Odpustit AnakinoviDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:343
Počet zobrazení:8 239

Být otcem není snadné, obzvlášť tehdy, když svým dětem provádíte hrozné věci. Dokáží Luke a Leia Anakinovi odpustit? Poznámky: Cats in the Cradle - Píseň o tom, že otec nemá na syna v dětství čas a když syn dospěje, nemá čas na svého otce.

Přepis titulků

Ahoj, Luku, to jsem já, tvůj táta. Tati. Ahoj... Myslel jsem, že duchy se můžou stát... jen ne vyloženě zlí lidé. Pamatuješ, jak jsem zabil Císaře, zachránil tě a tím se spasil? Poslyš, to, že jsi hodil svého šéfa do díry, bylo hezké. Ale nevynahradí to fakt, že ses snažil zabít mě a mé přátele a že jsi mi usekl ruku, kterou jsem si mimochodem honil. Mou honící ruku.

To je jak z písně Cats in the Cradle. Na otce svého čas nemá. Ne, tak to není. Je to zrůda! Bene, vždyť tě zabil. Musíš se naučit lidem odpouštět. Já třeba Anakinovi odpustil tu záležitost s dětmi. Dětmi? No jo, ti padawani z dob Republiky.

Měli takové ty rozkošné mečíky a pláštíky. Bylo to roztomilé. Já je naprosto bez výčitek povraždil. Ale změnil jsem se. Jsi ještě horší, než jsem si myslel. Shoř ve vesmírném pekle, tati. Ahoj, tati. Leio. Tatínkova holčička je už dospělá. Vypadáš jako tvá matka.

Tedy než jsem ji těhotnou uškrtil na té lávové planetě. Jak se máš? Uvěznil jsi mě, mučil mě a přímo před mýma očima jsi zničil celou mou planetu! Leio, zlatíčko, to je už dávno. Ta je vážně naštvaná. Promluvme si o pikniku otců a dcer. Hlavu vzhůru, Anakine. Když tvé děti nechtějí otce, měl bych pro tebe někoho jiného.

Padawanové! Bene, ty víš, jak mě rozveselit. Děcka, kdo chce jít strašit do Pizza Hut? Ten vrah dětí není tak hroznej. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:15 On ji neuškrtil, pouze škrtil. Uškrtit by znamenalo že ji zabil, ale ona umřela až při porodu.

82

Odpovědět

Ale on žíl v přesvědčení, že ji zabil :)

251

Odpovědět

+RebellczV souvislosti s překladem to nedává smysl. Pokud teď mluví se svými dětmi, tak ji logicky neuškrtil a ovlivňuje to pozici mluvčího v tom daným momentu. Čili je to nesmysl a Honz@ má pravdu.

10

Odpovědět

ja som čakal že tie decká na konci naňho vytiahnu meče ... síce by to nedávalo zmysel ale hodilo by sa to tam :D

610

Odpovědět

V podstate rovnaké, ako kresťanstvo: oľutuj a budeš naveky spasený! Čo na tom, že si vyhladil národ... -_-

3927

Odpovědět

Časem pochopíš, že oplácení zla zlem nikam nevede.

2023

Odpovědět

+Semaforale vede. je mi jasny ze ty ses takovej ten multi kulti tutu nunu.. vem si domu migrantskou rodinu ze syrie a uvidis

1834

Odpovědět

+Semafornebo jinak.. pokud oplaceni zla zlem nikam nevede.. tak spojenci nemeli pozabijet miliony civilistu v Berline.. v Mnichove.. v Drazdanech? Naprosto nesmyslne a zbytecne ztraty a bombardovani civilnich mest? Jen aby hrali Hitlerovi na city?

1016

Odpovědět

+SemaforNeměli bychom zapomínat, že možné protivníky buď musíme zahrnovat laskavostmi, nebo je zničit, protože za malé urážky a za malá příkoří se mohou ještě mstít, za velké však už nikoli.

Niccolo Machiavelli

142

Odpovědět

+SemaforPokud násilí plodí další násilí, tak to násilí provádíte špatně

300

Odpovědět

+SemaforNuz bombardovanie Japonska viedlo k ukonceniu svetovej vojny.

00

Odpovědět

sraz blbečků 2015

95

Odpovědět

Hele ten poslední fakan, co promluvil měl přece mluvit nějak takhle: "Čuči muči, kucu btzuu." Ti mouchové tak nějak mluvili :D

732

Odpovědět

Máš tam chybu, gramaticky správně je to "Čuči muči, kucu btzuuu." :D

427

Odpovědět

+burgJenže já používám úplně jiný dialekt, ty dyline :D

736