Digitální efekty ve filmu Tron: Legacy

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:228
Počet zobrazení:6 618
Dnes se zase po delší době  podíváme na tvorbu digitálních efektů, tentokrát u filmu Tron: Legacy z roku 2010. Stejně jako v případě Transformers 3 má v digitálních efektech k tomuto filmu prsty společnost Digital Domain.

Přepis titulků

Síť. Digitální hranice. Snažil jsem se představit si svazky informací, jak se pohybují počítačem. Jak asi vypadají? Jako lodě? Motorky? Jsou obvody podobné dálnicím? Snil jsem o světě, o kterém jsem si myslel, že ho nikdy neuvidím. A pak jednoho dne...

jsem se dostal dovnitř. Kdo jste? Tati? Já nejsem tvůj otec, Same. Ale jsem moc rád, že tě vidím. Kevine Flynne! Kde se schováváš? Bojovníci, připravte se na diskové války.

Diskové války. Co to je? Co s tím mám dělat? Tohle ne. Nemáš žádnou šanci, uživateli! Jdeme na to. Combatant 3 versus Rinzler To snad nemyslí vážně.

Páni. Co jsi zač? Zastav, chlape! Tohle ti nevyjde. Vyšlo to. Kam mě to vezeš? Same? Naše světy jsou propojenější, než by kdokoliv řekl. Clu si myslí, že když se můžu dostat dovnitř...

Může se dostat ven? S pomocí mého disku je to možné. Jen si představ, kolik tajemství je v něm ukryto. Když Flynn vstoupil do prostoru, ten respekt byl... hmatatelný. Opravdu? Víš, že mě potřebuješ. Samozřejmě, máš pravdu.

Na zdraví. Buduje si armádu. Vítejte, programy! Ty jsi opravdu vzácný druh, že ano? Viděla jsem, co uživatelé dokážou, Clu. Ty k nim nepatříš. Mám pro tebe připraveno něco mimořádného. Klíč k nejzazší hranici je konečně v našich rukou!

Jsme na místě. Portál se zavírá, musíme si pospíšit. Tušil jsem, že tady budeš. Slíbil jsi, že společně změníme svět. A svůj slib jsi nesplnil. Vyždímal jsem ze systému nejvíc, co to šlo. Stvořil jsem dokonalý systém! Tam venku čeká nový svět!

Tam venku nás čeká vítězství! Tam venku... je náš osud. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TVL ten co hral rinzlera musel bit totalny macher :D

182

Odpovědět

Plusy: Efekty, akce, hudba, sexy Olivia
Zápory: U mimo akčních sekvencích jsem se silně nudil a digitální Jeff Bridges byl velký out

1811

Odpovědět

Díky moc za video design Trona filmu je naprosto jedinečnej a stejně tak hudba.

180

Odpovědět

Scénář byl sice trochu jednodušší, ale při tak skvělých vizuálních efektech a skvělé hudbě mně to ani nevadilo.

184

Odpovědět

za par let budou herci k hovnu :)

183

Odpovědět

Flashka - musim s tebou souhlasit že poslední dobou jsou tu jen hovadiny..ale tohle bylo zajímavý video zrovna..

181

Odpovědět

jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl! a to jsem na něj původně šel jen kvůli Daft Punk a abych měl záminku na rande...

díky za tohle video :)

184

Odpovědět

Prommy : Přesně... já si zjišťoval na wiki a původního Trona stáhl. Osobně se mi ale líbil původní Tron víc. Ne, že by se mi Legacy nelíbilo, ale už to holt tak silné jako originál nebylo

180

Odpovědět

vypovedna hodnota tohto filmu je nulova, iba dalsia holýúD-SKA efektovka,
zachvilu sa filmi budu robit iba na Pc ak sa to uz tak nerobí. No to mna osobne velmi teší

1811

Odpovědět

Všeho všudy nejlepší fil, jaký sem kdy viděl. 100%

185

Odpovědět

tron byl dost dobrej film (pozn. jedničku jsem taky viděl ale asi tři měsíce před vydáním legacy :) ), neříkám že je to bezchybnej film, určitě se z toho dalo vyždímat i víc, stejně jako u filmu Thor, když už to Diablo zmínil.

a stejně mi nejde do hlavy jak si někdo může plést názvy Tron a Thor, to je to samý jako kdyby si někdo pletl fotony s gravitony (pro neznalé, dvě odlišné věci :) )

182

Odpovědět

Tenhle film mě vůbec nebavil. Navíc si ten název pletu s filmem Thor

1830

Odpovědět

Proč přidáváte videa jen z youtube? Přidávate už jen samí hovadiny

1834

Odpovědět

Marty - Amen ... prvni Tron byla totalni pecka (v Legacy mi chybela ta hra s odrazenim micku a taky poradny Disc Fight - v Legacy po sobe ty discy hodili vsehovsudy 10x)

181

Odpovědět

Samozřejmě ne efektově, ale obsahově.

182

Další