Pokémon Rusty #15: Chromové městoDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 036

Rusty se vydal za dalším odznakem, ale cesta k němu se trošičko zkomplikuje. A policie je tou nejmenší komplikací.

Přepis titulků

VÍTEJTE V CHROMOVÉM MĚSTĚ NIC JSTE NEVIDĚLI A dál se vezeme na odznakové vlně! - Promiňte, pane. - Zdravím, dítě bez dozoru. Ví tvoji rodiče, že jsi sám v tomto bezpečném městě plném legálních firem? Rodiče jsem neviděl měsíce. Kde je stadion? Šéfova kancelář? Hned za tím policejním zátarasem. Pro Krista Bisharpa! Asi taky chtějí odznaky.

Dovnitř se nedostanu. Dělejte, musíme dostat kradené Pokémony z tohoto falešného stadionu, abychom mohli náš ilegální obchod provozovat jinde. Momentíček... Můžu se tam dostat tímhle zadním vchodem. Haló, je tu někdo? Mohli by si naši mazlíčci zabojovat? Pikachu, ty žiješ! A jsi šampionem stadionu?

Jak je to možné? Hloupé dítě, ten výbuch mě nemohl zabít. Můj hněv byl silnější než jakýkoliv oheň. Díky celoroční snaze jsou krádeže Pokémonů na absolutním... Co tu děláš? Sic Semper Tyrantum! Ne, chlapi, no tak! Já jsem Battle Blart! Peníze dostanete. Já vám je vrátím, přísahám!

Zlámejte mu všechny kosti! Páni, měl jsi náročný týden. Šéfe, musíme jít! Jo, Pikachu, musíme se zase vydat na cestu. Vrať se do toho míčku a nadosmrti plň mé rozkazy. Zabijte ho! V klidu, kluku, jsi v bezpečí. Tohohle Beedrila sledujeme už dlouho.

Ale Pokémona nemůžeme stíhat, musíme najít jeho majitele. - Tím jsem já, Rusty. Jsem Rusty. - To byla brnkačka. Za to dostaneš doživotí. Ne, vy to nechápete, já jsem hrdina. Jsem skvělý trenér! Hezké odznaky, kde je získám? Elektický šok je na Rustyho mozek velmi efektivní. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář