Pasivně agresivní instruktorka jógy

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:124
Počet zobrazení:7 543
Pokud jste alespoň jednou navštívili lekci jógy, dost možná v tomto videu rozpoznáte něco, kvůli čemu jste na další lekci už nepřišli… Podělte se v komentářích o své zkušenosti s cvičením jógy a pasivně agresivními jogíny! Jakým jiným sportem se během karantény udržujete v kondici?

Přepis titulků

Jen připomínám, že na mou lekci můžete přijít, kdykoliv to odpovídá vaší dráze vesmírem. Čas na rozvrh píšu pouze jako duchovní vodítko. Chápu, že s vašimi nabitými programy není vždy možné se před lekcí osprchovat, proto zapálím tuto svíčku, abychom v místnosti měly soudržný vzduch. Jen připomínám, že v šatnách jsou deodoranty. Natáhněte se, dotkněte se země, podívejte se na nebe. Nádech, výdech, pohled do země a spojte ruce, pokud můžete.

Hádám, že nemáte žízeň, ale snažíte se vyhnout této pozici, což je skvělé aktivní naslouchání tělu a mysli. A říká nám to, kým doopravdy jsme. A výdech do pozice psa hlavou dolů. Výborně, nádhera. Angelo, svým trváním na hlasitém dýchání všem v místnosti dáváš najevo, jak pokročilé zkušenosti s cvičením jógy máš. Díky. A výdech do pozice psa hlavou dolů.

Cheryl, je skvělé, že máš pocit, že můžeš jít napřed, je to skvělá známka toho, že bys také mohla učit. Což mě jako učitelku učí pokoře, jelikož učitel a žák jsou zaměnitelné tituly. Až na to, že jsem se přesouvala do pozice holuba a ty teď děláš špatnou pozici na špatné noze. A máš to, krávo. Děkuji vám všem za dnešní sobotní ranní lekci.

Kvůli závanu alkoholu usuzuji, že jste si užily páteční noc. Takže oceňuji vůli, díky které jste se sem doplazily. Na některé se budu těšit příští týden a na ostatní během příštích měsíců, až stud z vašeho životního stylu začne být nesnesitelný a vy se rozhodnete udělat drobnou, dočasnou, nezávaznou změnu životního stylu. Namaste. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Namaste :D

00

Odpovědět

Socký z buranova u nás se dělá jóga nahá, jsme no1

17

Odpovědět

Na há? Tvl, chápu že háčko uvolňuje, ale nemělo by se to jet bez drog? :D

00

Odpovědět

Pecka! :D

10

Odpovědět

Ezo bláboly a pasivní agresivita, to by byl rychlý proces :D

Mě se osvědčilo tohle:
https://body-test.cz/cs/clanky/31-trenink-pro-fyzicky-zdatnejsi-zacatecniky/
ale donutit se, to je věc druhá :)

15

Odpovědět

Brilantní! Díky.

81