Kdyby si Mario a Peach vyměnili roleDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:2 388
Mario i Peach už toho mají dost a rozhodnou se si vyzkoušet, jak by se jim dařilo, kdyby si vyměnili role. Co na to Bowser?

Přepis titulků

Vynést odpadky? Jako bych toho doma už tak nedělal až moc! - Každý týden tě musím zachraňovat. - Myslíš, že ty to máš těžké? Jak by se ti líbilo být unesen a pořád čekat, než tě zachrání tvůj smradlavý italský přítel z dělnické třídy? Myslíš, že tobě by to šlo líp? Tak to zjistíme. Bowsere? To jsem já, Mario. Můžeš se stavit kvůli únosu?

Ne, tentokrát bys unesl mě, Maria. A tvoje vztahy jsou naprosto zdravé? Jak se má Birdo? To jsem si myslel. Tak za hodinu. - Za hodinu tu bude. - Vím, slyšela jsem. No tak hurá! 4 MINUTY A 30 VTEŘIN PO ÚNOSU MARIA Hej, jaké je heslo na wifi?

Wifi se jmenuje NetGear39 a… Počkat, neřeknu ti heslo, jsi vězeň! No tak, kámo, budu tu několik týdnů. Peach je na tohle moc měkká. Na tohle je potřeba pořádný chlapák jako já… Do hajzl… Mama 1 zajištěna Opakuji: Mama 1 zajištěna.

- Co to sakra je? - Jsem princezna, blbečku. Myslíš, že nemám osobní stráž, co udělá vše, co chci? No jo vlastně… Nikdy jsem nepochopila, proč jsi neřekl mému otci, králi, že mu unesli dceru. Nemyslíš, že by okamžitě vyslal Tým 6? Asi jsem si myslel, že když to jsou žabáci, tak že jim lezení kanály a boj s rostlinami nepůjde tak jako mně.

- To je blbost. Rasistická blbost. - Jo. Výslechová místnost připravena. Mama 1 připravena k extrakci. - Sejdeme se na Bravu. - Rozumím. A vojáku, mám dost mincí na to, abych ho mnohokrát oživila. - Při výslechu si neberte servítky. - Rozumím, Vaše Výsosti. Než jste Bowsera vyhodili do vzduchu, nedal vám heslo na wifi? Ne? Hej, kam mě to neseš?

Nelíbí se mi ten tvůj úšklebek. Peach? Peach! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář