DominionBoard with Life (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:5 514

Je večer Brittany, Michelle se cítí být ohrožena a Chris požádá ostatní o pomoc.

Slovníček pojmů atd:
Tým Jacob
- versus Tým Edward. Příslušnost určuje, kdo se vám víc líbí z Twilight ságy.
"Za" - zkratka pro slovo pizza, kterou žádný slušný člověk nepoužívá.
Bolo (bolo tie) - typ kravaty, v podstatě šňůrka sepnutá přezkou.
Afterbirth - vyloučení placenty atd. z těla po porodu. Nic hezkého.
Ghost Rider atd - Ghost Rider je americký béčkový akční film, Ghost Writer je celkem dobrý thriller, Winona Ryder je americká herečka (doporučuju nový seriál Stranger Things, kde hraje hlavní roli!), Rider Strong je americký herec, režisér a scenárista.
Seabiscuit - anglický plnokrevník, jeden z nejlepších dostihových koní své doby (30. a 40. léta 20. stol.). Jeho jméno je složeno ze slov sea (moře) a biscuit (sušenka).
Bowser - neboli King Koopa, hlavní záporák z Maria.
Gohan a Vegeta - postavy z Dragon Ball Z. Po minulém týdnu se Brittany asi rozležely v hlavě její sympatie.
Dolly Parton - americká zpěvačka s bujným poprsím.
Fedora - druh klobouku.

Přepis titulků

- Co tu děláš? - Páni, Tým Jacob! Ale zařaďme zpátečku, měl bys na sobě mít vždycky tričko, ideálně s rukávy. Když bubnuju, je mi horko. - Víš, že jsem viděla tvé... - Bradavky, ano, viděla. - Měli jsme spolu jít na oběd. - Jo, v jednu. Už je jedna! Promiň, když bubnuju, ztrácím pojem o čase. - Jak stará je ta "za"?

- Neříkej jí tak! - Kolik by bylo moc? - Aby už byla moc stará? Tak 5 dní? Tahle pizza je stará 4 dny. Co bys raději? Jednou čůrala pavouky, nebo musela nosit bolo po zbytek života? - Jací pavouci by to byli? - Takoví středně malí. - Jsou jedovatí? - Nejsou, ale trošku tě pokoušou. - Jakou barvu má to bolo? - Tyrkysovou, jiné se nedělají. A kdy budu ty pavouky čůrat?

Budu to vědět dopředu? Jo, zhruba. Bude to někdy v intervalu 6 měsíců. Takže bych věděla, že budu rodit pavoučky z močáku. Takové 6měsíční těhotenství. A co pavoučí afterbirth? Šel bys na párty raději s Ghost Riderem nebo Ghost Writerem? A co se scénáristou filmu Ghosts? - A co s Winonou Ryder? - Nebo Riderem Strongem? A co s někým, s kým bys mohl jezdit na motorce jako Ghost Rider?

Co bys raději? Projel se na Seabiscuitovi nebo bys raději u moře jedl sušenky? To druhé! Co bys raději? Omýval houbou Darth Vadera nebo lufovou žínkou Bowsera? Nemyslíš, že Vader má k dispozici technologii, která ho ochlazuje? Ne, uvnitř je to jeden velký opocený šourek. Chudáci Stormtroopeři, Vader je zpocený uzlíček neštěstí, celý den posedává, vlastně jen jeho trupík, a Stormtroopeři se celý den dřou, mají úplné galeje.

Napadl mě další. Co bys raději? Vzal si Michelle za ženu, nebo umřel? - Nebudem pokračovat, dokud neodpovíš. - Ale jo. Kdyby ses mě zeptal před týdnem, řekla bych Vegeta. - Ale teď říkám Gohan. - To dává smysl. - Co budem večer hrát?

- Nemám chuť na nic nového. - Něco jednoduchého? Dominion? - Jo, Dominion kdykoliv. Musím se protáhnout, zrovna vyšlo rozšíření pro Guild. - No, viděla jsem tvoje bradavky... - Promiň. To je Michelle, musím to vzít. - Ahoj, zlato. - Čus, Michelle. - To byla Brittany? - Jo, promiň, moment. Jsem Michelle. Musím si tam strkat najednou čtyři tampony. Všechny XXL. - Promiň, ahoj.

- Myslela jsem, že cvičíš. - Však jo. - A proč je tam Brittany? Stavila se na oběd. Aha, stavila se na oběd ve čtyři odpoledne? Promiň, když nahrávám, ztrácím přehled o čase. Jasně. Jo. Jak ses dneska měla? Jak to šlo? Dobrý, chtěla jsem se zeptat, jestli chceš jít večer do kina. - To by bylo super, ale dneska hrajem deskovky.

- Jasně. - Jo. - A můžu přijít taky? No, nevím, máme takové pravidlo, že přítelkyně ani manželky nebereme. Vím, že je pitomé, ale je to tradice. Máš pravdu, je pitomé. Jo. A co tohle, příští týden je večer u mě, promluvím s ostatními a přemluvím je, aby tě nechali přijít za týden, co ty na to? Třeba. Jen mám pocit, že už tě skoro nevidím. - Vždyť spolu žijeme.

- Jasně, jak jsem na to mohla zapomenout? Promiň, nemyslel jsem to tak. Já vím, stejně musím něco vyřídit. Možná pozvu Niki nebo něco. - Užij si večer s Brittany! - Nebuď taková, není to večer s Brittany. To šlo hladce. POZDĚJI - 31. - 39. - 48. - Sakra, 47.

- Já mám 3. Je neuvěřitelné, že pořád nechápeš, jak se ta hra hraje. Ale mám víc zlata než ostatní! Zlato je druh mincí, máš víc měďáků než ostatní. - Tak mám víc měďáků než ostatní! - Nesnáším tě! Chtěla jsem psa, ne továrnu na hovínka. Tak jsem řekla: "Dík, Chrisi, oprava ti zabrala jen 6 měsíců." Auto konečně funguje, ale zní jako stíhačka. Já to sleduju!

Kometa ze seriálu Plný dům. Chtěla jsem si objednat jídlo, ale nešlo to, mysleli si, že jsem roj včel. Nepodařilo se mi je přesvědčit, že nejsem roj včel, protože moje auto bzučelo. Ne, spíš dělá tenhle zvuk: A říkala jsem: "Jste pitomí? Co by roj včel dělal s ledovým čajem? - Určitě by preferovaly čaj s medem."

- Nemůžeš počkat na reklamu? - Je to nahrané, můžeš to pauznout, kdykoliv chceš. - Ne! Pozvala jsi mě na můj oblíbený pořad, Výměnu psů. Neříkala jsi, že při tom budeš mluvit o svých šílených zážitcích! Tohle dobří přátelé nedělají. Měli bychom se v klidu koukat, ta paní má něco divného ve skříni. Myslím, že to bude bžunda. Tenhle pappilon tatínka vytáčí. - A Chris strávil celý den s Brittany.

- Cože? Britney? Britney Spears? Veděl jsem, že Chris hraje v kapele, ale ne, že zná muzikanty, které mám ráda. Co? Ne. Brittany. Chrisova kamarádka Brittany. Co? Copak ona je hlavní Brittany? To jsem to zastavila kvůli někomu, kdo není slavný a nemám ho ráda? Tohle začíná být nejhorší večer mého života. Strávili spolu aspoň 4 hodiny. Na obědě. Já vím, ne že bych Chrisovi nevěřila, to jo.

Ale nevěřím jí. Je na ní něco podivně zlověstného. Jo, to proto, že její prsa jsou moc velká na její vychrtlé tělíčko, což je matoucí. Jo. Máš pravdu. Nevěřím lidem, jejichž tělo nedává smysl. Koukej na mě. Jsem malá a moje prsa jsou ma... normální. Jo. A já mám pořádný kozy, ale tělo mám spíš kulaté, takže pohoda, vědecky vysvětleno. Přesně. Nevymluvíš mi, že Dolly Parton nemá skříň plnou dětských mrtvol, jako z nějakého hororu o nenažraných prsou.

- Ten zvuk ti fakt nejde. - Fakt? Jako dítě jsem to trénovala. Brittany je jednoduše Lannister. Bez problému by vyhodila malého chlapce z okna, a vůbec by jí to nebylo líto. Bylo by jí to jedno. Aby se stala královnou, udělala by cokoliv. Klidně by se i vyspala s Caseym, s vlastním bratrem. Spíš takhle: Ne, to teda ne!

Takhle ne! Musí to být něco jako: Ne! Neděláš to správně! Musíš mít gumový ret. Co to jako je? Ne! - Jsi na řadě, Jonathane! - Já vím, přemýšlím. - Tak jo. Mám 3 zlaťáky. - Měďáky. Jo, jak říkám, 3 měďáky. - Takže si vezmu Studnu přání. - Super. Pitomec. Jak všichni víme, příští týden je můj večer.

Říkal jsem si, že bychom mohli zahrát Osadníky. - Chceš hrát Osadníky? - Jo. - Myslel jsem, že jich máš dost. - Já mám Osadníky rád. - Michelle je má ráda. - A to je relevantní? Jonathane, hraješ. - Já vím, přemýšlím. - Kde jsou kostky? - Nesnáším tě. - Říkal jsem si, že by mohla přijít. - Ne, to by nemohla. - Nikdy jsme holky nezvali a nikdy je zvát nebudem. - Přesně. - Kolik mám zaplatit, když chci měďák?

- Nic, jsou zdarma. - Nesnáším tě! - Je to můj večer! Jako by to něco znamenalo. - Je to můj večer! - Jako by to něco... - Myslím to vážně! - Jsi na řadě, Chrisi. - Já vím, snažím se mluvit! - Já nesnáším tebe. Víte, proč s sebou neberu svou skvělou ženu? - Protože holky sem nesmí? - Ne. Neberu Niki, protože má problémy se vztekem.

Když hraje deskovky, občas se hodně vztekne. A když se ona vztekne, tak mám (sebe)vražednou náladu. A když mám (sebe)vražednou náladu, riskuju, že zabiju sebe a pak svou ženu, což by nadělalo hrozný nepořádek. - Nechci, aby to Casey musel uklízet. - Díky. - Počkej. Než se nenadějete, objeví se Dexter, všechno si naměří, píše si zprávu. kecá o arteriích a podobných věcech, všechno má vědecky podložené, pak se objeví jeho kamarád Angel, na hlavě má fedoru, kecají s Dexterem a Jonathan je uslyší a říká si: "Musím si taky sehnat fedoru!"

A tak si koupí fedoru. O 2 týdny později, temná ulička, Jonathan je v pouličním gangu, co nosí fedory a krade zátky a chleba. Tak to ne, Chrisi! Kluk skončí v base a bude to tvoje vina! To já nechci! Nechci, aby se naše skupina rozpadla! Potřebuju mít ve čtvrtek večer co dělat. - Miluju Buffy!

- A já miluju fedory. - A já miluju Michelle a ona mě! - To je pěkně přiteplené! Posledních 6 měsíců to mezi námi skřípe, takže by mi fakt bodlo, kdybyste mi to pomohli vyžehlit. - Ne. - Ne. - Rozhodně ne. - Jsi na řadě, Romeo. - Nesnáším vás. Díky, že jste sledovali Výměnu psů. Takhle ne. Spíš takhle: Ne, já to dělám dobře!

Ne, takhle: Ne, takhle: Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dominion je fakt skvelá hra, ale tento seriál je meh. Nerozmýšlali ste radšej nad týmto ?
https://www.youtube.com/watch?v=sPs57td0YLw
Podľa mňa omnoho lepší, aj keď časti majú dlhšiu stopáž. Ale myslím, že kvalita by mala vždy rozhodovať nad kvantitou.

30

Odpovědět

Pořád mě ten seriál celkem baví, není to nic extra, ale zabaví to, akorát to vždycky skončí strašně brzo :D Mimochodem, pokud tu někdo hraje hry (PC nebo konzolové :D ) a znáte Life is Strange, tak Michelle, která hraje v tomhle seriálu, dabovala pár postav právě v Life is Strange, mimo jiné postavu Chloe.

42

Odpovědět

Dominion je skvělá hra.

84