Pokémon Rusty #13: Věž duchůDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:113
Počet zobrazení:7 015

Rusty se nyní vydá do věže plné pokémonních duchů. A čeká ho tam pár starých známých.

Přepis titulků

Super, pokémonní věž. Tady se dají nachytat pokémonní duchové. To jistě, ale toto místo je neuvěřitelně ďábelské a prokleté. Sranda. Bav se. Ale buď opatrný, přece nechceš, aby se z tebe stal pokémonní duch. Občas se to stane. Sbohem. Omlouvám se, nechal by se někdo chytit? Zabil jsi mě...

Kdo...? Zubate! Utopil jsi mě, pamatuješ? A vyplouváme! Jo, plavání ti nejde! - Zubati se nemůžou naučit plavat! - S tímhle přístupem ne. Vrahu! Bidoofové 1 až 16! Vás jsem neviděl ani... Do každého Pokébalu jen jeden Pokémon.

Je to jednoduché! Jsi ten nejhorší trenér ze všech! Ale stanu se tím nejlepším! Čekali jsme, až sem přijdeš. Všichni Pokémony, které jsi zabil! Vrátili jste se ze záhrobí, abyste mi řekli že se nemám cítit špatně a dál trénovat? Ne, vzdej to. Vrať se domů! Jsi předurčen k práci v lahůdkách.

Snažil ses mě zapojit do zásuvky! Jo, jsi elektrický typ. Proto máš tyhle kabely. To teda nejsou kabely! Jsem přece něco jako medúza. Spláchl jsi mě do odpadu. Ty jsi ale zašpiněný. Umyju tě, abych viděl, co se pod tím skrývá. Doufám, že to bude legendární pták. Já jsem nebyl žádný pták! Dobře, vidím, o co tu jde.

Scházel jsem vám. Zabijeme ho! - Dost! - Páni, dědo Crispine? Jsi přece mrtvý... Jo, jasně, duchové. Chápu, že jste naštvaní, ale Rusty je hodný hoch. Udělal chyby, ale je mu 10 let. Vždyť sotva smí kouřit. My, jako obyvatelé záhrobí, ho musíme vést.

Musíme mu pomoct být lepš... Ježiši, to jako vážně? Páni, duch prarodiče. Toho nikdy nepoužiju. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Děkuji za titulky! Trošičku občas posunuté, ale dá se to.
Pravopis nemá nikdo rád, ale přesto by mě zajímalo toto: pokémoní nebo pokémonní? Podle mě jde o zvíře, dal bych tam jen jedno "n" (viz např. jelení).

10

Odpovědět

Já chtěl bych být ten největší,
se zmrdskou povahou.
Tu zkoušku musím ojebat,
a na trénink se vysrát.
Celou zemi vymrdám,
zničím, co se dá,
Chci pokemónum zničit svět,
a jejich srdce žrát.
Pokezmrd! Všechny chytit mám (To jsem já)
Můj osud nic nezmění.
POKEZMRD!!!! (Ooooooo)
Můj přiteli nej,
budu vždy na tebe zléééj.
POKEZRMD!

https://www.youtube.com/watch?v=k3-QFEJlBGI

425

Odpovědět

Nejen Pokezmrd,ale též zjev postrádající jakékoli nadání pro stavbu a tvorbu básně.Buď svůj a jen prostě vulgárně nadávej!

130