Pokémon Rusty #10: Rakeťáci válíDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:115
Počet zobrazení:7 331

Rusty se vrací, tentokrát jako člen Rakeťáků. Jak se mu povede na dráze zločinu?

Přepis titulků

Páni, takže jen jezdíš po okolí a lidé ti odevzdávají peníze? Rakeťáky tu musí milovat. Jo, to musí. A pokud nás nemilují, spálíme jim domy a obchody. Fajn, tady je první úkol. Ukradni Pokémona tomu děcku. Eevee, od doby, kdy táta s mámou uhořeli při tom požáru domu s obchodem, jsem smutný. Ale při pohledu na tebe mám pocit, že vše bude v pořádku.

- No nevím, není špatné krást Pokémony? - Není. To mi jako odpověď stačí. Rakeťáci! Eevee, rozsápej mu hrdlo! Fajn, ukážu ti, jak se to dělá. - Umíš řídit? - Jasný, je mi 10. Super, sedni si za volant a buď připravený vypadnout. Kluku, připrav se... Promiň, nedosáhl jsem na brzdu.

Je to neortodoxní, ale výsledky ti nemůžu upřít. Tak pojď, maličký. Pošleme tě do laborky, kde se testují šampóny. Ty zkus okrást... třeba... Tamtoho! Promiňte, pane, jsem Rusty a přináším... Rusty. Kur*a, to je Red. Padáme! Páni, pane Red, pane...

Vím, že vás právě okrádáme, ale podepsal byste mi moje brýle? Je po mně! Ale zároveň obdivuju vaše bojové nadání. Co se to stalo? Pikachu! Ne! Je mi to tak líto. Slibuju, že uctím tvou památku. Budu trénovat poctivěji než kdy předtím.

Jednoho dne budu moct... Ty vado, co je to? NEBER DROGY. - RED Páni, to mám dneska kliku. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Rusty je späääääť!!! :D

72

Odpovědět

Tohle video jsem vubec nepochopil, natoz abych se pobavil...

1011

Odpovědět

Už dvě reklamy před videem? Ale no tak! Já že jsem měl včera vidiny nebo že jsem nechtě znovu načetl stránku, a ono ne, je to realita.

14

Odpovědět

Haha a mně se z nějakého důvodu tentokrát nezobrazila žádná. Dík, že na ně koukáš za mě. :-D
What a great day...

292

Odpovědět

aha..

08