Podporuji (většinu) žen

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:54
Počet zobrazení:2 774
Ženy se musí navzájem podporovat, protože společně jsme silnější než každá proti sobě. Zbožné přání, které ve skutečnosti často naráží na spoustu překážek. Nebo taky ne. Jako vždycky vtipně a trefně to podává Julie Nolke.

Přepis titulků

Toto video sponzoruje Squarespace. Více o nich po konci skeče. Panebože. Vidělas novinky v Jennině obchodu? Jo, fakt se jí daří. Mám z ní radost. Je to neskutečný. Vybudovala to od základu a teď najímá další ženy. Přesně. Je v pozici, ve které může pomáhat dalším ženám. Jo, je důležité, aby se ženy podporovaly. To je skvělé na dnešní době. - Tak dlouho nám tvrdili…

- Tak dlouho! …že spolu musíme bojovat a navzájem se ničit. - Ale společně jsme silnější. - Naprosto. Na Instagramu jsem viděla citát: Za každou úspěšnou ženou stojí spousta úspěšných žen, které jí kryjou záda. - Svatá pravda. - Že jo? Ty jo. Co je? Jason teď s někým chodí.

Páni. Tak brzo. - Je to trochu brzo, že jo? - Trochu, jo. - Co to je za holku? - Vypadá… Počkej. Všechno jí olajkoval. - Tak zoufalej. - Očividně. Tak tohle je ona. Aha. Že jo? - Je tak trochu… - Je taková… - Moc se snaží.

- Přesně. Jako je hezká, ale… - No… Trochu to přehání. - Ne že ji kritizuju. Ne, samozřejmě. Naprosto ji podporuju. - Jenom vypadá jako mrcha. - Jo, totální mrcha. Že jo? - Ale taky umím vypadat jak mrcha. - Už jsem o tobě tak i mluvila. Ale ty máš i takovou roztomilou auru…

- Jo. - …ale ona… Nelíbí se mi. Ona je prostě… Ble. - K fotkám píše inspirativní citáty. - Chce tím dohnat, že nemá osobnost? Ajaj, oukej. Tady je lechtivá fotka v bikinách. Zlato, nebuď tak okatá. Pak vypadáme blbě všechny, když se takhle ponižuješ. Jasonovi se asi líbí holky bez sebevědomí. Vidíme to, Jasone.

Víš, co je vtipný? Mám ty samý plavky. No jo, koupily jsme je v Miami. - Tohle je fotka, cos zveřejnila ty. - No jo, to je ta má. Vypadáš v nich líp než ona. Mnohem líp. Její prsa… - Zdají se tak velká a… - Kulatá… Taková… plná. A to je podle mě odpudivé. Není to hezké na pohled.

A samozřejmě bych normálně tělo jiné ženy nekomentovala. To vůbec. - Ale ona vypadá jako… - Zoufalá děvka. Jako promiň, ale… Já ti nevyčítám, že vypadáš jako zoufalá děvka. Já to podporuju, tvoje tělo, tvoje volba. Ale na feminismus to vrhá špatné světlo. Ty jo, jezdí na snowboardu. - Co?

- No jo. - A je herečka. - Ne! To je moje! Nemůže v tom být dobrá! Určitě v tom stojí za houby. Přesně. Protože on se snížil na holku, co je jako já, jen větší mrcha a děvka. Ty kráso, polovinu výdělků své firmy darovala Lékařům bez hranic. Ale no tak, ble. To přece… Bylo by mi to fuk, ale tohle se nezdá upřímný.

Je to fakt nechutný. To je tak strojený a vlastně mám o Lékaře bez hranic obavy. Nesnáším ji. Já tu holku nesnáším. - Nesnáším. - Já taky. Skončily jsme? Jo. Díky. Dobře. Protože je fakt boží. Panebože, je tak boží. - Vidělas její obchod na Etsy?

- Celou dobu jím skroluju. - Je neskutečná. Takhle podnikat. - Jo, zrovna si od ní něco kupuju. - Mám ráda ženy v řídících pozicích. - Miluju ženy v řídících pozicích. Kromě tý nový kočky, s kterou randí můj ex, velmi podporuju všechny ženy, zvlášť ty, které řídí vlastní podnik, proto vám s radostí představuju dnešního sponzora. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Postavením se ženy přibližují mužům čím dál víc. Jen tak dál, jednou možná budou i vtipné.

35

Odpovědět

trefně možná, vtipně už si nejsem tolik jistý

47

Odpovědět

Neříkám, že jsem se zrovna prohýbala smíchy, ale nejspíš to bude tím, že nejsi cílovka.

74