Stěhování městaDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:789
Počet zobrazení:8 388

Dnešní díl seriálu Dorkly Bits je věnován populární RPG hře Diablo. Hlavní hrdina se v něm pokouší přesvědčit občany Tristramu, aby se přestěhovali a ulehčili mu tím práci, ale ti ho svou reakcí překvapí. Další díl očekávejte v pátek.

Přepis titulků

Občané Tristramu, jak už víte, toto město bylo postaveno přímo nad peklem, - ve kterém žije samotný Diablo. - A kdy nás zachráníš, válečníku? Přesně takový je můj plán. Navrhuji, abychom se přestěhovali o 3 míle dál. Na místo bez démonů. - Ne. - Ne, ne, ne. To se mi vůbec nelíbí. Nemůžeš jen tak zavrhnout Tristram. - Musel bych začít své kovářství od základů. - Já bych si musel otevřít novou tavernu. A já bych musel najít novou kašnu, u které bych mohl stát.

Milí občané, jistě byste se přestěhovali, znamenalo-li by to záchranu před hrůznou smrtí způsobenou Ďáblovými poskoky. Ale já mám tuhle kašnu vážně rád. Ano, pro nás všechny by bylo mnohem snazší, kdyby sis promlátil cestu peklem a zabil za nás Ďábla. - Jo. - To by bylo skvělé. - To se mi líbí. Nic takového neučiním!

Kousek odtud je místo se zdrojem pitné vody, kde nejsou žádní satanští šarlatáni. Prostě ho zmlať, vole! - Ty to dáš! - Ano! - Měli bychom poslechnout Farnhama! - Farnhama poslouchat nebudeme. - Farnham je opilec. - Potřebuju čůrat. Podle mě se Farnham jen snaží říct, že by bylo nejlepší, kdyby ses ty utkal s Diablem a my ostatní zatím postávali před našimi chýšemi.

- Jo, jo. To je pravda. - Dobrý nápad. - Ano. Kruci, vy nesnesitelní lidé! Fajn, zabiju za vás Diabla, a až mě uřknou nějakou kletbou nebo proklejí starodávným kamenem, vrátím se sem a srovnám vaše město se zemí. Farnhame, ty ses pomočil? To se tu jeden nemůže ani v klidu pochcat?

To je celý Farnham. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela zajímavé posty tady. Místo vděčnosti, že Vám tady někdo přeloží nějaké video, tak se do něj ještě navážíte ? NJ, co by člověk chtěl. Prostě Češi.

206

Odpovědět

Templayer: Taverna se normálně v češtině používá jako zastaralé označení (http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=taverna&Hledej=Hledej). Pokud jsi našel tolik chyb, tak mi je vypiš a já je rád opravím. ;-)

212

Odpovědět

GGG a spol.: Ha, ha :D to vám to BugHer0 docela natřel :D a hned jak se GGG začal omlouvat, to je vtipnější než samotný video :D

195

Odpovědět

No ten překlad místy nic moc.
Například tavern by se dalo přeložit jako hospoda.
A v titulcích tavern není přeloženo vůbec. :-)

1924

Odpovědět

BugHer0: Jo promiň,to jsem se trochu neovládal. :) Já ten seriál asi tak miluju že zapomínám kdo je tady "šéf". :D

199

Odpovědět

Drzost by se tolerovat dala, ale nadávat do kreténa bys mi příště nemusel. ;-)

203

Odpovědět

BugHer0: Oká,chápu to,a vážím si tvé práce. :P A sorry že jsem byl tak drzý,už se to nestane. :) Tohle je prostě ta NEJŮŽASNĚJŠÍ stránka na světe. :D

196

Odpovědět

GGG: Protože nemám čas na to, abych si přibíral něco dalšího. Dělám Psycho Girlfriend a Dorkly Bits a do toho teď opravuju prakticky všechny videa, co jdou na web, protože scr00chy poslední dobou nemá čas, takže ještě hodinu denně strávím korekcema. Navíc dělám mimo web Takovou moderní rodinku pro dabing. Promiň, ale nejsem robot.

191

Odpovědět

BugHer0: a proč místo toho nepřekládáš ve středu v deset hodin dopoledne něco jiného ? Třeba Lego videa od Keshen8 nebo kreslené songy od Mr.Weebl ? :) (Tam jsou totiž též lehčí překlady ;) )

199

Odpovědět

GGG: Do toho.

Ano, překlad nezabere tak dlouho, ale už tak toho mám na překlad dost a do toho 8 hodin denně pracuju. Navíc hlavní důvod omezení není náročnost překladu, ale to, že přidáváním 3x týdně epizody rychle dochází a za chvíli bych musel přerušovat vysílání, protože by nebylo už co překládat. Dorkly pořád vychází, ale ne frekvencí 3 nové díly týdně, takže se uklidněte a přestaňte mi nadávat.

Mimochodem, když není překlad tak těžký, můžete se dívat v originále a moje překlady vám můžou být u víte čeho. ;-)

191

Odpovědět

Classic Farnham :D

180

Odpovědět

jestli v patek neprelozite neco faaaakt dobryho (treba agenta) tak vas za to cekani zabiju!!!!

1917

Odpovědět

Habansz a proc misto toho nedavaj treba nerda? tech je snad miliony a urcite by to nebylo dokoukany behemn dvou mesicu!? Proste si myslim ze tohle byl zasadni krok zpet v úžasnosti videačesky. kdyby se hodnotily videacesky jako video, tak bych jim za toto dal 3 hvezdicky dolu.

196

Odpovědět

GGG a Grievousem4125 : Asi proto, ze by to bylo dokoukany za 2 necely mesice kdyby to vysilali kazdej den. Kdyz koukas na netu na serial taky netocej 5. dil zatim co ty koukas na 4. musi to mit nejakej rozestup

197

Odpovědět

Na stopro souhlasím s GGG a Grievousem4125 ;)

207

Další