Děti reagují na MinecraftDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:296
Počet zobrazení:6 645

Na začátku videa se s vámi rozloučí Lia, která aktuálně působí v novém pořadu Puberťáci reagují (Teens React). Nicméně několik epizod Děti reagují s ní tu ještě není přeložených, takže nezoufejte.

V dnešním díle si představíme světový fenomén poslední doby - Minecraft. Moderní hráče může tento titul na první pohled odradit jednoduchou grafikou, ale většina fanoušků Minecraftu tvrdí, že jakmile začnete hrát, skvělá hratelnost vás od počítače jen tak nepustí.

Je někdo z vás vášnívým hráčem Minecraftu? Které z dětí vás dnes svými názory nejvíce zaujalo?


Textové poznámky z videa: 1:32 - Dětem byl puštěn fanouškovský trailer od YouTube uživatele s nickem Vareide, který měl v době odvysílání tohoto dílu 5 milionů zhlédnutí. 2:11 - Minecraft vytvořil Markus 'Notch' Persson a byl vydán 17. května 2009. 3:01 - Minecraft si prozatím koupily 4 miliony lidí a má 16 milionů registrovaných uživatelů. 5:19 - BlueXephos je momentálně nejodebíranější YouTube kanál s videi týkajícími se Minecraftu, který má přes 1,1 milionu odběratelů. 5:46 - MineCon se konal 18. a 19. listopadu v nevadském Las Vegas. Všechny lístky byly vyprodány.

Přepis titulků

Ahoj, dnes jsem naposledy v Děti reagují, ale nebuďte smutní, protože budu v Puberťáci reagují! První díl vás čeká už ve čtvrtek tady na kanálu The Fine Bros, takže brzo na viděnou! Děti reagují na... videohry! V dnešním díle: Minecraft!

Představte si, že jste opuštěni... To snad ne! Stačil mi tenhle záběr a už vím, že je to Minecraft. No jo... - Než zahalí krajinu tma... - No jo! - ...najděte si úkryt. - Působivý. Dělaj z toho hroznou senzaci. Pak začněte dolovat.

- Vyrábět. - Cože? Musí to dělat všichni? Tvořit. Fíha! Páni. Tohle se regulérně postavit nedá. Leda s modama. - Ale při dolování... - Snad se nebudu bát. ...čím dál hlouběji...

si uvědomíte... - že už nejste sami. - Mám strach. Nejsem sám! - No... - Bože můj. Jo! Jo! Čas na otázky! - Už jsi slyšel o Minecraftu? - Jo, slyšel. - Jo, dokonce jsem ho hrál.

- Jo, slyšel. - Ne. - Ne. - Ne. - Slyším to poprvý. Minecraft je hra, ve které žije tvá postava v obřím světě plném vody a kamene, ze kterého můžeš postavit cokoliv. Ale na noc potřebuješ úkryt, protože by tě mohli zabít zombíci a pavouci. - Paráda. - Své stavby můžeš sdílet s přáteli, ale zatím nelze hru nijak vyhrát. - Pokračuje donekonečna. Co ty na to? - To je fajn, ale asi by mi to lezlo na palici. Když nemáte cíl, děláte si, co chcete.

Takový hry mám rád. To je hrozný, protože se nikdy nezastavíte. Bože můj, nechci to říct. Sen každýho nerda - nekonečná videohra. K čemu vám bude to, že na počítači něco postavíte? Asi vám to nepomůže dostat se na vysokou, že ne? - Zní to jako zábava? - Jo. Jakmile začnete hrát, chytí vás to, ale pak vás to nepustí a budete hrát celý dny. Nejspíš vás to překvapí, ale já na hraní her moc nejsem.

Ne? Bojím se, že by mě spapali. Třeba Call of Duty nerozvíjí vaši představivost. Nemůžete tam stavět. - Co říkáš na grafiku? - Co to je grafika? Samý kostky. - Bylo to moc hranatý. - Mohla by být realističtější. Vracej se do dob Pac-Mana. Snaží se udělat něco jako ty staré kostkované hry, co by mohli lidi hrát i dneska.

Kolik lidí podle tebe tu hru hraje? - Moc asi ne. - Tisíc? Jeden? Dělám si srandu. Několik set? Možná budu za blbce, ale tipla bych jeden milion. Ve skutečnosti má hra přes 16 milionů registrovaných uživatelů. Páni! - Můj tip ignorujte.

- Houby! Cože? A já o tom neslyšela? Jak to? Záporákům ve hře se říká "creepeři". Úchyl! Spousta diváků si myslela, že máš ráda Minecraft, protože říkáš často "creeper". - Vážně? - Jo. - Ne. - Co podle tebe creepeři dělají? - Zabíjí lidí? - Myslím, že k vám přijdou, začnou halekat a pak vybouchnou nebo tak něco.

"Moc pěkný stolek, panáčku." Bum! A vyhoděj vám ho do povětří. Jsou nehorázně otravný. Teď ti ukážu pár bezva věcí, které lidi postavili v Minecraftu. Páni, Eiffelovka. Cože? To je parádní! Jak je to možný? Dobře, tohle musela bejt fuška a vypadá to parádně. Kam na ty nápady choděj? - Fíha, hrad.

- Nejsou to Bradavice? - Jsou. - Jsem chytrej! - Pokémon. - To snad ne! Pokémony miluju! Tohle chci taky postavit. - Co to je? - Nyan cat! Bože můj! Jak jste postavili prdící kočku? Co bys v Minecraftu postavil? - Bílý dům. - Vysněný zámek. Obří kousek sushi a uvnitř něj bludiště.

Nejspíš vězení, do kterýho bych pak mohla zavřít creepery. Já nechci nic stavět! Určitě bych moc dlouho nevydržela. Nestihla bych se schovat do úkrytu a pak bych v té hře umřela! - Proč je tahle hra tak oblíbená? - Protože jste v ní pánem vlastního světa. - Můžete stavět, co se vám zamane. - Nekonečná škála možností. Je dobrá pro děti, protože rozvíjí jejich kreativitu. Nejspíš zaujme dost lidí, kteří normálně videohry tolik nehrají.

Nesnažíte se tam nikoho zabít svým AK-47. Je to spíš produktivní videohra. Říkají ti něco tahle jména? BlueXephos? - Ne. - Ne. Jsem trpajzlík a kutám si díru! - A co Captain Sparklez? - Ne. - Doufám, že je to holka. - SeaNanners nebo UberHaxorNova? Ne. - To jsou názvy kouzel z Bradavic?

- Jsou to přezdívky autorů Minecraft videí s miliony diváků. - Chtěl bys je vidět? - Jo. - To je hustý. - Tolik zhlédnutí jen díky tomuhle? - Proč myslíš, že je lidi tak milují? Protože jsou to borci a dělaj v Minecraftu skvělý věci. Tenhle týden se koná MineCon, což je akce pro hráče Minecraftu. MineCon? To je bombovej název. - Chtěla bys tam zajít? - Tam bych asi usnula nudou. Nějak mě to neláká. - Klidně, Pokémoni maj podobný srazy.

- Já tam na tuty budu. Zahraju si tam plnou verzi Minecraftu, což bude samo o sobě boží. Půjdu tam, oblíknu se jako creeper, vybavím se malejma bombama a budu je na všechny házet. - Začneš teď hrát Minecraft? - Ne. - Nemám na to čas. - Ne, nezačnu. - Zadarmo bych to možná zkusil. - Asi bych hrál jen zkušební verzi zdarma. - Jo. - Jo, začnu. Jestli mi to rodiče dovolí.

Možná by mě to bavilo, ale budou mít strach, že tam umřu. Loučím se s vámi! Nezapomeňte ve čtvrtek sledovat Puberťáci reagují. Doufám, že si to nenecháte ujít. Čau! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (104)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mohli byste přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=uYFmxgzPP3Q je to teens react to ...

190

Odpovědět

Sen každýho nerda? Jako jeden z nerdů mohu říct: Můj sen teda ne. Já mám opravdu raději hry s koncem... Nějaké definitivní zadostiučinění.

2410

Odpovědět


Odpovědět

Další video bude ,,Děti reagují na vaše pěsti po tom co nasrali steva a hranatý svět ''

191

Odpovědět

chyba, minecraft jde dohrát, po zabití ender draka :)) I love this game

213

Odpovědět

Po*erte se třeba ;) Tady nemůžu napsat ani svůj názor ? Tak to se běžte vycpat ;) Jinak Mc je jen parodie na lego, moderní děcka radši seděj zavřený u počítače a hrajou si kostičky na něm ;) o tomhle mluvím, tak se laskavě uklidněte :)

2113

Odpovědět

Riley vypadá hrozně jako Brittany z Glee, a dost podobně se i vyjadřuje :D

180

Odpovědět

Totál pravda, minecraft je ta nejnávykovější hra vůbec. K té grafice, když se trochu pohrabete ve forech, tak se z toho dá udělat pomocí shaderů a texture packů moc hezká hra. Ale já radši tu grafiku alá might and magic VII.

185

Odpovědět

Creeper z minecraftu v akcii. V košiciach na Hlavnej pri dome sv. Alžbety vybuchol

http://www.youtube.com/watch?v=jUj0Yajw4AI&feature=youtu.be

180

Odpovědět

libi se mi Lia a jeji vyraz pri vete "deeper and deeper"..no jo

201

Odpovědět

Arry: Sakra :D tak dobře, počkám si do 15 no :D

190

Odpovědět

Facepalm: Uvědomuješ si, že je ji max čtrnáct, že? :D

197

Odpovědět

Smutné, že ani jedno dítě nezminilo LEGO, protože byla první věc na které jsem si vzpoměl hned jak jsem hru poprve uviděl (ještě Classic verzi).
Nebo že by LEGO bylo popularní jenom v Evropě?

To není smutné :D Smutné je že ty sis pod tím představil lego, protože tohle se tomu fakt podobá jako x a y

184

Odpovědět

Smutné, že ani jedno dítě nezminilo LEGO, protože byla první věc na které jsem si vzpoměl hned jak jsem hru poprve uviděl (ještě Classic verzi).
Nebo že by LEGO bylo popularní jenom v Evropě?

194

Odpovědět

krajtos 00:24 - 22.5.2012

souhlas ted prekladat pubertaci reaguji
LIA na hrad :-*

-----

Nejdřív ale ke mě do pelechu :))

183

Další