Děti reagují na Píseň o kačeroviDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:328
Počet zobrazení:4 658

V dnešním díle se vrátíme do starých kolejí. Dětěm se dnes totiž bude pouštět Píseň o kačerovi. Těšte se na několik nových tváří a do komentářů poté napište, které z dětí je vaším favoritem. Další díl zase příští neděli ve 20:00! Textové poznámky z videa: 1:53 - Píseň složil Bryant Oden a animovaný klip k ní vytvořil Forrest Whaley, který ho poté nahrál na YouTube kanál Forrestfire101. 2:48 - Píseň měla takový úspěch, že podle ní byla vytvořena dětská audio knížka. 3:52 - Všechny 3 díly Písně o kačerovi mají dohromady přes 94 milionů zhlédnutí.

Přepis titulků

Děti reagují na... virální videa! V dnešním díle... Píseň o kačerovi! Kačer si to nakráčel ke stánku s limonádou. Tohle znám. Jedno z mála videí, co znám. Hej, pam pam pam, nemáte hrozny? Muž řekl: "Ne, prodáváme jen limonádu."

Takhle jsem maloval na počítači, když jsem byl menší. A tak si to odštrádoval pryč, štrády, štrády. A vrátil se hned druhý den. Kačer si to nakráčel ke stánku s limonádou a řekl... Je to pěkná odrhovačka. - Hej, pam pam pam... - Nemáte hrozny? A muž řekl: "Kačere, jestli sem přijdeš znova, přilepím tě ke stromu a nechám tě tam celý den."

A tak si to odštrádoval pryč, štrády, štrády. A vrátil se hned druhý den. - Božínku. - Panebože! - Ten chlap je naštvanej. - Jde z něj strach. Hej... - Nemáte lepidlo? - Lepidlo? - Cože? Proč bych měl mít... Aha. - Tak to mám ještě jednu otázku. - Nemáte hrozny?

- Ne, nemá! A tak šli do obchodu a ten muž koupil hroznové víno. Dal mu kuličku a kačer se zeptal: "Myslíte, že v tom obchodě..." "Myslíte, že v tom obchodě..." "...prodávají limonádu?" Bože můj! A tak si to odštrádoval pryč, štrády, štrády. - Co? - Myslel jsem, že kachny neumí mluvit. Jak mohl mluvit, když to...

když to... Je to kačer. Čas na otázky! O čem byla ta píseň? Zpívalo se v ní o kačerovi... ...který otravoval chlapa u stánku s limonádou. "Hej, máte hroznový víno?" Ptal se ho pořád znova a znova.

A ten pán říkal: "Ne. Ne. Ne. Ne. Ne. Ne." Pak mu koupil víno, ale ten kačer řekl, že by chtěl koupit limonádu! On ji celou dobu prodával! - Jak bys popsal toho kačera? - Hodně hloupej. - Měl o kolečko víc. - Byl to blázen. Stánek s limonádou. Tam nebudou mít hroznový víno. - Proč toho muže otravoval? - Protože chtěl víno. Možná pro bratrance.

Podle mě trpí ztrátou krátkodobé paměti. - Jen ho chtěl vytočit. - Nejspíš ho chtěl akorát naštvat. - A jak na to reagoval? - "Zase ten zkachnysyn." Nejdřív byl trpělivej a říkal: "Ne, čéče, já hrozny nemám." - Takhle mluvil. - Ale pak se víc a víc zlobil. "Ne, já prodávám jen limonádu!" No tak, kámo, flákni ho přes zobák! Flákni ho! Vytáhni pušku a ustřel mu palici!

Kdybys byla v jeho kůži a ten kačer by za tebou každý den chodil, - co bys mu udělala? - Dala bych mu pohlavek. - Zavřela bych ho do vězení. - Zavolal bych odchytovou službu... na kačera, co má rád víno. Dal bych mu do nosu. To by ho mohlo naučit. Kdo by byl lepší kamarád? Muž nebo kačer? - Muž. - Kačer. - Muž. - Kačer.

- Muž. - Proč? - Protože ten kačer by mě vytáčel. Bylo by divný kamarádit se s kachnou. - Proč kačer? - Je rozkošný a hezký. Rozkošný, rozkošný, rozkošný. Rozkošný! - Měla jsi někdy takový stánek? - Jo? - Ano, měla. - Limoška! 50 centů!

Ne dobrovolně. Učitelka nám řekla: "Děcka, postavíme stánek s limonádou zcela proti vaší vůli!" Jednou k nám přišel bezdomovec... a zeptal se nás, jestli nemáme brambůrky. Dala jsem mu sůšu. - Kolik má podle tebe tohle video zhlédnutí? - Tisíc. - Čtyři tisíce? - Dvacet tisíc? - Dvě stě tisíc? - Milion? - Ve skutečnosti víc než šedesát milionů.

- Šedesát milionů zhlédnutí? Páni. To je šílený. Měli by udělat víc písniček o kačerovi? - Jo. - Ano. - Ano, ano! - Ne, ne. - Ne. - Už je udělali, ne? - Nazpívali dvě další... - Ježiš. - ...které jsou o tom samém. Každá z nich má přes deset milonů zhlédnutí. - Proč jsou tak oblíbené? - Jsou chytlavý. - Kvůli tomu kačerovi.

- Tenhle svět je zvrácenej. Lidi na YouTube jsou mimoni. - Já vám divnej nepřijdu? - Koukaj na ně, protože první song byl hitovka. Takže si říkaj, že druhej bude určitě ještě vtipnější. Jaký bys dal té písničce název? - Kačka. - Kačer na ránu. - Kačer u stánku s limonádou. Kač kač dobrý den každý den. Ve skutečnosti se jmenuje Píseň o kačerovi. - Konečně jsem to pochopil.

- To je tak nekreativní! To je divný! Píseň o kačerovi. - Líbil se ti ten klip? - Ta písnička je odpad, - ale klip byl fajn. - Má nejoblíbenější píseň. Nyan Cat se mi líbí víc. Smál jsem se tak moc, až jsem se... Díky za pozornost. Dejte mi vědět, na co se mám podívat příště. - Na viděnou příští neděli!

- Čau! - Čau! A tak si to odštrádoval pryč, štrády, štrády. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lemonade! (clap clap clap) 50 cents! (clap clap clap) :D Zbožňovat Williama je málo!
"Hej děcka, postavíme stánek s limonádou zcela proti vaší vůli!" a Jake má taky svoje skvělý chvilky ;D

200

Odpovědět

shaper: taky jsem si říkal... jenže ono neni vůbec jednoduchý donutit lidi číst :D

180

Odpovědět

BTW Lia je ted v Teenageri reaguji

181

Odpovědět

yaay, koukam ze nejsem jedina koho nekdy napadlo ze by bylo super prelozit nektery videa na YT, aby se i lidi co neumi anglicky pobavili a mela bych se s kym o nich bavit

180

Odpovědět

co sa stalo d MIOUUUUUUUUUUUUUUUUU. bueeee

181

Odpovědět

A ted si ji musim poustet porad dokola.. :D

180

Odpovědět

Jake & William

180

Odpovědět

tak ten Jake nema chybu :D

180

Odpovědět

Williamovo tričko Doctor Who!

180

Odpovědět

To na videacesky chodí tolik pedofilů??? Sem netušila.. :D

191

Odpovědět

Lia odešla?
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/126/314/3cd8a33a.png?1306264975

184

Odpovědět

Jake - taky bych chtěl bejt takhle šílenej - já jsem jenom trošku :D

180

Odpovědět

Juuuuuuuuhu koenčně jsem se dočkala dne, kdy se nemusím koukat na tu přehnaně "roztomilou" tvářičku bárbínky jménem Lia :D

2013

Odpovědět

Jake. Jak já toho kluka nenávidim. Už od první epizody mi neskutečně leze na nervy.

1811

Odpovědět

lia odešla forever alone

190

Další