Pokémon Rusty #12: Dokonalý PokémonDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:6 389

Rusty se setkává se starým známým a má jedno jediné přání. Vyšlechtit dokonalého Pokémona. Možná...

Přepis titulků

Jsem zpátky. Už získal další úroveň? Ne, svého Bidoofa jsi nám odevzdal před 30 vteřinami. Navíc hořel. No a? Tamhleten kůň taky hoří. To je něco jiného. Z důvodů, které neumím vysvětlit. Dobré ráno, Gladys. Hele, ty jsi ten nudný EV trenér, který ode mě dostal lekci. Chci si tu jen vyzvednout svého Pokémona.

Co? Podívej na to, vejce. Opět, Juliane. Tady máš. Ano, po roce křížení jsem vytvořil dalšího dokonalého Pokémona. Moment, ty si můžeš udělat Pokémona? Jak? Je to snadné, pokud nejsi úplný Charitard. Vezmi dva Pokémony ze stejné podskupiny... Ne, jak vznikají?

Chci slyšet to o Delibirdech a Combee. Ach jo... O 5 MINUT POZDĚJI Pokud tě naučím křížit Pokémony, přestaneš brečet? Chci nového Pikachu! Pikachu je elektrická myš, takže očividně spadá do polní skupiny... Pikachu je moje Beedrill. Zahynul při požáru auta. - Ty už ani nemáš Beedrill?

- Ne. - Tak co máš? - Bidoofy. Vytvoříme tedy perfektního Bidoofa. Jak vidíš, každému Bidoofovi jsem přiřadil Ditta podle jeho EV. Shiny Bidoofa s nepřekonatelnou povahou bys měl získat s pravděpodobností 1:2731. Zapomněl jsem, proč to děláme. U Xarnease! Moje Cleffa se právě líhne. Z VEJCE SE VYLÍHLA CLEFFA.

CHCETE JÍ DÁT PŘEZDÍVKU? Pojmenuji ji Cleffaye Valentine, po ženě mých snů. Ty jsi z toho namakaného dítěte fakt nadšený. Ne, po všech těch krocích... Říkal jsem ti, že umí nejlepší namakané víly. Ne, nechci se vrátit k Rakeťákům. My tě taky nechceme! Co nastoupil nový šéf, máme plno členů.

Přestaň o nás mluvit, Denisi. Popadni to sexy dítě. Ne, prosím, chtěl jsem se s ní oženit. Až by dospěla, samozřejmě. Páni, ty sis to opravdu zasloužil. POZDĚJI... Bidoof.

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

... bidoof !

113

Odpovědět

huh ... neat

17