Al-Káida vyvrací konspirační teorie o 11. záříThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:787
Počet zobrazení:9 969

Přenesme se o pár let zpátky a poslechněme si politickou debatu o 11. září mezi autorem knihy, která celou událost pokládá za konspiraci americké vlády, Williamem Gerardem a Omarem Al-Farouqem, který reprezentuje stanoviska Al-Káidy.

Přepis titulků

Překlad: SolamBee www.videacesky.cz Nová kniha s názvem Pravda o 11. září údajně přináší důkazy o tom, že zničení Světového obchodního centra nebylo dílem teroristů, ale stojí za ním americká vláda. Je s námi autor knihy, William Gerard. Většina mainstreamových médií se mě neodváží pozvat, takže děkuji. Dále tu máme Omara Al-Farouqa z Al-Káidy, který otevřeně kritizuje, "směšné konspirační teorie o 11.

září". Můžu vás ujistit, že nic jiného ta kniha není, je to prostě nesmysl. Gerarde, jak jste dospěl k závěrům, které v knize prezentujete? - Jaká jsou fakta? - Po důkladném prošetření celého místa - najdete roztavené základy... - Už zase! dokazující, že ke zničení budov byly použity bomby z termitu. Mohu vás ujisti, že jsme nepoužili termit. Sám jsem dělal výzkum a termit by vůbec nefungoval.

Nechali jsme do budovy narazit obří letadlo, podle mě je očividné, proč se to zřítilo. Proč se k tomu musíte stavět tak kategoricky? Jak by se líbilo vám, kdybyste strávil dva měsíce v jeskyni hluboko v horách, spal na kamení a plánoval něco výjimečného, jen aby si někdo přisvojil všechny zásluhy? Neudělal jste to, tak mi to neberte.

- To přece... - Gerarde, Gerarde! Proč by podle vás americká vláda chtěla zinscenovat útok na své vlastní půdě? Chamtivost! Aby se zvýšil výnos z ropy, obrat zbrojního průmyslu, investice do obrany... všechno věci, na kterých mají Bush a Cheney zájem. Bushova administrativa, to je banda šakalů, na tom se shodneme, - ale nesedí tam, že by zabíjeli...

- Nesedí? Proč by zabíjeli 3000 svých vlastních bezvěrců? Je jasně vidět, že to bylo součástí jejich plánu na vyvolání války v Iráku. Tak proč většina národa neschvaluje Bushovy činy? A proč je Usáma bin Ládin bezpečně v... někde. Válka v Iráku Bushově administrativě nesporně hodně uškodila. Podívejte na tohle.

Tady jsou jména a telefonní čísla všech zúčastněných. To myslíte vážně?! Mám tady voucher na pilotní kurzy našich statečných pilotů. Očividně je to podvrh. To vám dal sám Bush? Myslíte, že pracuju pro Bushe a po večerech spolu popíjíme? A určitě chtěl doporučit šikovného padělatele. Říkáte tady nesmysly, jako bych mluvil s kozou. - Přesně tohle naše vláda dělá! - Nechte pana Al-Farouqa domluvit. Mám pro vás návrh, co takhle zajít si k Washingtonovu monumentu?

Vezměte s sebou celou rodinu. 12. října 2009 mezi třetí a čtvrtou. Zaplaťte si prohlídku s průvodcem až úplně nahoru a pěkně tam čekejte. Přesvědčíte se, jak dobře umí Al-Káida organizovat, jen počkejte. Moc vám děkuji, za okamžik nás čekají najednou populární malé pandy z roku 2008. Tešte se, máme spoustu jejich nahrávek.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"we flew an enormous airplane into building, ok. I think it's obvious..." Tohle zase zabilo mě :D :D :D

260

Odpovědět

Al-Farouq je celej Izer :)

280

Odpovědět

Přístě v Onion: Židé a Řím se přou o to kdo zabil Ježíše. Atheisté dodávají: "Haha!"

284

Odpovědět

mimochodem včera večer dávali onion na prima cool - řezal jsem se smíchy od začátku do konce :D

243

Odpovědět

best onion news evar.. :d

206

Odpovědět

Ta věta "proč by americká vláda zabíjela 3000 vlastních nevěřících?" :D to mě zabilo :D

284

Odpovědět

Akcent člena Al-káidy mi připoměl film Diktátor :D A ten vtip v Usamou.. geniální! :)

223

Odpovědět

Já chci záběry pandy.

2118

Odpovědět

:D
Why is Usama bin Ladin save in ... somewhere.

Nemůžu jinak - 10/10

302

Odpovědět

Tak Al-Káida asi tak dobře organizovat neumí, když Washingtonův monument ještě stojí... :D

215

Odpovědět

Nebo je to už jen maketa a samotný útok se povedlo utajit :D Video ovšem geniální :D

253