Guts of GloryBoard with Life (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
55 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:43
Počet zobrazení:5 629

Situace se komplikuje, naši hrdinové přemýšlí, jak vyřešit večerní pohoštění.

Slovníček pojmů:

  • Mitt Romney - kandidát na amerického prezidenta v letech 2008 a především 2012, kdy byl hlavním kandidátem republikánské strany. Také bývalý senátor Massachusetts.
  • fotka v autě Brittany - Brittany má v autě fotku z filmu Air Force One, na které je Gary Oldman jako záporák Ivan Korshunov.
  • Chundeláč a Duch - Chundeláč, v originále Shaggydog, je pes Rickona ze Hry o trůny. Duch je zlovlk Jona Sněha.
  • Assburger - Viz jedna epizoda South Parku (s15e08). Ve zkratce výslovnost slov "assburgers" a "Asperger's" (Aspergerův syndrom) je skoro stejná.

Přepis titulků

- Kriste! Ta malá holčička odvedle je hrozná! - Že jo? - Vím, že je jí osm, ale stejně. - Jo, ta tetování asi nebudou pravá, ale stejně jsou děsivá. To je taška z American Girl? Tys do mého domu přinesl panenku? Ne, Tammany Hall, nerozbalená. - Tos nemusel. - Ale jo, byla to moje chyba. Je to můj večer! Ku*va!

Navíc vím, jaká to pro tebe byla investice. Občas zapomínám, jak jsi chudý. - Nejsi na tom o tolik líp. - Ale jo. Jsem tak bohatý, že jsem volil Mitta Romneyho. Myslím to vážně. Volil jsem Mitta Romneyho. Nikomu to neříkej. Dobře. Takže troll?

Když jsme u trollů, jak to, že vždycky pozveš Brittany? - Je to kamarádka. - Ne, nesnáším ji. - Je to Caseyho sestra. - No a? Michelle taky nezveme. Ani Niki, mou ženu. - Balíš ji nebo co? - Ty zase zveš Jonathana, a ten ani nemá rád hry. Jonathan má jednu hru rád, a navíc je s ním sranda. Je hrozný! Nikdy neví, která bije, jeho vtipy stojí za prd, a navíc je gay i homofob zároveň.

Jak říkám, s Jonathanem je sranda. Pravda. Brittany je ale opravdu vtipná. Ne, dobírá si mou ženu, mlátí lidi do koulí a je to žena, která je sexistická vůči dalším ženám. Zlá neznamená vtipná. Není zlá! POZDĚJI TÉHOŽ DNE KOLÁČOVÁ PÁRTY Úchyle!

V dnešním díle Výměny psů nás čeká teror s teriéry. Kdybys mohl Sparkyho vyměnit za jakéhokoliv psa, jakého psa bys chtěl? Psa? Sparkyho bych vyměnil za cokoliv. - Třeba za sýrovou pizzu. - No to snad ne. Copak ty nechceš pizzu?

Ani kdyby byla ananasová? Ne, Sparkyho bych nevyměnila za nic míň než za toho psa, co umí hrát baseball. Co kdyby se tu objevil čaroděj ze Západozemí a řekl, že má kouzelnou kost, která změní Sparkyho na zlovlka, kterého by sis vybrala? Pitomá otázka. Jasně že Ducha! Ne, správná odpověď je Chundeláč! Co kdyby ses ráno vzbudila a mohla říct: "Chundeláči!" Nebyl by tvůj život lepší? Nebo kdybych šla po ulici a někdo řekl: "Krásný pes, jak se jmenuje?"

A já na to: "No, víte, jmenuje se Chundeláč! - Chcete ho pohladit po hlavě?" - Začíná se mi to zamlouvat. BRITTANY "PROČ MI VOLÁŠ?" - Brittany, proč mi voláš? - Donalde! - Ohledně dneška. - Jako fakt, nevolej mi! Niki je zle, když vidí někoho, kdo vypadá jako ty, v telce. Když uviděla tu blondýnu v Glee, museli jsme zrušit kabelovku. A to byl broadcast!

Teď se musím na všechno koukat online. Sklapni na chvíli, omezenče. Není moje chyba, že sis vzal megeru. Co sis uvařil, to si taky sněz. Moje žena není bláznivá! Je naprosto v pořádku. Podívej, k čemu mě dohnala! Sklapni. Volám, abych ti připomněla, že máš večer vzít jídlo. Proč? Vždyť je Caseyho večer. Pamatuješ, když měl Casey naposledy na starosti jídlo? ZHRUBA ROK 2004 Hej, lidi.

Udělal jsem nám jídlo. Hustý. Bože! Jasně. Mám celkem dobrý recept na veganské sušenky... Haló? Brittany? ZHRUBA O 6 VTEŘIN DŘÍVE KVÍZ: JSTE V EMOČNĚ NARUŠENÉM VZTAHU? Ty pitomá...

SKÓRE 33: UTEČTE, DOKUD TO JDE - Máš pravdu, Twilight je úchylárna. - Vidíš? Říkal jsem ti to. Chudák Bella! - BRITTANY - "CO TO MÁ JAKO BÝT?" - Co to má jako být? - Haló? - Ahoj, můžu mluvit s Chrisem? Proč mi voláš? A jak to, že máš tohle číslo? Úplně slyším, jak se ti zmenšuje děloha. Slyším Chrise, jak si hraje.

Buď hodná holka a dej mi ho. A hodně štěstí s krámama. Ty jsi... krám. ŽÁDNÉ NEPŘIJATÉ ZPRÁVY SORRY, TRAPÁKU Co to má být? Proč mi voláš na její telefon? Bude mi to mít za zlé. Volám, abych ti připomněla, abys večer přinesl nějaké jídlo. Kvůli Caseymu. Jasně. - Co berou ostatní? Nechci brát něco... - Měj se. Možná udělám...

Ne, to jsem dělal minulý týden. Michelle? Zlato? Čau, kámo. FLANKRIN - CESTOVATEL POŘÁD MÁ HLAD Dáš mi dolar? Pardon, nemám u sebe peníze, ale můžu ti dát lízátko. To ne! Kdo to kdy slyšel, aby člověku stačilo lízátko? PŘÁTELSTVÍ AKTIVOVÁNO Jak je, milenče?

Co máš na sobě? Však víš, to teplé tričko s ***. Vypadáš tak ***. *** mě do ***. Tak dlouhé... *** ***, už ***. Vole, mám erekci, to se nedělá! Jsem na obědě s Brucem! - Tak mu řekni, že jsem holka. - To to asi nespraví. Promiň, chtěla jsem ti připomenout, ať večer vezmeš jídlo. Jasně.

Večer u Caseyho. Bereme jídlo, aby ho nebral on. - Páni, dobrá pamět. - Rybka bojovnice, zlato! Mohl bys udělat sušenky? Jasně. Už musím jít. Čau. To je vtipný vtip, kámo. Teď řekni nějaký ty. Mně humor moc nejde, ale můžu popsat situace, kdy se mi lidi smáli. Například kdykoliv použiju slovní spojení assburgery. Assburgery! Super!

Je skvělé, když se plán zadaří. Proč jsi neřekla, že jsou sušenky zabrané? A kde je tvoje jídlo? Někde mezi první a sedmou fází trávení. - Těžko říct. - A proč to má tolik fází? Můj hypnoterapeut říká, že je lepší se neptat. - Ty máš hypnoterapeuta? - Bez otázek! Sorry za vaše buchty, kluci. Nemáte chodit se semetrikama. Já jsem si tu semetriku vzal!

Teda Niki... - Tebe taky dostala? - Jo, zavolala Michelle a ptala se po mně. - To je pech! - Kde sakra je? ZBRAŇ NALEZENA Ahoj, tohle je Flankrin, můj nový kamarád. To není skutečné jméno! Ahoj, Frankline, rádi tě poznáváme. Je to tak, jsem Flankrin. Rád vás poznávám. Jako bych vás všecky znal!

Chrisi, slyšel jsem o Tammany Hall. Pech, je mi to líto. To nic, Donaldovi bylo blbé, že volil Romneyho, a koupil mi novou. - Hej! - Jo, Donald! Fešák, přesně jak jsem slyšel. Pozdravuj Niki, slyšel jsem, že je půvabná. - Budu, díky. - A ty musíš být Jonathan. Vzpamatuj se, chlape! Nikdo nechce čekat, až dohraješ kolo! Díky za radu, pane bezdomovče. A Brittany!

Prý jsi skvělá sestra mého kamaráda Caseyho. Ukaž... Uvidíme se pozdějc, jdu na žvanec. Ale dobře se večer bavte! - Na viděnou, Flankrine. - Ahoj, Flankrine. - Ahoj, Flankrine, ráda jsem tě poznala. - Ahoj! Fešák! Debilní Flankrin. Dovnitř, pojďte.

Hej, Flankrine, chceš si s námi zahrát deskovky? Máme jídlo. Ne, deskovky jsou pro trapáky, ale dobrý, večeři mám. Co dneska hrajeme? To záleží, jestli máte na to, abyste strávili tuhle postapokalyptickou soutěž v jedení. Guts of Glory! Viděl jsem to na Kickstarteru. Sežeru vás! Máš v puse pavouka!

- Proč jsou tak sladké? - Sušenky mají být sladké! Víš, co Brittany udělala? Zavolala Michelle a zeptala se, jestli venku prší. Jo, to bylo super. Čau, kotě, jsem doma! Dobrota! Assburgery! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

není to ono...

11

Odpovědět

už je zo mna taký board game geek, že viem, že v znelke hraju hru 7 wonders :/

30

Odpovědět

To jim došly nápady a veskrze i humor hodně rychle. Nebo jen slabší díl...

53