MasturbaceNorman

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 74
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 630
Počet zobrazení:50 488

Tentokrát jsem sáhla trochu hlouběji do Normanových videí k poněkud ostřejšímu kalibru, který asi nebude sedět každému, nicméně tady je... :-)

 

Přepis titulků

Ne, já už nemasturbuju. Vždyť je to pro děcka! Já už jsem trochu jinde. ŠPATNĚ! MASTURBACE Pamatuju si, že když jsem v pubertě objevil masturbaci, měl jsem pocit, že to na celém světě dělám jenom já. Nejvíc mě děsila představa, že jednou přijdu do školy a stane se tohle: Takže dnes...

budeme mít místo dějepisu trochu netradiční hodinu. Kdo z vás masturbuje? Normane, masturbuješ? Okamžitě bych zrudnul, o tom nepochybuju. Ne ne, já ne. Ale i později jsem zjišťoval, že s masturbací je vždycky problém.

Třeba když máš spolubydlícího, jde to dost těžko. Jenže dělat to musíš, je to přirozená věc. Tak začneš vymýšlet různé taktiky. Tak já jedu na nákup. Počkej! Jak dlouho tam budeš? Nevím, čtvrt hodiny. Proč se ptáš?

Jen tak, abych věděl. TEĎ! Sexy Asiatky, velký kozy, se psy Zapomněl jsem si... čepici. Na. Díky. A pokud to chceš dělat, když je tam tvůj spolubydlící, myslím, v jiné místnosti, musíš být diskrétní a úplně potichu.

Jinak je to mega ostuda. Ty sis přivedl ženskou? Ne, jsem tu sám. Když masturbuješ, jsi něco jako sériový vrah. Protože potom, co jsi spáchal zločin, musíš zamést stopy.

Jinak... Pomůžeš mi zvednout postel? Chci přesunout všechen nábytek. Jasně. Vlastně ne. Vlastně to nechám takhle. Takhle je to fajn. Když masturbuješ a někdo ti zavolá, nezvedáš to. Ale když je to hodně důležitý hovor, nemáš na vybranou, zvednout to musíš.

Nevím proč, ale člověk má vždycky dojem, že ten, kdo volá, ví, cos právě dělal. Sakra! ZAMĚSTNAVATEL Haló? Dobrý den, dostali jsme váš životopis a zaujal nás... Aha, dobře.

Počkejte, máte nějaký divný hlas. Nehonil jste si ho takhle náhodou? Ne, vůbec ne! Doufám, že jste se nedíval na video trpaslice, co dělá striptýz? Ne! Mám dojem, že holkám nevadí, když masturbujete. Jenom je musíte přesvědčit o jednom. Jasně, že při tom myslím na tebe.

No jasně, to je přece normální, když spolu chodíme. Později máš chuť zkusit ještě něco dalšího. EROTICKÉ POMŮCKY Nespravedlivé je, že když o hračce mluví holka, je to hrozně sexy, ale když o mužské hračce mluví chlap, je to prostě prasák.

Miluju umělé vagíny. Každý večer si dělám radost. O samotě. Jestli se chceš taky přihlásit k odběru mého kanálu a dostávat moje nová videa, klikni na tuhle pánev. Masturbace je sice pěkná věc, ale milovat se je taky fajn.

Ovšem s ochranou! To znamená s takovou gumou... Překlad: La Bleue www.videacesky.cz ... momentálně aktivně svobodný, hledám ženu za účelem nahrazení mé umělé vagíny. Neváhejte a zašlete mi dopis poštou.

Komentáře (84)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chceme novýho Normana!!! :(

191

Odpovědět

nová Normanova videa?

60

Odpovědět

a tady se začínají pomalu některá recyklovat :( škoda.

322

Odpovědět

Na hlavní stránce je každý den zobrazeno jedno legendární video. Nejde o žádnou recyklaci, koukni se na datum přidání. ;-)

201

Odpovědět

O recyklaci svým způsobem jde - ale je to recyklace cílená. Každý den objeví náš web někdo nový, kdo ho vidí poprvé v životě, a jelikož už tu máme přeložených asi 9 000 videí, snažíme se tímto zvýrazněním starších legendárních videí upozornit na ten nejkvalitnější obsah a navnadit na zhlédnutí dalších videí. Když si například nějaký nový návštěvník pustí toto Normanovo video, dost možná bude pokračovat i dalšími videi - je to takový odrazový můstek.

291

Odpovědět

zajímala by mě statistika, kolik procent vyrobených kapesníčků jde na honitbu a kolik na nachlazení. Typuju 60 procent pro honitbu.

471

Odpovědět

S kychanim a ejakuaci je to tak nastejno. Oboje delam do kapesniku :)

41

Odpovědět

Neviete nahodou niekto nejaku fintu co by som mohla pouzit aby som si to pustila? SSom totizto v nemecku a tu mi to nejde, vraj pre tuto krajinu zakazane :(

241

Odpovědět

zkus proxy treba na mojeip.cz tam dej nahore anoymizer

250

Odpovědět

Nikdy bych netušil, že budu poslouchat francouzské písničky. No stalo se... :D www.youtube.com/watch?v=WEhgD4CwKaA

431

Odpovědět

Víííc Normana!!!!! :D

333

Odpovědět

Ale opomněl zmínit, že masturbace dělá velké dlaně...

290

Odpovědět

Jo tak proto...

550

Odpovědět

už jsem zvědavej, co norman Vymyslí příště :D

234

Odpovědět

wtf? malý n velký V? :D

885

Odpovědět

Prosím,pokud bude čas, více videí od něj:-) Ten borec mě vždycky ztrestá bránici :-D

283

Odpovědět

On vypadá pořád tak vtipně sjetě, já z něj nemůžu :D :D

440

Odpovědět

Sériový vrah :D :D víc Normana! :)

360

Odpovědět

Miluju Normanovy videa :D
Mimochodem, je tu někdo kdo taky se zájmem sleduje vývoj pokoje za ním? :D Někdy sou tam terče, ze kterých teče barva, jindy pohovka, jindy má Morrison knírek :D I ten design jeho bytu je úžasnej! :)

291

Odpovědět

přísahám bohu,takhle sem se už roky nezasmál!

231

Odpovědět

To nemají se spolubydlícím sprchu?

231

Odpovědět

tam by si ale nemohl vzít noťas, aby si našel sexy asiatky se psy ;)

271

Odpovědět

+LettyFantazie se dá hlubokou meditací Kel'no'ream vycvičit na hodně vysoký level, pokud člověku schází. Nebo prostě jen pustit sprchu a cvičit anču dlaňovku mimo sprchu :)

271
Další