Diskuze o pandemii s mým minulým já

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:6 250
Vrátili byste se do minulosti a varovali své já před pandemií? Julie se během poklidného čtení časopisu setkává s Julií z doby za čtyři měsíce… A nestačí se divit.

Přepis titulků

LEDEN 2020 Kdo jsi? - Julie z doby za čtyři měsíce. - Fakt? - Přišla jsi mi říct, co bude? - Jo. Kvůli efektu motýlích křídel nemůžu zacházet do podrobností, - ale to základní ti řeknu. - Bezva. Takže… Chceš slyšet dobrou, nebo špatnou zprávu? - Tu dobrou zprávu.

Asi? - Super. Dobrá volba. Takže… se změnou klimatu to nikdy nevypadalo líp. - Skvělý! - Do Benátek se vrátili delfíni. - Vážně? - To je, co? Teda, teta to sdílela Facebooku, nevím jistě, že je to pravda, - ale bylo to věrohodný. - Fajn. Teda, to je úžasný! Vzhledem k těm požárům v Austrálii… Požá…

A jo! Jo. Ty podle mě budou v roce 2020 hlavní téma. Jo, myslíš? - Ne snad? - Ani trochu. Fakt? Protože to je docela velký problém. Jo. Tvoje definice „velkého problému“ se rozhodně změní. Páni.

Dobře. A jaká je teda ta špatná zpráva? Měla bys stáhnout své investice. - Cože? - Jo. Měla bys stáhnout všechny akcie. - Aha. Přišla recese. - Víš co? Investuj do Zoomu. - Té apky na on-line konference? - Jo. Věř mi. - Fajn. - Když už se tak činíme… Nechtěla by sis skočit na nákup? - Může tě to zachránit.

- Proč? Máš nějaké zájmy? Něco, čím se zabavíš? No to… Nemám. Ani ne. - Měla by sis pořídit psa. - Chci psa. To víš. Jen je s nimi dost práce a musíš je dvakrát denně venčit… - Přesně, venčení bude důležitý. - Jo, teda… Musela bych ho opustit, budu hodně cestovat… Nebudeš. Ale jo.

Pracovně. - Ale ty nebudeš pracovat. - A kde vezmu peníze? - Jíš vitamíny? Piješ džus? - Ne. Dobře. Víš, možná je načase, aby ses dostala do špičkový formy. Pěkně zesil, rozpumpuj plíce. - Trocha kardia, aerobiku… - Co se, sakra, stane? Hele, chápu, že to zní děsivě. Ale… Fakt to není tak hrozný, víš? Pro tebe.

Pro některý lidi je to… Ale u tebe to fakt tak není. No, teda. Tlačila by ses radši v nákupáku, nebo byla v klidu doma na gauči - a čučela na Netflix? - Na tom gauči? Přesně. - Budeš v pohodě. - Dobře. Co víš o světe kočkovitých šelem?

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Time traveller: What year is this?
Me: 2020
Time traveller: off, that wasa disastrous year.
Me: I know, we have a plgue and stuff
Time traveller: you mean Coronavirus or the deadly one
Me: the WHAT

120

Odpovědět

To mi připomíná:

RIMMER: Ne, podívej. Já jsem přišel z budoucnosti, abych tě varoval, že za tři miliony let budeš mrtvý.
RIMMER Z MINULOSTI: Cha, no né, vážně?
RIMMER: Ano. Něco s tím teď můžeš udělat.
RIMMER Z MINULOSTI: A co navrhuješ? Vypustit veku? Víc vlákniny!?

620

Odpovědět

To mi připomnělo zase tohle:

LISTER: Mohli by tě vyléčit. Za tu dlouhou dobu věda určitě udělala pokroky.
RIMMER: Jo, vsadím se, že s léčbou smrti začali hned, jak jsme opustili Zemi. Ordinace jsou nejspíš narvané mrtvými. „Tak, pane Johnsone, tohle berte třikrát denně, brzy budete zase žít. Carol, další mrtvolu, prosím.“

80