Pokémoni z AlolyDorkly Bits

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 29
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:6 945

Ve světě Pokémonů se objevila nová oblast zvaná Alola, kde Pokémoni mohou potkat své protějšky. Trochu zvláštnější protějšky.

Přepis titulků

Kámo, vítej v regionu Alola. Vy máte vlasy? Jaký to má smysl? Ukradli jsme paruky, protože jsme nechtěli vypadat jak miniaturní penisy na chemošce. Aha, to chápu. Máš tak dlouhý krk. To je hustý. Jo, hustý je, když ti jídlo jde do žaludku hodinu. A já jsem hned u zadku. To je taky super hustý.

Propána, ty můj pevninský Meowthe. Proč je ten Meowth tak svůdný a přidrzlý? To vážně nepobírám. Budeš překvapený, co pobere ta moje Meowth. - Pojď se mnou, zlatíčko. - Páááni. Vsadím se, že se vyvíjíš v něco ještě elegantnějšího. Ty. Ty být duhový Muk? Já neklamat sebe.

Já se nebát ukázat skutečné barvy. Pokud ty vědět, co já chtít říct. Já závidět ti odvahu. Já unavený žít ve lži. Surfařský bůh s tebou, kámo. Tvoji evoluci taky nikdo nechce, co? Ne, všichni chtějí Pikachu. Je tak roztomilý a boží. To není fér. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Musím říct, že nejlepší pokémoni byli v první generaci. Další už jsou hnusní a nudní. A nejhorší je, že jim měněj jejich klasickej vzhed. Jakoby chtěli zničit nostalgii

30

Odpovědět

Meh... Škoda energie investované do překladu. Ani jsem se nepousmál. Nic proti překladateli. Dobrá práce a zadarmo. Jen... škoda energie na takové video.

13

Odpovědět

Klasika, když nevíš co nového, tak začni upravovat to zažité.

41

Odpovědět

A to jako ma byt vtipne ? Nebo je jen prekladatel teplej troll, co chce vymrdat videacesky a proto preklada takovy sracky.

124

Odpovědět

Klikni si na jeho nick a projeď seznam přeložených videí. A pak sklapni.

111

Odpovědět

Sakra, odhalil jsi mě. Zdá se, že svou osamělou pevnost budu muset přesunout někam dál. :(

210