Děti reagují na Charlieho SheenaDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:495
Počet zobrazení:6 020

V dnešním díle budou děti reagovat na tento rozhovor s Charliem Sheenem, takže doporučuji rozhodně nejdřív interview zhlédnout, abyste byli v obraze. Těšte se na spoustu zajímavých názorů na celou problematiku Charlieho Sheena, jeho styl života, užívání drog a mnoho dalšího a do komentářů nezapomeňte napsat, čí názory vás nejvíce zaujaly a jaký názor máte na Charlieho vy sami.

 

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Charlie Sheen! - V rádiu kolují zvěsti, - Bože můj. že je Charlie Sheen... Charlie Sheen! Božínku, tohohle pána znám.

Doopravdy. Já jedu na droze jménem Charlie Sheen. Zkuste ji a bude po vás. Roztaví se vám obličej a tělo vám vybouchne. Na 5 vteřin byste si půjčila můj mozek a křičela byste: "Tohle nezvládám, ty vole!" - Říká se, že jste bipolární. - Jsem spíš bivýherní. To je má oblíbená hláška. To je má oblíbená hláška! Ach, Charlie Sheene... Porážka nepřichází v úvahu. Musíte s tímhle černoknežníkem bojovat. Nedokáže se ani na pět vteřin soustředit.

Ani nápad! To je on, je to náš táta a můžem se od něj dozvědět pravdu. Páni! Výhra! Blik. Výhra! Charlie Sheen bere drogy každej den. Jo! Čas na otázky! - Víte, kdo to byl? - Ne. - Ne. - Charlie Sheen!

- Charlie Sheen. - Charlie Sheen. Já ho znám. Přišel o práci. Propustili ho a to ho naštvalo. Proč jsem vždycky v modrém pokoji? - O čem to mluvil? - Je blázen. Promiň, ale tohle je odpověď na všechno, co se ho týká. - O spoustě nesmyslů. - Nerozuměla jsem mu, protože dělal: Mluvil o tom, jak by jeho mozek nikdo nezvládnul. Úplná blbost.

Výhra! Výhra! A pak říkal: "Jsem úplně v pohodě. Neberu drogy." Když jsem ho viděl, připadal mi jako starej děda. - Myslím, že by potřeboval psychiatra. - Podle mě mu šplouchá na maják. - Co myslel tím vyhráváním? - Tak to vůbec netuším. Je to prostě blázen! Nemám k tomu co říct. Na tohle nemůžu reagovat. Podle mě si myslí, že je "ve válce" se CBS.

Asi si myslí, že je to celý hra. Že ačkoliv se s ním všechno tohle děje, vždycky vyhraje. Chci vyhrát, chci vyhrát, já chci vyhrát! Je to dobrá hláška. Výhra! - Podle tebe vyhrává, nebo prohrává? - Prohrává. - Vyhrává. - Podle mě vyhrává! - Obojí. - Podle mě prohrává. - Prohrává. - Prohrává. - Prohrává. - Asi prohrává. - Prohrává.

- Prohrává. Pořádně! Prohrává. Vlastně už dávno prohrál, jasný? Už ani neprohrává, protože prohrál. Máš jinak Charlieho Sheena rád? Slyšel jsem o jeho filmech a pár jsem jich dokonce viděl a docela se mi líbily. Charlie, co všechny tvoje dřívější filmy, kámo? - Žhavé výstřely? - Dřív byl hodně milej a v pohodě, ale pak začal bejt zlej.

Jak si může dovolit takhle ohrožovat svou kariéru? Vždycky se pak ožere jako Lindsay Lohan. Stěr! Tvrdí, že už drogy nebere. Věříš mu to? - Ne. - Ne. - Je na něm vidět, že je bere. - Věřím mu, dokud ho nepřistihnou. - Podle mě je bere určitě. Nedokáže se držet jednoho tématu. Myslíš, že je teď dobrej táta? Vždyť bere drogy.

To přece rodiče nedělají. EMMINA MOUDRÁ SLOVA!!! Jeho děti to zjistí, pohřbívá svou kariéru... A co hodlá dělat pak? - Asi z něj bude dealer. - Šla bys s ním na mejdan? Ne! Žádná výhra! Asi ne. Řekl bych to mámě. Já ještě nechci umřít, kámo.

Kdyby mě pozval, tak mu řeknu: "Jdi ode mě, blázne!" Divný! Ne, jsi naprosto šílený muž. Úplně jsi ztratil mou důvěru. Kdo má pravdu? CBS, nebo Charlie Sheen? - CBS. - CBS má pravdu. - Přikláním se spíš k CBS. - CBS. Protože mu pomáhá. Pomáhat lidem je správné.

EMMINA MOUDRÁ SLOVA!!! ZNOVU! - Kdybys byla CBS, co bys udělala? - Určitě by neměl dostat zpátky práci, protože si ji nezaslouží. Kdyby dostali Charlieho Sheena zpátky, měli by neuvěřitelnou sledovanost. Charlie je zrovna na turné. Šla by ses na něj podívat? - Ne! - Ne. - To nemá cenu. Co si myslíš o lidech, kteří platí za to, aby ho viděli na pódiu? Přijde mi to zvrácený.

S postupem doby jsou lidi čím dál hloupější. Přestaňte chodit na jeho koncerty! On s tím sekne. Stěr! Co bys mu poradil? Jak by měl dát svůj život do pořádku? - Na to je už trochu pozdě. - Měl by říct lidem, aby mu už nedávali drogy. Měl by žebrat o tu práci. Potřebuje ji dostat zpátky. Měl by říkat lidem, co by měli dělat, a taky tancovat. Měl by být doktor a říkat jim, co mají dělat.

A my bychom ho zbožňovali. Přestaň už pařit. Jdi na odvykačku. Zkus zase žít normální život a držet se na chvíli dál od televize. Charlie Sheene... Ruce pryč od drog. A starej se o děti. - A zbav se jedný z těch manželek. - Stěr! - Díky za pozornost! - Děkuju za pozornost. Dejte mi vědět, na co se mám podívat příště.

- Sbohem! - Ahoj! Výhra! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

takovej že Charlie je super a měl by tu být ještě dlouho s námi

200

Odpovědět

Williem je prostě boží :DDDDD♥
Ale teda Athenu moc nemusím ;) :D

190

Odpovědět

"Měl by říct lidem, aby jim už nedával drogy" To mě dojímá :)

190

Odpovědět

deti si to predsatvuju velmi jednoducho . Deti . Myslim že Charlie robí hluposti ako každý kto ma vela pozornosti a penazi ... mmm ... asi by som bol rovnaký ... Charlie ideeeeš !

204

Odpovědět

Fox - Je ji 14.

182

Odpovědět

LIA je mrtě hezká :D zajedu si do ameriky :D

1813

Odpovědět

Ted jsem si vzpoměl na Rickyho Gervaise : budeme celou noc pařit a tvrdě chlastat někdo tomu říká mejdan charlie sheen večeře :D

203

Odpovědět

Emmina moudra slova !! to je mazec

182

Odpovědět

Vy to opravdu těm deckám žerete? Mají naučené co říkat a i kdyby byly opravdu tak geniální tak je to neuvěřitelně stupidní. Stačí mi něco podobného co slýchávám v rádiu.

1832

Odpovědět

charlie mi nevadi,nici si svoje zdravie ne moje, takze kazdy nech si robi jak uzna za vhodne..a na party by som s nim urcite isla lebo chlapec sa ocividne vyzna:D
R.I.P two and half man

182

Odpovědět

Chami:
Alespoň v USA je Kutcher hodně známá osobnost... Dokonce má nejfollowanější profil na twitteru :D

184

Odpovědět

ta mala holka "v modrym" je strasna...

1812

Odpovědět

já miluju Charlieho Sheena v Two and a half man a to mi stačí.. nová serie je už na webu tak to zkoukněte.. :-)

181

Odpovědět

Kaemon: Uz len toto tu chybalo, ano vyhodili ho lebo je za konspiracne teorie o 9/11. "urcite". Paneboze niektori ludia su idioti, proste idioti

192

Odpovědět

S tim vyšetřovánim 911 má pravdu...ale jinak mi je ho líto že je zase na dně...je to peckovej komik a když v těch novejch dílech bude ten Kutcher nebo jak se jmenuje tak ta sláva toho seriálu podle mě trošičku opadne...achjo :(

204

Další