Pokémon Rusty #11: StadináliumDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:116
Počet zobrazení:6 587

Rustymu se na dráze zločinu moc nedařilo. Ale nyní na své cestě narazí na nový druh bojového parku. Dokáže vyhrát?

Přepis titulků

Musím jít dál a uctít mého padlého přítele. Pikachu, jsi nenahraditelný. Dělej, Pikachu 2. Musím najít nějaké divoké Pokémony. Hledáš souboje? Tak to jsi na správném místě. Stadinálium! Tady ve Stadináriu používáme všechny neobvyklé typy soubojů. Až na hromadné souboje, protože to je laciná sra*ka. - Ty jsi fakt rozjetý.

- Rozjetý na svouboje! Jdeme! Souboj na horské dráze. Vyber si Pokémona. Do toho, Spearow! Létající Pokémoni jsou na horské dráze v nevýhodě. To si zapamatuju. Věžový sauboj! Postav si Ponymony na sebe a pak bojujeme! Chápu!

Do toho, Snorlaxi! - Vyhrál jsem? - Tak nějak. Prohrál jsi. Souboj v souboji! Bojujeme, zatímco se naši bašampioni dívají! Pikachu 2, potřebuju rozkazy! A co je tohle za souboj? To je Yu-Gi-Oh. Aha, padáme.

Páni, netušil jsem, že existuje tolik druhů soubojů. Jeden důležitější než druhý. Už zbývá jen jeden. Souboj se Stadináliem. Ty proti Stadináliu. Moment. Cože? Hele, kluku, tohle mě stálo miliony. Dlužím Rakeťákům a jejich nový šéf to chce zpátky. Potřebuji vyplatit pojištětí, jinak jsem v loji.

Ale Rusty má Stadinálium rád. Všichni vedeme své souboje, kluku. Copak nechceš vyhrát nějaký soubroj? Dobrá práce, Pikadvě. Pikadvě! Ty se vyvíjíš! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář