Dr. House a Chirurgové

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:302
Počet zobrazení:4 868

Pokud chcete vědět, co se stane, když své síly spojí největší lékařské kapacity z Grace Mercy West a Princeton-Plainsboro, pusťte si následující scénku od MadTV. V hlavní roli nepřekonatelný Michael McDonald.

Přepis titulků

CHIRURGOVÉ Tvůj snoubenec je už tři dny mrtvý. Měla by ses vrátit zpátky k randění. Nepotřebuju rady od někoho, kdo si myslí, že podvádění McVysněného s McŽhavým je v pořádku. Podvádět McVysněného s McŽhavým je v pořádku, protože stoupám po žebříčku McChlapů. Začalo to s McMcQuenym, potom s McPinďourem, následováno McVysněným, potom McŽhavým a vrcholem je...

...McPrvotřídní. O němž se říká, že je Francouz a žije na zámku. O jakou operaci jde?

Můžu vám pomoct? Prosím. Prosím. Moc vás žádám. Jsem nejlepší, že jo? Že jo? Vy tu mluvíte o vztazích? Prosím, nechte mluvit mě o těch mých. Prosím, moc vás žádám. Bavíte se tu o zajímavých věcech týkajících se příběhu?

Prosím, zapojte mě do toho. Moje postava je stále přilepená k tlusté ortopedce. Co tu sakra dělají všichni moji internisti? Přestaňte už mluvit o sobě a začněte pomáhat lidem. Panebože, je tu pacientka! Byla jsem tak soustředěná na vztahy, že jsem zapomněla na lékařskou praxi. Budeme muset zavolat specialistu.

Koho? Já vím koho... McProtivného. Může tady někdo napsat recept na Vicodin pro toho nejsebejistějšího, nejpřizpůsobivějšího, drogově závislého doktora na světě? Doktore Housi, máme tu ženu a nevíme, co si s ní počít. Neexistuje nic, co bych pro ni mohl udělat. Ne.

Se mnou nic není. To ta žena na posteli. Je těhotná. Dítě vyjde touhle dírou. Sbohem. Housi! - Nemůžete tu ženu jen tak opustit. - Poslouchejte, sestro… Jsem doktorka. Vy nejste doktorka, jste děvka. Poslouchejte mě, Housi.

Já jsem jediná doktorka v téhle nemocnici, která spala jak s McVysněným tak s McŽhavým, takže znám náplň své práce. A támhle leží žena, kterou trápí něco víc než těhotenství. Takže vy jste spala jak s McVysněným tak s McŽhavým? Jen jsem si vás právě představil... ...v McTrojce. Tak podívejte. Měl byste tam okamžitě jít a zachránit ji, vy jedno odporné prase.

A musím říct odporné prase, protože Chirurgové jsou seriál, který je napsaný ženami pro ženy. Snažím se vám říct, že nevím, co je s vaší pacientkou. Vím akorát to, že mám právě erekci. A musel jsem to říct, protože Dr. House je seriál, který napsali muži pro ženy, které mají rády hrubé chlapy. Vypadá to, že jsem vám právě udělal chirurgickou "prohlídku." Dobře. Pacientka trpí nadměrným sliněním. Nějaké návrhy?

Ano. Myslím, že to s McVysněným pomalým tempem zkusím. To bys měla, protože o něj určitě nechceš přijít. Já o něj přišla tím, že jsem spala s McŽhavým. Tak tohle byla zajímavá věta ze scenáře. Moje postava spí se ženami a ony potom brečí. Možná je to proto, že jseš buzík. Hele, neříkej mu buzíku.

Já neřekl, že je buzík. Ale řekl, tohle je potřetí, cos mi tak řekl. Dvakrát na place a jednou na předávání Zlatých Glóbů. To není pravda. Zatim se měj... buzíku. Zatím, co jste si povídali, odebrala jsem pacientce plíci. Jsem nejlepší, že jo? Rozhodně nejlepší ve zničení naprosto perfektní erekce.

Počkat. Nadměrné slinění, odstranitelná plíce, těhotenství... Tahle žena má typický vinětový syndrom. Dítě zachráníme leda udušením jeho matky polštářem. To nemůžete! Tak sleduj, ty hobite s hlavou jako houba.

Kyslík v plících vytvoří tlak na matčinu vagínu a dítě to pak okamžitě vystřelí ven. Ty, dětský hlásku, připrav se na pozici chytače. Raz. Dva. Tři. Zadusit. Výtečně.

Teď resuscitujte matku. - Nemůžeme. - Je mrtvá. V mém seriálu by to vyšlo. Znám seriál, ve kterém by ji dokázali zachránit. POHOTOVOST Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

ja ja mamrada oba serialy a velmi ale bolo to svtipne :)

182

Odpovědět

nejdee

184

Odpovědět

mne to nejdeeee :( :( :(

184

Odpovědět

dá se

181

Odpovědět

blbost

185

Odpovědět

Paráda :-D

180

Odpovědět

mám ráda oba dva seriály, takže jsem oficiálně pohoršená....Ale asi třikrát jsem vyprskla smíchy...:)

191

Odpovědět

Suprová parodie!!(lol)...ovšem hloubka něketrých dilogů je i zde k zamyšlení...to se teda podaří málokdy....supppeéééér.....

191

Odpovědět

nudááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

1810

Odpovědět

daji se tyhle videjka nejakym zpusobem stahnout i s tema titulem? bylo by to awesome, pac tohle je fakt bomba :-D

181

Odpovědět

lol :D

181