Doctor Who vs. Doc BrownEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:461
Počet zobrazení:6 341

V dnešním díle Epických rapových bitev historie proti sobě stanou dva největší doktoři sci-fi univerza - pán času Doctor Who a do budoucností se navrátivší Doc Brown.

 

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz RAPOVÉ BITVY HISTORIE Vlastně, pokud vám to nevadí, stačí jen Doktor. Nezáleží na tom kdo... S kým to vlastně mluvím? Jo, s tebou! Rádoby Einsteinem bez kníru, co cestuje časem bez vychování. Zachraňuju svět během tvého trdlování. Vždyť ani nenajdeš cestu z Hill Valley. Teď se uklidni, ano?!

Všechno bude v pořádku. Nevytvoříš žádné vachrlaté díry do časoprostorové struktury. Vlastně to vypadá jako koberec... To máš fuk. Existuje ale spousta mých já, které ti simultálně nakopají zadek pomocí rýmů. Propáníčka, ty jseš skvělej... Kecám. Umím to líp a ještě vygeneruju víc energie, než jen 1,21 gigawattů. Není mi moc jasný, za jakou vědeckou kapacitu se považuješ, ale já jsem skutečnej doktor. Odkud máš titul ty? Navzdory všem tvým společnicím bys nemohl už mít míň sexu.

Nevím, co je trapnější, tvoji fandové nebo speciální efekty? Další příležitost k debatě už nedostaneš, připrav se čelit nevyhnutelné pohromě. Vyliž mi Dalek. Vyhladit! Zemřu. Když už jsi viděl tuhle verzi mě, možná by se ti líbila jiná. Připrav se na svůj osud-oku. Jsem mystický lékař, jenž na svém vrcholu mění vzezření.

Ty jsi pravděpodobně pedofilní jedinec, který se nikdy neměl narodit. Kvůli všemu strašíš, zatímco mi můžeš vylízat Piccadilly. Já jsem ale jinačí, ty vidláku tahající se s oidipovským klukem, co je poseroutka. Nikdo mi nebude říkat poseroutka. Tohle je mezi náma, Šáličko, nesnaž se mě přerýmovat. Brzy zjistíš, že jsem nadán jako jakýkoliv v čase cestující Anglán. Použiju tvůj kadibudkový stroj času jako latrínu. Nejsi kocour s devíti životy, ale srábek se třinácti.

KDO VYHRÁL? KDO BUDE DALŠÍ? ROZHODNĚTE SAMI EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Vlastně, pokud vám to nevadí, stačí jen Doktor.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Doctor vyhrál

10

Odpovědět

"You are not a cat with nine lifes, you are a pussy with thirteen". :D
Škoda, že překladem to ztratí na kouzlu, o to víc, když někdo nezná souvislosti. :))

40

Odpovědět

A co na to doktor z hor ?

181

Odpovědět

No ... vážně musím psát, kdo vyhraje? :-D a ne, rozhodně nemám účet založen právě kvůli tomuhle

206

Odpovědět

Hele mam otazku kto je ten s tim šalom?

2313

Odpovědět

Odpovědět

Spíš Cleopatra vs. Marilyn Monroe to je dobrej masakr xD

293

Odpovědět

Pánové, čo tak Hitler vs Darth Vader 2? :)

272

Odpovědět

Já vám nevím, zcela subjektivně hlasuju pro svého The Doctora :)

366

Odpovědět

tohle je proste narez. chce to fakt dat sem vsechny :-D kazdy tyden jednu :-D

251

Odpovědět

who won? Who won!

454

Odpovědět

Doctor Who sice zasahoval menší zásahy, ale jel ve vysokém tempu (zejména ve druhé polovině). Doc Brown dál méně ran, ale zato silnějších. Tentokrát vyhrála kadence Doctora Who.

3119

Odpovědět

Super, ale přijde mi, že vždycky přeložíte ta videa z ERB, která mi přijdou méně zajímavá. :-D

226

Odpovědět

THE DOCTOR !!! ANYTIME !

327

Odpovědět

Brown :D

2533

Odpovědět

DOCTOOOR! :D A z 10. rovnou do 4. :D. S tím sexem to bylo ale fakt LOL :D

337

Další