Empire of the Sun - Walking on a Dream

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:347
Počet zobrazení:7 392

Zdravím vás u dalšího dílu Alternativního okénka! Poprosil jsem o překlad tohoto pohodového songu a BugHer0 mi vyhověl, takže dnes mu tak trochu "zafušuju do řemesla" já, ale určitě se zlobit nebudete. Vybral jsem písničku, která mi před pár lety po prvním poslechu utkvěla v srdci, a kdykoliv sedím někde utahaný po náročném dni, automaticky si ji pustím. Empire of the Sun je australské duo (Luke Steele & Nick Littlemore), které produkuje především elektronickou hudbu. Luke s Nickem se dali dohromady v roce 2006, ale do širšího povědomí se dostali až v roce 2008, kdy vydali právě tento singl Walking on a Dream, který byl o rok později obsažen na jejich stejnojmenném albu. Text písničky popisuje pocity po uši zamilovaného člověka.

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Kráčím si po krajině snů. Jak bych to jen vysvětlil? Povídám si sám se sebou. Probudím se vůbec někdy? Neustále se ženeme akorát za vzrušením, za vzrušením. V jednom kuse tlačíme do kopce a hledáme jen vzrušení. Pořád dokola něco vyzýváme a vyzýváme.

Za ničím se neohlížím a mám respekt z toho, co mi leží u nohou. Je to vůbec skutečné? Když se z dvou lidí stane jeden. Cítím to, když se z dvou lidí stane jeden. Myslel jsem si, že ji nikdy nespatřím. Tu lásku, kterou jsi ve mně nalezla. Teď se mění každou chvíli.

Žiji v rytmu, kde minuty se přetahují. Neustále se ženeme akorát za vzrušením, za vzrušením. V jednom kuse tlačíme do kopce a hledáme jen vzrušení. Pořád dokola něco vyzýváme a vyzýváme. Za ničím se neohlížím a mám respekt z toho, co mi leží u nohou. Je to vůbec skutečné? Když se z dvou lidí stane jeden. Cítím to, když se z dvou lidí stane jeden.

Je to vůbec skutečné? Když se z dvou lidí stane jeden. Cítím to, když se z dvou lidí stane jeden. Chyť mě, padám dolů. Chyť mě, padám dolů. Nezastavuj se a pokračuj dál.

Jsem tvé rameno, klidně se opři. Tak do toho, osvoboď své nitro. Máme akorát dnešní noc, přesně tak, dokud neuvidíme první světla. Je to vůbec skutečné? Když se z dvou lidí stane jeden. Cítím to, když se z dvou lidí stane jeden.

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Love it!

180

Odpovědět

moc povedenej song :))

Pavlína: Half Mast je taky super :))

180

Odpovědět

Moc se mi to líbí :-D ale má nejoblíbenější je Half Mast

180

Odpovědět

Jde vidět, že většina hodnotí písničky podle klipu a né podle hudby...
Keep on trolling kids!

190

Odpovědět

Alternativní okénko moc nemusím, ale tahle písnička se mi líbí, úplně jsem na ní zapomněla :)

180

Odpovědět

Je to moc povedená písnička a text je taky super.

180

Odpovědět

:) díky..tuhle písničku jsem už tak dva roky neslyšela

180

Odpovědět

Pascal: Týden bez závazků ;-)

180

Odpovědět

je mi to nejake zname, v nejakom filme to bolo urcite.

180

Odpovědět

Odpad

189

Odpovědět

Chce to gorillaz :)

181

Odpovědět

Príjemná hudba, krásny text. Tí čo na to nadávajú a označujú za "gay" video asi ešte neboli nikdy zamilovaní, čo je smutné.

190

Odpovědět

Nic proti , ale dva geyove kteří zpívaj..

189

Odpovědět

to je naky gay video fuuuj

188

Odpovědět

Jedna z nejhorších věcí co sem kdy viděl! 1/10 a je mi líto že nejde dát nižší hodnocení.

188

Další