Drink (Drive parodie)

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:397
Počet zobrazení:6 262
Film Drive od režiséra Nicolase Windinga Refna s Ryanem Gosslingem v hlavní roli se stal takřka přes noc kultovním, a ač někdo nemusí tak ocenit jeho děj, režie a hypnotická atmosféra stojí za to. Skupinka nadšenců a fanoušků se rozhodla, že vytvoří velice povedenou parodii s takřka identickými herci a scénami. Tak posuďte sami, jak by vypadal Drive s několika promile v krvi.

Přepis titulků

Pokud chcete, abych pro vás pil, řekněte mi místo, čas a já vám dám 5 minut. Ať se stane během těch 5 minut cokoliv, budu pořád váš. Nekouřím, neberu prášky... Jen piju. - Takže ti bylo nedávno 21? - To už je mi nějakou chvíli. - Co děláš? - Chlastám za prachy. - Není to nebezpečné? - Je to jen tvrdej alkohol. Jakmile toho kluka posadíte za bar, neexistuje nic, co by nevychlastal.

- Seznam se s panem Berniem Rosem. - Jsem trošičku nametenej. To já taky. - Můj manžel se vrací domů. - Kde byl? - V prodejně lihovin. Nějací chlápci mě nutí, abych vypil absint, jenže to já nechci. Co to tady máš? To je od těch pánů? O co tedy jde?

Když vypiju vaše pivo, jeho dluh bude splacený a vy už se nikdy nepřiblížíte k jeho játrům. Věděla jsi, že to bude mixnutý? Řekli, že tam bude něco dalšího, co nás opije. - Čí alkohol je to? - Něco ti povím... Jestli se nějakej chlast prodá nezletilým, je po nás. Proto ten spitka musí zmizet, Bernie. NEJVÍCE ALKOHOLU FESTIVAL DE CERVEZA 2011 Pamatuješ si na tohle?

Všechny tvoje sny a plány teď budou muset počkat. Po zbytek života budeš mít kocovinu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

´:D Dali si s tím tu práci, což oceňuji nevypadá to vůbec amatérsky. Film DRIVE se mě líbil, ale chápu že někomu možná přišel trochu nudný a místy dost utahaný. :)

190

Odpovědět

S Vasim laskavym dovolenim bych zde zanechal vzkaz pro pana Marka. Take se mi Drive libil, ale na druhou stranu chapu, ze se nemusel libit kazdemu. Co ale bohuzel nechapu, a nad cim mi zustava rozum stat, je to, ze si nekdo dovoli tvrdit, ze bez vysoke skoly (mimochodem o kvalite te Vasi silne pochybuji) neni clovek opravnen, nebo dokonce shopen hodnotit filmy. Hodnoceni filmu je ciste subjektivni vec a kazdy ma pravo film zhodnotit a vyjadrit svuj nazor podle sveho. A jeste na zaver bych si dovolil zhodnotit Vas Marku, jste blb, nekdo muze souhlasit, nekdo nemusi, je to na kazdem z vas :-).

190

Odpovědět

Milý Marku, mám ráda téměř vše, co se schovává pod pojem Dogma 95, jeden z mých nejoblíbenějších filmů je Stalker a přesto se mi Drive vůbec, ale vůbec nelíbil. Ještě štěstí, že tady máme odborníky na "art", jako jsi ty, kteří nám vysvětlí, co se nám má líbit, pokud nechceme být povrchní a prvoplánoví. A, pokud nejsi troll, což pevně doufám, že jsi, neoháněj se titulem. Děláš vysokoškolákům ostudu. O.o

181

Odpovědět

Dobrá parodie:)). Film vynikající- pro mě nejlepší za uplynulý rok a tudíž velké zklamání z letošních nominací na Oskara, kde se Drive objevilo jen v kategorii hudba. Jinak na jedné straně chápu, že se lidem nemusel líbit, ale podle mě je to jen z nepochopení filmu. Protože tady se opravdu nejedná o nějaký akčňák ve stylu Fast five, nebo jiných "ztrhujících" filmů. Jde o atmosféru a artové ztvárnění. Ale jak říkám, ne každému to může sednout. Jinak To Marek: Nemyslím si, že aby člověk mohl hodnotit filmy, nebo si na ně utvářet názor, potřebuje Mgr. Art. atd . Nikde se tu nepíše, že jde o profesionální kritiky a navíc, vždy je ta kritika subjektivní - i s titulem. (i tak máě ode mě + bod za názor na Drive:) )

191

Odpovědět

Fakt dobrý. nechtěj to natočit celý ?

180

Odpovědět

film jsem neviděla, přesto mi ta parodie přijde dost dobrá

181

Odpovědět

crash: No tak, snad můžu říct svůj názor, ne? Někomu se líbí a někomu ne. Není to tak těžký pochopit. Nech si ty urážky. Jestli nesneseš kritiku něčeho, co se ti líbí, tak si v prvé řadě nemáš komentáře vůbec číst.
Jinak dick figures rozhodně není pro 4 letý děti...

181

Odpovědět

bleh další študák s komplexem

Film to byl pěknej, zápletka byla z těch jednodušších, některé scény byly vážně zbytečně natáhlé a to stavění děje taky místy vázlo. Ale najsem Mgr Art, jsem jenom obyčejnej člověk vydělávající si prací.

192

Odpovědět

Nechápem ako sa DRIVE niekomu mohlo nepáčiť... Snáď len vám, jednoduchým, plytkým prvoplánovým ľuďom, ktorí čakali Fast&Furious. Ten film má super vystavaný dej a atmosféru (dllllhé zábery nie sú nudné ale napäté, ak vnímaš príbeh). Pre mňa jeden z najlepších filmov posledných rokov.
P.S.: skôr ako sa niekto pustí do trollovania, nech najskôr vyštuduje, tak ako ja, filmovú školu v odbore réžia po stupeň Mgr. art. . Potom môže smerodajne hodnotiť film.

1830

Odpovědět

jss: je to kopie originálního traileru, takže upozorňovat na spoilerovitost je trochu bezpředmětné.

180

Odpovědět

Karlja: Takže místo kvalitního filmu kterej si nepochopil/a raději dáš na nekvalitní animovanou kravinu pro 4 leté děti?

192

Odpovědět

Nudný jako samotnej film

1813

Odpovědět

Doporučoval bych se na to nedívat, pokud jste neviděli originál. Je tam dost "spoilerů".

183

Odpovědět

Na tento film jsem se těšil hodně dlouho ale po zhlédnuti jsem byl sklamán. Přišlo mi to nudné a děj se podobal hodně filmu Sejmi je všechny.

1815

Odpovědět

uuu niekto sa podpisuje mojim nickom to uz musi byt ina diagnoza :D

181

Další