Mrazivý tučňák je pohodářDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:715
Počet zobrazení:7 348

V dnešním díle se podíváme po delší době opět za Mega Manem. Ten se setká tváří v tvář s Mrazivým tučňákem, kterého je odhodlán zlikvidovat... nebo ne?

Zdroj: http://www.dorkly.com

Přepis titulků

Mrazivý tučňáku, tvá vláda ledového teroru končí tady a teď! Hej, hej, ať se ti nepřepálej obvody, bráchobote. O čem to sejčkuješ? Spolu s ostatníma robotíma zloduchama se snažíš ovládnout svět! Cože? Čéče, rozhlídni se kolem. Já mám už dávno všechno, co k pohodovýmu životu potřebuju. Led, podlahu, hák...

Ten hák je fakt nářezovej. Fakt na klid. Přestaň se vzpouzet! Zničím tě tady a teď. Jasnačka, v pohodě. Pobírám tě, ale... Mrkej, mám lepší návrh. Popadnu nachos, nahodím na dipPod Vampire Weekend a oba dva si dáme nohy na stůl a hodíme se na chvíli do klidu.

To si... To nemyslíš vážně, viď? Vždyť se mě tvá armáda robotů snažila venku zabít. Promiň mi to, Mega brácho. Ti hoši maj svůj rozum a já jakbysmet. - Buď v klidu, nech v klidu. Chápeš? - Hele, přijdeš mi docela v pohodě, ale musím tě přemoct. Potřebuju tvou zbraň. Ty si chceš půjčit mou ledovou brokovku?

Pohoda, láduj to tam. - Vážně? - Mi casa su casa, můj drahej hombre. - Na co ji vůbec chceš? - No... - Musím s ní porazit Jiskřivého mandrila, abych mohl jeho puškou zabít... - Čéče! Poslouchej se. Vždyť chceš rozpoutat nekonečnej cyklus robotího násilí. Páni. - Asi máš pravdu. - Hoď trable za hlavu, kámo! Zuj si ty křusky.

Za chvíli přijde Mikinová kobra a Vodnicovej mýval. Budem čučet na Big Lebowskiho na fotříkově plazmě. No páni. - Ten hák je fakt pěknej. - Viď že jo? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Thank you to share this https://en.gravatar.com/0056a web address through which everyone play spider solitaire card game. So many people use this platform to entertain their self even without download. I am also a great fan of this Online game.

00

Odpovědět

5885: To není úplně pravda. Myslím, že už jich je přes sto a furt vydávaj tak 1x až 2x týdně nový, ale těch hodně dobrejch už moc nezbejvá.

180

Odpovědět

Vraj sa Dorkly Bits natocilo iba 84 dielov takze zostava poslednich 11

180

Odpovědět

Mrazík: Je přísně zakázáno krmit Trolly!

181

Odpovědět

citim travu :D

200

Odpovědět

@Cislice┳ Ale, ale. Co se ti vlastně tolik nelíbí? Že každé druhé slovo není k*rva a p*ča a že jsou většinou použity jen jednou? Jak koukám na tvoje jiné komentáře tak ho máš plný svých vlastních názorů a všechny jsou moc oblíbené :P

180

Odpovědět

to je debi*ní...to musel vymyslet jedině nějaký labilní člověk nikdo jiný...

1868

Odpovědět

Splinter
ve hře s ním spouštěl vánici

180

Odpovědět

K cemu slouzil ten hak? Nikdy jsem zadnou mega man hru nehral.

180

Odpovědět

Já na konci čekal, že to ten tučnák zastřelí :D Každopádně 10/10 jako vždycky ...

183

Odpovědět

Taky bych chtěl takový hák .... :(

183

Odpovědět

Big Lebowski :D

181

Odpovědět

Čekal jsem na konci nějakou zradu , ale i tak to byl výborný díl .

183

Odpovědět

Mrazivý tučňák mi přišel těžce zhulenej.. :D

203

Odpovědět

vazne to je peknej hak .. takovej bych chtel mit doma :D

184

Další