Pokémon Rusty #14: Dokument o PokémonechDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:82
Počet zobrazení:5 907

V dalším díle se podíváme na přírodopisný dokument a posvačíme Pringles.

Přepis titulků

Zdravím. Je tohle obchod s bylinkami? Bylinky? Je tu někdo? Rusty, co tu děláš? Profesore Tree, netušil jsem, že se zajímáte o bylinky. No jo. Vede to tu kamarád Nugget. Sledujeme vzadu dokumenty o Pokémonech v přírodě. Můžu se přidat?

Na televizi jsem se dlouho nedíval, protože spím v lesích. No nevím, máme brambůrky jen pro dvě osoby. Mám u sebe 9 balení Pringles. Tohle je Rusty. Přinesl Pringles. Jak je, Pringlesi? Už to začíná. Pokémoni jsou všude kolem, ale přesto toho o nich víme velmi málo. Většinou jen to jak vypadají.

Tento vypadá jako člověk. Ale není to člověk. To není člověk! Na něj! Páni! Zde sledujete vzácné záběry námluv dvou Pokémonů. WEEDLE používá PŘITAŽLIVOST. GYARADOS SE ČERVENÁ. Je to VELMI EFEKIVNÍ. GYARADOS používá OBJETÍ.

WEEDLE OMDLEL. Dopřejeme milencům soukromí. Tito Pokémoni jsou prostě jen ptáci. Co to má znamenat? Jo, k čemu jsou dobrý? U těchto Pokémonů bylo vědecky prokázáno, že vypadají hloupě. Páni, asi jsem se toho dost naučil.

Přerušujeme program kvůli aktuálním zprávám. Policie obklíčila stadion v Chromovém městě. Občané by se mu měli vyhýbat. U Denghischána, stadion! Tam sídlí odznaky. Rusty miluje odznaky! Druhý odznaku, třes se! Je vevnitř. Ne, Pringles nechte být!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No ale toho Davida Attenborougha zvládli napodobit opravdu věrně :D

40