Proč se Kylo Ren dal na temnou stranu?Dorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:244
Počet zobrazení:7 807

Proč se Kylo Ren rozhodl dát na Temnou stranu Síly? Odpověď je jednodušší, než se může zdát.

Přepis titulků

Pověz mi, Bene, jak tě mohla svést Temná strana? Ty to nevidíš, hlupáku? Temná strana je mnohem hustší! Co? Je mnohem víc drsňácká. Je totálně cool. Takže žádný hněv a strach vedoucí ke hněvu? Světlá strana je strašně ubohá. To Temná strana válí. Hele, Temná strana má husté schopnosti jako blesky. Světlá strana má nudné schopnosti jako přátelství zvířat.

Slabota! - Ahoj. - Teď ne, Geralde. A teď světelné meče. Meče Světlé strany jsou nechutně barevné. Temná strana má rudé světelné meče. A máme i ty s bočními paprsky. U nás jsou ti hustí chlápci jako Yoda, Obi-Wan a já. A víte, co máte společného? Všichni jsou na Světlé straně a jsou to podivíni, kteří desítky let žijí jako poustevníci.

Temná strana zatím vládne galaxii. Jsme trochu divní a osamělí. A když mluvíme o samotě, proč na Světlé straně nesmíte mít přítelkyni? Jste divní vesmírní mniši. Na Temné straně máš kočky 24/7, kámo. Jediové na Světlé straně se po smrti vrací jako duchové. To musíte pokračovat ve své práci i po smrti?

Bože, Světlá strana je ještě ubožejší, než jsem si myslel. Dámy, jdeme zapařit k Nejvyššímu vůdci Snokeovi. O co mu šlo? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Se z těch reklam ne--serte. Snad zvládnete kliknout na křížek nebo zavřít záložku (takové otravné reklamy tu dokonce ani nejsou). A to vám toho tolik uteče když dá někdo na začátek videa pětiminutovou reklamu? Chcete web bez reklam? Tak plaťte. Ale aha moment to by vám vlastně taky nevonělo.

31

Odpovědět

nerozumiem neustale tým komentárom o reklamách ...veď ja žiadne nemám !

(mám 2 adblocky nainštalované súčastne)

103

Odpovědět

Tak už i sem dorazily reklamy ve videích... Svět se chýlí ke svému konci

3116

Odpovědět

To už od doby, co lidi přestali být schopni skousnout pět vteřin reklamy pro podporu webu, který jim už celou věčnost zadarmo připravuje zábavu.

3326

Odpovědět

+RyelAno, překladatelé to nedělají zadarmo, ale neplatíš je přímo – platíš je sledováním reklam. A pochybuji, že by se zrovna topili ve zlatě. BugHer0 sám někde psal, že to pro něj byl vždycky spíš koníček, ale web bez reklam se stal prodělečným. Ti, co mi naházeli disliky, by si mohli uvědomit, co se děje s weby, které si na sebe nedokáží vydělat.
Ať už jsou videa podle vás kvalitní, nebo ne, někdo tu obětuje TUNU volného času (zkoušeli jste sami někdy překládat?), aby jste se na ně mohli podívat v češtině.

Pokud máte ale vlastní představu o kvalitních videích, tak nějaká navrhněte. To snad tak těžké není.

318

Odpovědět

+RyelJe jedna věc když mi dají milión bannerů okolo videa, ale když dají reklamy DO videa, před video nebo na video, tak s tím jděte do pr...

193

Odpovědět

+RyelProtože většina lidí nepoužívá adblocky a reklamy je strašně štvou, že? Kdyby tady nebyl příspěvek o reklamě, tak ani nevím, že tu nějaká reklama je :DDD

101