Přebrepty z 3. série Dr. House

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:96
Počet zobrazení:3 682

Další nepovedené záběry ze seriálu Dr. House. Tentokrát ze 3. série.

Přepis titulků

Tak musím ještě jednou. To bylo... O tom žádná. Pardon. Roberte, proboha živýho! Ne, já to nepodělal. Tak teda podělal. Dobrý. Ještě jednou.

Tamhle. -...kamarád. -Líbí se ti...? Nic mi není! Jsem... v pohodě. To je úplně v pr****. Vypadá to, jako by si ho... Záběr 50/3. -Fajn. -Fajn? To fakt ne! To prostě nejde.

Fajn... Vašeho pacienta vzali na kardio. Páni! Jedině to mě odsud dostane. -Nikam nejdu. -Ale jdeš. -Nejdu. Ne, říkali mi, abych nikam nechodil, tak tady zůstanu. -No kdybys byl skutečnej doktor... -Aha. Takže odsud už to jde takhle. Herec, doktor. Herec zůstává, doktor jde. Stop.

Ano? -Ano? -Řekni, že zdravím. Tak řekni to! -Jo, zdraví. Jen vám chci říct, že skutečnej telefon by stál mnohem míň, než když sem z vizuálních efektů musejí posílat obrázek. Na to chci upozornit. -Tvoje hůl. Nechals tam hůl. -Jasně, pardon. Takže pozadí! Hergot.

Takže... Vydržte... Stop! Je mi líto, ale je to pravda. Skvělý, to jsou holt lidi. -Fakt dospělácký. -Tys začal. Kožní testy, ACT... Tak si to zopakujeme.

Honem, honem. Ne, tohle nebylo pěkný. Tak dělej. Líbí se mi to "v". -Fakt dospělácký. -Tys začal. Zmrazili mi účty kvůli policejnímu vyšetřování. Co dělat, když neznáš svý oblečení? -Tak můžeme odsud? -Asi jo. -Ten konflikt...

-Když tě lidi pošlou do pr****... Tak jo. Dobrý. Není to divný? Co? To je voda? -Já jen, jestli to není divný. -Ne, takhle je celá scéna super. Dobrý. Radcliffku spravovali. Tak jsem musela vystoupit z auta a jít na jehlách pěšky... -Promiň, ale ještě...

-Chápu. To je neuvěřitelný. Co to k čertu je? To jsem tu neměl. -Infekce se dá léčit... -Antibiotika fungují s imunitním systémem. Jenže váš imunitní systém neexistuje... Takhle ne... Takhle fakt ne. Promiň. www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video znovu funkční.

11

Odpovědět

Y U NO WORKIN' ?

181

Odpovědět

Not work.

190

Odpovědět

video opět nefunkční.

200

Odpovědět

Video opět funkční.

184

Odpovědět

za to videačesky nemůžou. NBC zablokovalo tohle video na YT takže smůla.

180

Odpovědět

Omg udelejte stym neco ja si to hrozne chci pozriet...

180

Odpovědět

Mně to nejde spustit

190