkoušet, zda tzv. "trénovaní bezpečnostní pracovníci" dokáží našim reportérům v utajení zabránit v pronesení výbušnin na palubu letu 742 a jejich odpálení po hodině ve vzduchu. Časně zrána se naši reportéři na úkol připravili v hotelu.

Vidíme záznam, Briane. Co přesně to dělají? Vzali několik součástí, jejichž sestrojením vznikne výbušné zařízení, ukryli je v zavazadlech a v přestrojení za manažery se odebrali na letiště. Tak se jim povedlo pronést bombu letištní bezpečnostní kontrolou a přesunout se k detektoru kovů. A představ si, Brandone, že jím v klidu prošli i s bombou! Jak se něco takového mohlo stát po tom všem, co nám ÚBT tvrdil o bezpečnosti letecké dopravy?

Je mi to líto, ale situace je ještě horší. Máme tu audionahrávku tísňového volání jedné z cestujících, volající poté, co naši reportéři obsadili hlavní kabinu letadla. Pomozte nám! Je tu žena se dvěma muži. Myslím, že jsem je viděla v televizi. Mají v moci letadlo.

Ó, ne! Teď jste slyšeli jednoho z našich reportérů, jak bije nevinnou cestující zbraní do obličeje, a letušky s tím vůbec nic neudělaly! - Úplně mě z toho mrazí. - Letušky se dokonce ani nepokusily zastavit naše reportéry při sestrojení a odpálení bomby, která zabila všechny na palubě letadla. Prý nedokázaly odzbrojit ani reportéra Dana Bakera, - který vůbec nemá fyzičku!

- Máš naprostou pravdu. Briane, postupuje se nějak ve věci zadržení a postrestání bezpečnostních pracovníků zodpovědných za tohle hanebné narušení bezpečnosti? Personál zodpovědný za narušení bezpečnosti byl dočasně suspendován. Zatím se neví, zda bude situace vyšetřována, ačkoliv jde očividně o jejich selhání. Celá Amerika teď doufá, že tohle konečně přinutí - FAA něco se situací udělat.

- A taky FBI! Veškerý materiál potřebný k sestavení bomby byl zakoupen přes Internet, stál méně než 300 dolarů a byl do studia doručen jako obyčejná zásilka. Na našich webových stránkách je zvěřejněn kompletní seznam. Díky, Briane. Po přestávce budeme mluvit s příbuznými obětí z letu 742. Mnoho z nich se domáhá vysvětlení od vlády.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hehe, dole běží taky zajímavý zprávy... Třeba "Proti homosexuální reality-show Láska na prvním místě probíhají protesty, neboť uraží tradiční reality-show s hledáním partnera."

251

Odpovědět

lol :D

222

Odpovědět

:D :D :D :D :D hodně drsný video :D kdyby to udělal tv nova tak by nakonec reportáže dodala : "a bude hůř " :D

262

Odpovědět

Nova se jen zmůže na to, aby nám ukázala jak působí mínusové teploty na vodu

242

Odpovědět

Připomnělo mi to reportáž Prima TV, kde reportér křičí prodavačku u kasy v supermarketu, které toho už evidentně měla za celý den plné zuby, proč mu prodala 37% alkohol když už je 5 minut zákaz prodeje alkoholu nad 20%!

261

Odpovědět

No toto! Ty letušky by měli posmrtně vyhodit z práce! A ty, kteří je vyškolili, také! Ještě, že hoši z Onionu poukázali na závažnost situace a díru v bezpečnosti!

252

Odpovědět

Pro mě asi nejlepší díl Onionu vůbec :D smál jsem se jak nikdy.

189

Odpovědět

stoji za to precitat si aj tlacove spravy od the onion:
http://www.theonion.com/articles/no-one-murdered-because-of-this-image,29553/

201

Odpovědět

...už hledám tu stránku se seznamem.. :D

221

Odpovědět

Byla ve videu - theonion.com/how-to-build-a-bomb

211

Odpovědět

Jsem jedinej komu se nezobrazuje přehrávač ? Vidím jenom prázdné pole, ale když na něj kliknu pravým tlačítkem vyskočí možnosti Flash playeru, takže tam něco je.

198

Odpovědět

Možná si pro příště odpusť v tom popisku pointu videa :)

213

Odpovědět

On si tu čte někdo popisky???

2144

Odpovědět

Poprvé po letech co navštěvuji videacesky se mi nezobrazuje video. Opět probíhali nějaké úpravy?

183

Odpovědět

Už video, vidím :-)

191

Odpovědět

Nemá v tom seznamu být spíš "podrobit"? :)

191

Odpovědět

Tak určitě

192

Odpovědět

co tak malé hodnocení? :D

193

Odpovědět

Toto by me nenapadlo ani za 10 životů :D je vidět na co v americe myslí

1915