Mario to podělalDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:4 947

Ne vždycky se hrdinům daří.

Přepis titulků

100 mincí! Extra život! Díky Bohu. Pomůžete mi, mladíku? Byla jsem okradena. Jistě, stačí ukázat na zloděje, přeci jen jsem tu za hrdinu. Inu, to se má tak, já nevím, kde ten zloděj je. Vím jen to, že jsem tu nechala 100 mincí, a když jsem se vrátila, byly pryč. Safryš.

Šetřila jsem si je na operaci. Operaci na obnovu vašeho zraku? Ne. Operaci mého vnuka, která měla vyléčit jeho rakovinu. A taky spravit jeho páteř. A transplantaci srdce. Má hodně problémů. Inu, já jsem... Čau, brácho.

Páni, extra život? Někdo tu asi posbíral stovku zlatých... Jejda. Nevšiml jsem si tě, kámo. Jak nevšiml? Úmyslně ses otočil a skočil na mě! Giuseppe měl pravdu, jsi kretén. Co to říkal? O tom, jak jste posbíral stovku něčeho zlatého? Posbíral jsem stovku zlatých prstenů.

Protože jsem jiná slavná postava. Ježek Sonic. Už musím běžet! Prima. No nic, stejně děkuji, pane ježku. Pojď, Timmy, najdeme ti nějaké klidné místo, kde budeš moct umřít. Počkejte, znám doktora, který tu operaci udělá zadarmo. Díky všem hvězdám! Které tady kdovíproč skáčou a způsobily záchvat, který mě oslepil.

Jen tak mimochodem, nejsem tak úplně chirurg. Spíš jsem doktor, co předepisuje pilulky. Tak jo, jdeme na to. Zabralo to? Ne, seš mrtvej. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dnes to není Dorkly ale spíše Darkly Bits.

91

Odpovědět

Ne poprvý a ne naposled! :-D

101

Odpovědět

+XardassAle no tak, mýlit se je lidské, odpouštět pak božské.

30

Odpovědět

+KohbaAle já nejsem Bůh!

31