Děti reagují na Jednorožce CharliehoDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:430
Počet zobrazení:5 083

Po týdenní pauze vám přináším další díl pořadu Děti reagují na..., ve kterém budou sledovat animovanou pohádku z jiné planety - Jednorožce Charlieho. Proto doporučuji, abyste si před zhlédnutím dnešní epizody pustili všechny tři díly Charlieho a naladili se tím na tu správnou vlnu. Uvidíte plno překvapených a nechápavých výrazů a jednoho mladíka z osazenstva tenhle animák pořádně vytočí. Přeji příjemnou zábavu. Ve videu se objevují v dolní liště zajímavé informace, které byste nestíhali číst, takže je napíšu sem: Autor videa, Jason Steele, ho původně nahrál na web Newgrounds.com pod přezdívkou TypeQueen. Video si následně někdo stáhnul a nahrál ho na YouTube, kde se stalo obrovským fenoménem. Jednorožec Charlie má celkem 3 epizody, které mají na YouTube dohromady přes 120 milionů zhlédnutí.

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle: Jednorožec Charlie! Heeeej! Charlie. - Hej, Charlie, vzbuď se. - Ano, Charlie. Ty hloupý ospalče, vstávej. - Proboha, to jste vy?

- Našli jsme mapu k Hoře cukrovinek. Já radši půjdu zase spát. Neeee, Charlie! Hora cukrovinek, Charlie. - Jo, Hora cukrovinek. - Dobře, fajn, půjdu s vámi k Hoře cukrovinek. Jsme tu! No to mě podrž, opravdu je to Hora cukrovinek. Když je ti smutno a hledáš rozveselení, tak hned zamiř přímo k Hoře cukrovinek. Mají želé fazolky, kokosy s malými čepičkami, krysy z cukru, čokokalhoty, je to zázračná země cukrovinek.

V cukrovinkové jeskyni se představivosti meze nekladou. Tak Charlie, rač vstoupit. Fajn, půjdu. Snad to bude dobrý. - Sbohem, Charlie. - Ano, sbohem, Charlie. - Sbohem? Co? - To je dost děsivý. Hej, co se to tu děje? Panebože, co se stalo? Sakra, vzali mi ledvinu!

To bylo to nejdivnější video, co jsem kdy viděl. - Mám otázku. - Ano? Nebyl ten, co to dělal, zhulenej? Čas na otázky! - Řekni nám, co se tam dělo. - Bože můj! Byli tam dva blázniví jednorožci... Jeden byl růžovej a myslím, že to byl chlap, což je trochu divný. Přišli k jednorožci Charliemu...

"Charlie! Našli jsme mapu k Hoře cukrovinek, Charlie!" Když se ho zeptali znova a přestali hopsat, tak řekl, že půjde. - Čekal jsem mnohem větší horu. - A pak vlezl dovnitř. - A oni mu řekli: "Sbohem, Charlie." - Objevil se tam, kde byl na začátku... - a měl na boku červenou jizvu. - "Vzali mi ledvinu!" To bylo hustý. "Kruci, vzali mi lentilku," protože to byl jen sen. - Co že mu vzali?

- Lentilku. - Jak se teď cítíš? - Deprimovaně. - Šla bys s nimi k Hoře cukrovinek? - Ne. - Ne. - Já bych odešel domů a zamknul se tam. - Řek bych jim, ať vodprejsknou. - Jo, šla bych. - Jo. Blik! Kdo by nešel? Kdybych byla jednorožec, tak bych šla a vzala bych si všechny cukrovinky. Nejdřív bych nakoukla dovnitř, než bych tam vkročila. - "Žádný cukrovinky, jdu domů."

- Jak se ti líbila písnička na konci? - Ta byla divná. - Je to celý postavený na hlavu. Nejdřív se stane jedna věc, pak se stane druhá... a pak se stane nějaká úplně jiná. Proč ty písmenka po dozpívání písničky vybouchly? To nevím. Protože to prostě cukrovinkový písmenka dělaj, jasný? Protože byly šťastný. Díky štěstí v nás explodují emoce.

MICHAELOVA SLOVA ZENU!!! - Víš, co je ledvina? - To je kost. - Je tady uprostřed zad. - To je něco v noze, ne? - Někde tady. - To je věc, kterou lidi darujou v televizních show. Jako George Lopez: "Tati, vím, že potřebuješ má ledvina." "Ale ta loco, nemůžu ti dát ji." Filtruje vaši moč nebo krev nebo něco takovýho. Tak proč mu teda ti jednorožci vzali ledvinu?

- To nevím. - Přesně o tomhle jsem mluvil. - Nechápu to. - Možná ji jeden z nich potřeboval. Možná jim chyběla, ale... nepřišlo mi, že by ji potřebovali. Vždyť dělali pořád přemety. Dá se dost dobře prodat. - Takže ji jednorožci chtěli zpeněžit? - Jo, aby měli na cukrovinky! Nebo drogy. S kým by ses radši kamarádil?

Se dvěma jednorožci, nebo s Charliem? - S Charliem. - S Charliem. - Asi spíš s Charliem, akorát je to asi mrzout. - Proč s Charliem? - Protože ti dva by mi šlohli ledvinu. Já ji potřebuju! Můj táta má jen jednu! - Se dvěma jednorožcema. - Asi se dvěma jednorožcema. - Proč? - Protože jsem sama tak trochu pošuk. Protože je s nima prča. - Ale vždyť mu ukradli ledvinu. - Koho to zajímá?! - Máš ráda jednorožce?

- Ano, jsou kouzelní a můžete na nich létat. Sice vím, že neexistujou, ale mám je ráda. Měl jsem je rád, protože jsem myslel, že mě vezmou do Leprikónova a budu boháč, ale pak... jsem viděl tohle. A všechno se změnilo. - Myslíš, že je to video pro děti? - Ne. - Jo. - Jo... Proč je pro děti? Jsou v něm jednorožci. - Je to tak trochu pro děti.

- Tohle bylo pro dospělé. Jsou i animáky pro dospělé. Byli tam zlý jednorožci, který mu ukradli ledvinu. To ve večerníčku moc často nebejvá. - Podíval by ses na víc videí s jednorožci? - Jo! - Jestli pro mě nejsou nevhodná. Jo! Jo! Jo! Jo! Jo! Pusťte mi další. Ne, díky. Tenhle pořad bych úplně zrušil. Ty dva jednorožci jsou otravnější než Fred a Otravný pomeranč. Vždyť mu ukradli... ledvinu! Kdo udělal to video? Radši s tím přestaňte, protože je to násilné.

Pokud chcete vidět vystřižené scén z dnešního dílu, klikněte někam tady dolů. Dejte videu palec nahoru! Přikazuji vám to! - Na viděnou za týden! - Bude se mi po vás stýskat a mám vás všechny ráda. - Ahoj! - Ahoj! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nebo drogy? já už nemůžu, to na ty jednorožce sedí

00

Odpovědět

Počkat..ehm oni neví co je ledvina??

10

Odpovědět

Počkat..ehm oni neví co je ledvina?

00

Odpovědět

Nemyslím si, že jsou to názory těch dětí.
A mnohem více by mne potěšili jejich názory, ač by byli bezmyšlenkovité či hloupé. Každopádně by to byli názory JEJICH.

1820

Odpovědět

Dneska jsem si tu pustila hodně videí, ale tohle se mi nezobrazuje, je tu prázdno

183

Odpovědět

mohli by ste dať ako deti reagujú na video "double rainbow" :D

190

Odpovědět

jo a nebo kids react to selena gomez, předem moc děkuji, kdybyste aspoň jedno to video přeložili...

190

Odpovědět

prosím, mohli byste přeložit video kids react to rebecca black-my moment? byla bych vám strašně vděčná :)

180

Odpovědět

S tebou není něco v pořádku ty kokos!

181

Odpovědět

je to nahraný, když se do toho zadíváte s těma dětma není něco v pořádku...

1921

Odpovědět

honza: Tak jistě, je to dítě a natáčí ho na video ;) troufám si tvrdit, že nikdo se před kamerou nechová úplně přirozeně. Navíc, američani se proste občas chovaj afektovaně. Jsou v tom vychovávaný, chovaj se tak všichni (většina).

180

Odpovědět

Nezdá se vám, že jeden kluk dooost přehrává?

192

Odpovědět

Asi myslíš Jacka, on to dělá v každém díle, což je škoda, protože obsah jeho přehrávání bývá často vtipný a chytrý.

00

Odpovědět

+lsliliteda Jaka :)

00

Odpovědět

Kids react to 2girls1cup.

194

Odpovědět

Dal bych cokoliv za kids react to 2girls1cup.

203

Odpovědět

mg ty jejich názory.. strašnej fake :D

1916

Další