Dub Fx - Love Someone

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:934
Počet zobrazení:12 120

Po nějakou dobu u nás běželo okénko urban music a dnes se k němu lehce vrátíme skutečnou hudbou z ulice. Australana jménem Dub Fx někteří pravděpodobně už delší dobu znáte a možná jste měli možnost vidět ho i naživo. Tenhle chlapík se proslavil nijak originální, ale ve svých rukou perfektní technikou loopu, při které nahrává různorodé zvukové smyčky pomocí svého hlasu a tak vždy vytváří jedinečnou píseň překračující různé žánry. Vy, kteří chcete slyšet víc, klikněte na tlačítko Přehrát a vy ostatní můžete pokračovat dál, stejně jako někteří kolemjdoucí ve videu.

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Jmenuji se Dub Fx a vytvářím jedinečnou hudbu pomocí tohoto Loopu. V podstatě stisknu "Nahrávat" a když to ukončím, tak dostanu tenhle loop. ...a když to ukončím, tak dostanu tenhle loop. Můžu si tak vytvořit třeba takovýhle beat. Opakovaně si ho přehrávat a přidat si k němu něco dalšího. Začnu třeba tímhle. Teď jsem si tedy nahrál bicí.

Přidám si k tomu nějaké harmonie. Mimochodem, tahle květinová víla má nějaká CDčka, pokud budete chtít. Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém? Je možné vidět vlastní oči? Mít druhou tvář Ďábla v převleku? Je možné změnit tenhle svět? Vyvolat revoluci v chlapcích a dívkách? Je možné vzdělat další generaci, která světu bude jednou vládnout? Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém. Je možné vidět vlastní oči.

Mít druhou tvář Ďábla v převleku. Je možné změnit tenhle svět. Vyvolejte revoluci v chlapcích a dívkách. Je možné vzdělat další generaci, která světu bude vládnout. Měnící se doba 21. století pro mě nic neznamená. Radši bych žil na počátku věků. Země plná přepychu by byla má. Objevoval bych svět a věřil ve Slunce, Zemi, vodu a vzduch. Vrať mě tam, abych mohl vidět svět kvést. Stát na útesu a výt na Měsíc. Tvořil bych svět pro ty bez předsudků. Pro ty s unikátním pohledem a pevně rozhodnuté. Já vím, že ho nalezneme.

Jen záleží kde a kdy se kolektivně rozhodneme. Svět není krutý. Jen jsme tak byli vychováni při zkoumání časoprostoru. Já vím, že to můžeme změnit tím, jak si budeme vážit našeho světa. Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém. Je možné vidět vlastní oči. Mít druhou tvář Ďábla v převleku. Je možné změnit tenhle svět. Vyvolejte revoluci v chlapcích a dívkách. Je možné vzdělat další generaci, která světu bude jednou vládnout. Jak začínám měnit ideje v slova, zpomaluji, padám, všechno ztrácím.

Myšlenkové zábrany chřadnou. Vím, že je hudba nedaleko, a přesto se nemohu uchytit ke svému světu. Milovat svůj život, víru a dívku. Ale není štěští, že je láska šílená. I když mi to lidská rasa občas vyvrací, stejně si myslím, že se můžeme změnit. Ten život a fakt, že existuje čas. Že tu jsme a nemáme všechno. Polovina legrace je učení. Já se zatraceně bavím a svět se dál točí. Má role je malá, ale to změním. Doufám, že to cítíš stejně.

Budu říkat pořád to samé. Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém. Je možné vidět vlastní oči. Mít druhou tvář Ďábla v převleku. Je možné změnit tenhle svět. Vyvolejte revoluci v chlapcích a dívkách. Je možné vzdělat další generaci, která světu bude vládnout. Jednou. V téhle betonové džungli, jež je naším domovem, přežijeme jen s láskou, kterou rozdáme. Můj instinkt se mi teď staví do cesty.

Mají pravdu, že máš šanci stvořit si vlastní svět. V téhle betonové džungli, jež je naším domovem, přežijeme jen s láskou, kterou rozdáme. Můj instinkt se mi teď staví do cesty. Mají pravdu, že máš šanci stvořit si vlastní svět. V téhle betonové džungli, jež je naším domovem, přežijeme jen s láskou, kterou rozdáme. Můj instinkt se mi teď staví do cesty. Mají pravdu, že máš šanci stvořit si vlastní svět. V téhle betonové džungli, jež je naším domovem, přežijeme jen s láskou, kterou rozdáme. Můj instinkt se mi teď staví do cesty. Mají pravdu, že máš šanci stvořit si vlastní svět. Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém. Je možné vidět vlastní oči.

Mít druhou tvář Ďábla v převleku. Je možné změnit tenhle svět. Vyvolejte revoluci v chlapcích a dívkách. Je možné vzdělat další generaci, která světu bude jednou vládnout. Je možné někoho milovat, a nezacházet s ním po svém. Je možné vidět vlastní oči. Mít druhou tvář Ďábla v převleku. Je možné změnit tenhle svět. Vyvolejte revoluci v chlapcích a dívkách. Je možné vzdělat další generaci, která světu bude jednou vládnout. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (68)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle člověk je Pán umělec. Doporučuji jejich společný song (Dub FX a Flower Fairy), který poslouchám každé ráno pro zlepšení nálady :) http://www.youtube.com/watch?v=ZD3_mPsuAfA

200

Odpovědět

Tys tam byl? Já též! Hustý. :D

190

Odpovědět

Na koncerte v Polsku byl skvelej :D

210

Odpovědět

Sice to sem nejspíš nepatří, ale chtěl bych se zeptat, jestli byste nemohli přeložit píseň:
http://www.youtube.com/watch?v=oxqnFJ3lp5k&ob=av2e
Train - Drive By :)
Myslím, že by to zde dost lidí ocenilo. Předem díky, Loupák :)

1816

Odpovědět

Ano ano, tohoto člověka mám dost rád, skvěle cítí hudbu. "Love me or not" je moje nejoblíbenější, takže jestli ho tu budete ještě někdy překládat, žádal bych tenhle song.

180

Odpovědět

Tento clovek nema hranice. Sledujem jeho tvorbu uz cez dva roky a songy ktore vypusta medzi ludi su naprosto uchvatne. "UMELCI" charakteru britney,lady a pod. nesahaju tomuto cloveku ani po kolena. Je to skvely spevak a skladatel. A este som nevidel nikoho, kto si na svojom webe propaguje mp3 za cenu, ktoru si urcuje kupujuci..Proste PAN SPEVAK. Dakujem za toto video a uvital by som aj ine ak by sa dalo..napr. Flow, Love me or not a pod

181

Odpovědět

Toho týpka už sleduji delší dobu, je skvělej!

191

Odpovědět

Vic toho, vic!

182

Odpovědět

Jsem za překlad dalších jeho songů

191

Odpovědět

Hodne se mi od nej libi pisnicka Love me or Not - http://www.youtube.com/watch?v=F1yhczZDfQk

180

Odpovědět

nuuuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1815

Odpovědět

dost pozdě se tu objevil tenhle klenot...měli jste ho slyšet v paříži v roce 2010...bomba

181

Odpovědět

dickhero: Zajimavý ... jen s půlkou tvýho komentáře zcela souhlasím :D

180

Odpovědět

Docela vám to trvalo, jen nechápu proč jste sem nedali daleko známější ''flow''. Má spoustu lepších písniček =)

186

Odpovědět

Perfektní! Prostě klobouček :)

181

Další