Dr. House v sedmi minutách

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:983
Počet zobrazení:9 606

Seriál Dr. House běžel několik let na americké televizní stanici FOX a za dobu svého vysílání se stal světovým hitem. Za úspěchem seriálu stojí nejen neobvyklé prostředí špičkových diagnostiků, ale hlavně sarkastický a komplikovaný Gregory House (Hugh Laurie) v hlavní úloze.

Dr. House sice už skončil, ale jeden z jeho fanoušků si dal práci s vytvořením vynikajícího klipu, o který vás nemůžeme ošidit. V podstatě jde o shrnutí celého seriálu v rámci sedmi minut.

Přepis titulků

Jsem diagnostik. Zjistím, co lidem je, a pak je vyléčím. Toto video obsahuje klipy ze 177epizod Dr. House. - Nedělají tohle všichni doktoři? - Jo, ale zase neumí tančit tak jako já. Nazdárek, nemocní! Já jsem doktor Gregory House. - Víš, co to znamená? - Že jste šílený. - Jsem šílený génius. - Jste génius! Cos to říkal?

Přirovnáváte mě k bohu? Jste nechutnej a blbej! Housi! Sundejte ten prst z testovacího tlačítka. Aha! Páni! Za to se omlouvám. Dostanu přidáno, když budu předstírat, že mě to zajímá? - Zajímalo by mě, jestli bych tě přinutil tančit. - To stačí! House neumí být šťastný.

Bolest nebolest. Drogově závislí svou závislostí ubližují svým blízkým. House ublížil spoustě lidí. Zachraňuje životy. Zachraňuje lidi, které nikdo jiný zachránit nedokáže. - Ty si myslíš, že si to nezasloužíš. - Nepotřebuju pomoc! Jsi zbabělec, Housi. Myslíš, si, že tvůj jediný problém je tvoje noha? Nechci být v bolestech.

Nechci, aby mi bylo mizerně. Děsíš se toho, že ztrácíš svůj dar. Chci vědět, co je správné. Jak mu máme říct, že není naděje, když nevíme proč? - Umírá! - To neznamená, že musíme jít sedět, abychom ho zachránili. Změna nebo ne, udělal jsem správnou věc. Používáš utrpení, protože nic jiného cítit nedokážeš. Zničil jsi sám sebe. Hledáš chyby ve všech ostatních, protože se bojíš hledat ji v sobě.

Chceš, aby na neštěstí existoval lék. Žiješ pro to zajímavé - hádanky, nápady, analýzy. Nepopisoval bych se podle své nohy. Všichni umíráme sami. Nemusíš tady umřít. Smrt není zajímavá. Mám bolesti, a to mě změnilo. - Život prostě běží, a to tě děsí.

- Myslíš si, že můžeš vyléčit bolest? Život bolí! Každé ráno se probouzím v bolestech, v bolestech chodím do práce. Víš, kolikrát jsem to chtěl prostě vzdát? Kolikrát jsem přemýšlel o tom, že s tím vším skoncuju? - Bojíš se být šťastný. - A proč se o to staráš? Chci, abychom byli přáteli. To je ta poslední věc, kterou bych pro nás chtěl. Proč musíš všechno popírat?

Elektřina. Všichni chybujeme. Nemůžu spravit jeho problém. Já jsem jeho problém. Nikdo na světě není víc v háji než já. Choval jsem se k tobě hrozně. Miluju tě. Věřím ti.

Potřebuju tě. Vždycky jsem tě chtěl políbit. Je se mnou šťastná. Chceš vědět, jak se cítím? - Je mi to líto. - Ne, ne, ne. Neříkej to! Cítím se ublíženě. Neříkej to! Co to provádíš?

Vítejte v chrámu páně! Na internetu se hromadí porno a samo se nestáhne. To vůbec neznělo jako já. - Večer omrknu ten nový lesbický bar. - Máš parádní život. Pokračujte v práci. Počkejte! On umírá! Pěkná smrt.

O tom pochybuju. Tvoje máma je tak tlustá, že když jí zapípá pager, lidi si myslí, že zařadila zpátečku. Zdravíčko, doktore Housi! - Vezmeš si mě? - Páni! - Kolečkové křeslo? - Hůl! - Říkáte, že jsem dětinská? - No... - Zavři klapačku! No nemám pravdu? Neviděla jsi moje míčky?

Jsi blbec. Brzy už tady nebudu. Nenechám tě jen tak umřít. - Nevím, co bez tebe budu dělat. - Ne, ne! Nechci se tam vracet, Housi. Před utrpením se neskryješ. Nic ti nedlužím. Co to tady provádíme, Wilsone?

- Nemusíš se s tím smířit. - Ale musím. Zbývá mi pět měsíců života a ty mě v tom chceš nechat samotného? Dožiješ se dne, kdy se mnou nebudeš moct umřít. Potřebuju přítele. Musím vědět, že při mně stojíš. Abys mi řekl, že můj život stál za to. A řekl mi, že mě máš rád. Radši bych zemřel tady, ne v sanitce. Slib mi, že to pro mě neuděláš.

Hele, přestaň! Když umřeš, zůstanu sám. Wilson není cenou útěchy. Všichni lžou. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ako sa vola ta pesnicka hned na zaiatku videa? Inac skvele video...

180

Odpovědět

Nechci bejt moc velkej rejpal,ale ve 4:34 říká Dr Cameron spíš něco jako we're gonna to cure death? Teda né úplně celý ,spíš jen: cure death?. Jinak úžasný video, House miluju..:)

180

Odpovědět

House je výborný seriál, ale tento klip je proste s**t...
0/10

1874

Odpovědět

House byl výbornej seriál. Ale na druhou stranu sem rád, že to skončilo jako výbornej seriál než aby to tahali kvůli penězům dál a kvalita šla dolů jako u některých jiných nejmenovaných seriálů. A ještě musim smeknout před dabérama, protože tohle byl asi jedinej seriál z "posledních let" na kterej byla radost se dívat i s dabingem.;)

250

Odpovědět

"Have you seen my balls" bych přeložil spíš jako "Neviděla jste moje koule?" aby tam byl trošku ten dvojsmysl..

230

Odpovědět

asi jediný seriál, kde mi nevadí český dabing, naopak... Martin Stránský tomu tomu dodává lepší rozměry

285

Odpovědět

pekne
u "Neviděla jsi moje míčky?" by víc sedělo "Neviděla jsi moje koule?"
asi mysli ty svoje antistresove koule a je to vtipnejsi dvojsmysl.

202

Odpovědět

Nevíte co to hraje od 2:55 do 3:55 za music?

195

Odpovědět

na konci mas titulky...

192

Odpovědět

House miluju a sem rad, ze skoncil. Lepsi nez to zbytecne natahovat.

Btw. 5:18 rika spis neco jako "it´s in my right?" než "am i right?" - vzhledem k tomu gestu, co tam dela, tak chce, aby ostatni uhadli, v jaky ruce neco ma. Just sayin´. ;-)

194

Odpovědět

určitě ne, říká "Am i right?" je to přeložené dobře a to gesto je spíš něco jako brofist, prostě si ťuknou pěstma, něco jako highfive

193

Odpovědět

+BonyX3kNo ja tam rozhodne nejaky s/ts slysim, ale to je jedno...

181

Odpovědět

Tak slyšíš blbě, ten díl si pamatuju a je to jak tvrdí Bony.

180

Odpovědět

4:31 je to cure death ne cute death http://www.youtube.com/watch?v=3aCv5DQ7Gbc

181

Odpovědět

Chcelo by to celovečerný film ;)

203

Odpovědět

Herec vraj tolko kríval pri natáčaní, že mu to ostalo..

1810

Odpovědět

Hele, tohle mi nedělejte... Už takhle mám děsně málo času a ted jsem si kvůli vám musela stáhnout 6 a 7 sérii a včera zkoukla rovnou první dvojdíl a další díl.. a šla spát v pět ráno :P :D

203

Odpovědět

Pridal bych do popisu videa, ze pro ty co koukaji na Nove bude video obsahovat spoilery...

1917

Odpovědět

Tak jsi úplně blbej

2011

Odpovědět

Jj souhlas FOX je hrůza. House ovšem nejde jinak než za 10/10!!!

Btw. Bughero - včera přidána jen 3 videa - S L A B O T A

1839

Odpovědět

Btw. Obvious troll is obvious.

183
Další