Hloupí delfíniDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:659
Počet zobrazení:6 555

V dnešním díle uvidíte ústředního hrdinu videohry Ecco the Dolphin (Delfín Ecco), která byla vydána v roce 1992. Osobně hru neznám, ale i tak jsem se u videa dobře pobavil. Doufám, že to u vás bude stejné. Teď už se podívejte na pár hyperaktivních delfínů...

Přepis titulků

- Hele, to je Ecco! - Hej, všichni, Ecco se vrátil! Časový portál fungoval. Kluci, poslouchejte. - Za pár minut vás budou chtít unést vetřelci, takže se musíme... - Jo, jo, fajn. Vidíš tenhle šutrák? Že se krásně třpytí? Mikeu, soustřeď se. Jsou i důležitější věci než tvůj šutrák. Má recht. Tenhle šutrák je mnohem lepší! - Útěr! - Kluci! Každou chvíli tu budou vetřelci a slupnou nás jak ryby.

- Ryby? Kde jsou ryby? - Kdo viděl rybu? - Ryba, ryba, ryba! - Žádný ryby tu nejsou! Co? Ale... ale ryba! Kluci, soustřeďte se, jasný? V mé budoucnosti vás unesli a já musel přeplavat celý oceán, abych našel Assterita, nejstarší stvoření na zemi. Dal mi úžasné schopnosti a poslal mě zpátky... To spolu šoustáte?

- Promiň, cos říkal? - Víte, že jste oba chlapi, že jo? - Fakt jsem? - Já taky! - Nezastavuj. - Čumte na mý salto! - Salta! Salta! Salta! - Klid, klid, klid... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz - Jo, klidně si na nich smlsni. - Fakt ti to neva? Můžem zmizet na jinou planetu, jestli je to problém. Ne, ne, ne! Jsi tu na návštěvě a já na tom trvám. Sežer mý blbý kámoše.

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hry s Eccem vychází z prapůvodní série her EcoQuest, jedná se o adventůru od Sierry. Pro různá videa ze starých nebo vzácných her můžete i zabrouzdat na www.youtube.cz/Templayer , pokuď je něco v angličtině, pravděpodobně jsem to také přeložil do češtiny pomocí komentářů nebo CC titulků.
Adventůry od Sierry, které mají v názvu Quest jsou známé, například Space Quest, Hero's Quest/Quest for Glory, Police Quest, Conquest of Longbow, Conquest of Camelot, King's Quest. EcoQuest a EcoQuest 2 byly hry určené zejména pro výchovu dětí s ohledem na ekologii. :-) . Bohužel na yt kanálu žádné z těchto Sierra her nemám, nicméně se vám tato jména budou hodit, pro googlování :-))))

190

Odpovědět

Ta nestvura takova sympatanda :D :D

210

Odpovědět

What? A,a fish? :D

180

Odpovědět

Ecco mám ještě na starým SEGA =)...

180

Odpovědět

Super :D tuhle hru jsem miloval když jsem byl malej :)

180

Odpovědět

Perfektní díl :D ten konec!!! Spolu s AVGN jeden z nejlepších seriálů co na videacesky jsou! :) Ale hádám že lidem co nezažili nintendo hry(NES) to moc neříká.

180

Odpovědět

Tuhle hru jsem sice nikdy nehrál, ale vždycky jsem to chtěl zkusit po tom, co jsem si na ní přečetl recenzi v jednom HODNĚ starym čísle Levelu :D Jen tak pro zajímavost jsem jí naskenoval: http://img229.imagevenue.com/img.php?image=478797962_IMG_122_252lo.jpg

180

Odpovědět

You now you're both dudes right? Am I? Me too! DONT STOP! :D

180

Odpovědět


Odpovědět

"sežer mí blbí kámoše" tak to mně rozsekalo :D

182

Odpovědět

-> Dorkly Bits se tu tuším nepřekládají z youtube, mrkni na to spíš do googlu

181

Odpovědět

Hele kam zmizel ten youtube lin a na co to bylo, jaky to aspom melo nazev sem se nato chtel podivat co to je zac ?

180

Odpovědět

Podle mne taky jedno z moc dobrejch dorkly videji a opravdu se najde dostu lidi podobnej tem natvrdlejsim Eccovym kamosum. Jinak neco ku hre - je to hra od SEGY na Megadrive - Genesis a kolem roku 1995 vysla i na PC. Ma moc hezke 3D pokracovani na Dreamcast.

180

Odpovědět

letan100: Tak za takovýhle příspěvky bych banoval bez varování...

182

Odpovědět

debilita

1828

Další