Dívka s vážným problémem

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:465
Počet zobrazení:10 766

Možná si pamatujete toto video s Nejhloupější holkou na světě. Autor komentuje i jiná videa z internetu a v tomto případě okomentuje video dívky, která má vážný problém, který ubližuje i jejím přátelům a rodině. Tedy možná...

Přepis titulků

Dámy a pánové, tato dívka má problém. Poslechněme si, co za problém to je. Je to fascinující. Tohle je pro lidi na Facebooku a mé přátele tam. Jen chci natočit video, abych všem řekla, že kouřím ptáky a nevím proč. Pokud ho chcete vykouřit, napište mi. Nevím, proč to dělám. Já fakt nevím.

Momentíček! Netušíš, proč kouříš péra, ale lidé ti mají napsat, pokud ho chtějí vykouřit? To nedává smysl. To jako bych řekl: "Hej, pojďte mě mlátit do obličeje." A když mě přijdou mlátit do obličeje, já řeknu: "Netuším, proč mě ti lidé mlátí do obličeje."

Dělají to, protože je navádíš! Navádíš je, aby si nechali vykouřit péro. A to tvrdíš, že nevíš, proč je kouříš? Píčovina. Přátelé mi říkají, abych přestala. Ale já prostě nedokážu přestat. Ví to každý na mém Facebooku, netajím se tím. Proč o kouření ptáků mluví jako o kouření cigaret?

Jako by byla závislá a nemohla přestat. Nemůžu přestat, nemůžu přestat! Když jsou lidé závislí na cigaretách, nemůžou přestat, protože pokud nedostanou cigaretu, rozbolí je hlava a podobně. Chce nám tvrdit, že jí rozbolí hlava, pokud nedostane do pusy penis? To je nový druh závislosti. Fascinující! Co kdybys přestala lidem říkat, aby ti napsali, když chtějí vykouřit péro?

To by ti mohlo pomoct přestat. Řekla jsem to všem na FB, ale oni mi říkají, že jsem děvka. Říkají mi úplně všemi nadávkami. To, že je kouřím, je moje věc. Vy mě nezastavíte. Co jsi zač? Ptáky kouřící padouch? Nikdo mě nezastaví! Vykouřím všechny ptáky na světě. Nikdo mě nezastaví!

Mám ptáky kouřící sílu. V kouření ptáků mi nezabráníte! Ovládnu tím celý svět. Ptáky kouřící zrůda! Co to, kurva, má být? Tvrdíš, že ti v kouření ptáků nikdo nezabrání. To jsi magnet na kouření ptáků? Nebo jsi jako padouch Magneto na kouření?

O čem to, kurva, mluví? Chápu, že to ubližuje mým přátelům a rodině. Chápu to a cítím se špatně. No páni! Kouří tolik ptáků, že to ubližuje jejím přátelům a rodině. To je úžasný! Kolik ptáků musíte vykouřit, aby vaše rodina a přátelé cítili bolest, protože kouříte ptáky.

Cože? Jak je to vůbec možné? Jak můžeš kouřit tolik ptáků, že tvoje matka i přátelé začnou říkat: "Bože, cítím bolest. Je to bolest z kouření ptáků." "Cítím, že právě teď kouří péro!" "Cítím bolest! To je bolest!" Kurva! Víte, že je to vážný, když někdo vykouří tolik pér, že to začne ubližovat lidem, kteří ani nejsou v blízkosti toho kouření.

Ale to vám nedává právo mě komentovat a buzerovat! Mohla bych na to reagovat, ale nebudu se tím obtěžovat. Děláš, jako by ti to nevadilo, ale natáčíš video, kde si na to stěžuješ. Zníš jako pokrytec!

Pokud mi pořád někam píšete komentáře, nechte toho, protože neodpovím! Jsou to sračky! Pokud se chcete hádat, máte možnost. Bydlím hned přímo naproti obchoďáku. Pokud chcete bitku, přijďte za ten obchoďák. Ani náhodou! Do toho obchoďáku nepůjdu.

Nikdy! Řekla, že jí v kouření ptáků nezabráníte. Takže pokud se s ní někam půjdete prát, násilím vám vykouří ptáka. Je to ptáky kouřící zrůda. A pak její přátelé a rodina budou cítit bolest z toho, že vám kouří péro. Nechoďte do toho obchoďáku. Jen jsem chtěla natočit video o tom, že jsem se snažila přestat. Ale prostě nemůžu.

Vy mě nedonutíte přestat. Pokud budu chtít přestat, zvládnu to sama. Poslední dobou to nedělám tak často. Nedělám to zase tak moc často. Budu prostě upřímná. Dnes jsem udělala dva lidi. Teď jsem naprosto upřímná. Udělala jsem dva lidi a končím. Dalšího neudělám týden nebo další měsíc.

Nevím, kdy to udělám příště nebo kdy s tím přestanu. Je mi 17, nejsem dítě! Brzo mi bude 18. Nezajímají mě ty stračky psané na Facebooku. Nechte mě na pokoji. Starejte se o sebe a já se postarám o sebe. To je vše, díky. No dobře...

Nezastavíme tě. Běž vykouřit všechny ptáky. Jsi ptáky kouřící zrůdný padouch. Dělej si co chceš. Nevím, jak je stará, ale nevěřím tomu, že jí je 17. V dnešní době holky říkají: "Je mi 13.

Zítra mám narozeniny, takže je mi 14. A 14 je hodně blízko 15. 15 je už fakt blízko 16. To znamená, že je mi vlastně 17, takže jo, je mi 18." Jen proto, že chce vašeho ptáka, nedělejte to. Dejte si pozor, jinak budete za pedofila. A viděli jste, jak mluví?

Její jazyk a pusa jsou po tom všem kouření ptáků tak unavené, že ani nedokáže mluvit normálně. Věřím, že by její rodiče rádi vymysleli cestování časem, aby se vrátili zpět v čase a šli s ní na potrat, protože jim způsobuje tolik bolesti! A pokud by byla mou kamarádkou a plivla na mě, nebo se dotkla mého jídla, pití, skleničky nebo brčka svou pusou, nechal bych jí dát zatknout za pokus o vraždu.

Jen bůh ví, jaké nemoci a bakterie má tato dívka v puse a které by se dostaly na mé věci. Tyto bakterie vás můžou zabít. Já jim šanci dávat nehodlám. Překlad: Mithril www.videacesky.cz Bože, problém s kouřením ptáků...

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hovnoooo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

40

Odpovědět

ANKETA : Kdo by si od ní nechal vykouřit ať dá palec nahoru :)

6218

Odpovědět

to ste na tom toľkí tak zle ako ja ? :D

01

Odpovědět

Vidím, že úroveň překládaných videií tady může být ještě horší, než byla před nástupem nového majitele.

722

Odpovědět

Nerozumiem ti. Video bolo preložené dobre (ďakujem prekladateľovi za jeho čas a snahu)
NA nejaké minimálne chyby sa nezameriavam kdežto ty asi ano :) Zdá sa mi, že aj keby to bolo preložené na 1OO% tak niečo vymyslíš aby si pripomenul, že je tu nový majiteľ a už to nie je to čo inokedy :D ach ....

63

Odpovědět

+TimothyOn nekritizuje překlad videa, ale jeho výběr.
Ale i tak s ním nesouhlasím, tohle nebyla žádná sláva, ale nebylo to až tak zlé. Rozhodně se tu i pravidelně objevují videa, která mi osobně přijdou horší.

70

Odpovědět

Prosím Vás, rovno mi povedzte či plánujete sem dávať jewtube komentátorov, či ešte lepšie, youtube komentátorov na youtube komentátorov.

To 3neco som ešte dokázal prehliadať, ale s viacerými to nebude možné. Dakujem .

Fakt nemám potrebu sledovať niekoho kto mi hovorí kde mám pozerať a na čom sa mám smiať.

516

Odpovědět

No možná by si ho měl taky nechat přeblafnout...

51

Odpovědět

to video vůbec doprovodný komentář, ve stylu =3, nepotřebuje...veškerá přidaná hodnota od Maxima Badyho byla (za mě) nulová

151

Odpovědět

holka pobavila, komentátor nikoliv

video mi připomnělo jinou holku v nesnázích...ale to asi znáte...

https://www.youtube.com/watch?v=9uMzhKczO68

90

Odpovědět

Mě se video líbilo. Zdejší smetánka má ale raději suchý anglický humor.

3211

Odpovědět

přesně, místní pseudo-itelektuálové potřebujou svoji dávku videí na téma : co kdyby slunce přestalo existovat, aby si následně mohli lízat p****e v komentářích, místo aby ocenili tuhle prvotřídí žumpu.

123

Odpovědět

Trapnější video jsem dlouho neviděl, a do toho ještě jeho přízvuk. :-D

1115

Odpovědět

asi ho pouziva naschval.

40

Odpovědět

Proč musíte překládat takový č**áky? Jedno video tu od tohohle člověka už bylo a jeho chování vypovídalo o jeho nízkém stavu IQ.

919

Odpovědět

predošlé video má cez 2000 hodnotení a priemer skoro 9* tak prečo neskúsiť ďalšie? aj keď prvé malo úspech hlavne pre video ktoré komentoval

142

Odpovědět

v jednom videu hovoril ako aziati balia baby a vznikol z toho tento remix :3 https://www.youtube.com/watch?v=j-CVp6_gCbQ

90

Odpovědět

Pravdepodobne sa mylim, ale nemyslela mozgom vedomie ? Teda nie samotny mozog, ale vedomie, ze si psi neuvedomuju vlastnu existenciu. Ta holka je odpad spolocnosti, ale mozno sa iba nevedela dobre vyjadrit...whatever

41

Odpovědět

ups, zle video

20

Odpovědět

Ten týpek má fakt naprosto tragickej přízvuk. To se prostě nedá poslouchat, nedokoukal jsem to.

Holku prostě baví kouřit ptáky, no. Proto to asi dělá. Prostě má obsesi na kouření dicků.

Nechápu, proč o tom týpek má monolog o délce celovečerního filmu.

2212

Odpovědět

V Jížní Africe a i v dalších afrických regionech, kde se mluví anglicky je tohle reálný přízvuk. Možná trochu víc artikuluje, aby to zvýraznil, ale jinak mluví docela normálně.

130

Odpovědět

+SteveJá vím. Ale poslouchat se to prostě nedá :D

64

Odpovědět

I tak je stále česká republika (nezaslouží si velké Č) a jejich stádo hloupých čechů jsou hloupější dokonce než ten černoch s tou holkou dohromady.. Dobrý den

941

Odpovědět

Vrať se zpátky do klícky retarde. Nikdo ti nedovolil se vyjadřovat k tvým ČESKÝM bohům.
Hloupým nulám jako jsi ty se lidi smějí. Asi máš smutný život, ale tím jak se vyjadřuješ jen dokazuješ to, že si smutný život zasloužíš.

011

Odpovědět

+Vladce lesaAno slabochu :D Prej nikdo nedovolil :D U mě je pouze jeden bůh a to já, prej českým bohům :D Ty vole mám dost :D

22

Odpovědět

Maximbady je fajn ale nemyslím, že zrovna výběr tohoto videa, byl tou správnou volbou. Bylo opravdu příliš dlouhé, ovšem část s bitkou za obchoďákem mě pobavila.

190

Odpovědět

vydržel jsem dvě minuty... fakt je tak blbý, nebo to tak dobře hraje?

84

Další