Dierks Bentley - Am I The Only One

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:141
Počet zobrazení:3 486

Dlouho jsme tu neměli žádný barový song, tudíž vám dnes jeden přináším. Dierks Bentley se narodil v roce 1975, v country muzice se pohybuje od 2003, do dnešního dne vydal 6 studiových alb, 16 singlů, z nichž 8 se dostalo na první příčku hitparády (včetně dnešního). Mezi jeho oceněními můžeme najít ceny CMA, Academy of Country Music, CMT nebo 9 nominací na Grammy.  Dnešní song má i oficiální NHL verzi klipu.

 

Přepis titulků

- Haló? - Čau, chlape, razíme ven, stavím se pro tebe. Nemůžu, kámo. Mám rande. Rande? Se svojí manželkou?! - Kámo, dneska to rozjedeme. - Nemůžu, chlape. - Přestal jsem pít. - No jo, tak to hodně štěstí. Byl pátek v nočních hodinách a stejně jako každej víkend jsem byl připravenej to rozjet. To snad ne, chlape! Dost toho vypiju, tak jsem zavolal kámošům, že se sejdeme ve městě.

No, Divoch Willie říkal: "Já bych strašně rád, ale v televizi běží Superstar." Superstar? Ray měl rande se svojí manželkou a Nate přestal pít, ale mně to neřekl. To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? Je tu někdo, kdo si chce dát jedno studený pivo a pařit až do rána? Jestli budu muset pařit sám, tak klidně, ale to není ono. Je načase to rozjet.

To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? No, tak jsem sám zamířil do Silverado's, v tom baru to vypadalo jako v márnici. Když tam napochodovala ta country kočička s pěkným pozadím. Volala: "Kdo si chce zatancovat?" a nažhavila kapelu Franklinem a panákem tequily. Podívala se přímo na mě a řekla: "Tak co bude? To mě necháš pařit samotnou?"

To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? Je tu někdo, kdo si chce dát jedno studený pivo a pařit až do rána? Jestli budu muset pařit sám, tak klidně, ale to není ono. Je načase to rozjet. To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? Je tu někdo, kdo si chce dát jedno studený pivo a pařit až do rána? Jestli budu muset pařit sám, tak klidně, ale to není ono.

Je načase to rozjet. To jsem jedinej, kdo se chce dneska bavit? No tak, nahoďte zábavu. Jdeme se bavit. Jdeme se trochu pobavit. Jdeme se trochu pobavit. Neříkejte mi, že jsem tu jedinej. Jdeme se trochu pobavit. No tak, nahoďte zábavu. Hej, no tak.

Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ano,ano ano! To je přesně ono! Tak co, je sice už neděle,ale kdo jde pařit až do rána? :)

180

Odpovědět

10* za tu kočku :D

181

Odpovědět

Jako je to strašný country, ale furt lepší než ti wannabe severší metal vikingové.

187

Odpovědět

Juj, ale s tou šiltkou dozadu vyzerá ako Bradley Cooper http://www.imdb.com/media/rm2727196928/nm0177896
A
vo "Free and Easy" ešte viac...
Aj hlas je dobrý, aj tie hokejové videá. Pekné. Pekný ;)

181

Odpovědět

Ybo6nujem country

182

Odpovědět

Dobrý. Ale nejlepší je od něj stejně "Free and Easy" http://www.youtube.com/watch?v=T70-J_VqGRw

181

Odpovědět

Kdyby mi volal kámoš s takovou pěknou kšiltkou dozadu, tak s ním taky nikam nejdu.

184

Odpovědět

To je zase o nicom a nudne, to pouzivaju vsetci country spevaci rovnaky efekt na hlas ze tak blbo zneju ?

187

Odpovědět

jak nechci nikomu brát jeho hudební vkus, ale tohle byla vážně slabota a to se většinou chytám na pěkné holky, ale tady ani ty nepomohly. Písničky opravdu určené pro americkou jižanskou společnost - jednoduché a nezáživné. Ale jsem rád, že to tady dáváte, aspoň vím o co nepřicházím :) 4/10

186

Odpovědět

Super jako vždy, přidám taky jednu barovou...

http://www.youtube.com/watch?v=iWXhtDa94kQ

181