DUST – Amorův ráj

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:38
Počet zobrazení:4 432

Amorův ráj je místo pro všechny nezadané, kteří hledají lásku. Amor vám na základě vašeho skóre přitažlivosti nabídne protějšek ke schůzce. A vy se s ním sejdete. Jennifer je mladá žena, která také hledá lásku. A protože Amorův ráj je ráj pro všechny láskychtivé lidi, vydá se tam.

Navštivte s Jenn Amorův ráj ve sci-fi snímku z kanálu DUST.

Přepis titulků

Našel jsem další pár! Mariam a Joshi, díky, že jste hledání své lásky svěřili mně! Doma na vás čeká rodina a přátelé. Doufáme, že jste si pobyt v Amorově ráji užili! NOVÁ SCHŮZKA Šestka? Amorův výběr se ti nelíbí? Jistě, že líbí.

Král Amor je geniální, ne? Jsi Jenn, viď? Ahoj. Čau. - Máš objednáno? Můžu tě na něco pozvat? - Ne, díky, moc nepiju. Dal by sis panáka? To já miluju. Dvě tequily, prosím. Tak jak se bavíš? Až do dna! Omlouvám se… Není mi moc dobře. - Objednám ti vodu.

- Ne, Kene. - Kevine. - Jasně. Jsi fakt milej. Jenže… Já hledám aspoň osmičku. Čas vypršel! Čas vypršel! Prosím! Dovolte mi ještě jedno rande! Mohl by to být ten pravej! Čas vypršel! Elizabeth Wilsonová.

Po sto schůzkách bez výsledku se z tebe teď stane stálý zaměstnanec Amorova ráje! To se tobě určitě nestane. Hodně štěstí při hledání. - Je to jen šestka. - Ale jak se dostat k devítce či desítce? - Vím o něčem, co by ti pomohlo. - A co? Udělám cokoli. Dám ti tohle. Zdarma. Bože. Díky.

To je bomba. Prostě to vypiju. Fajn. Dík! Pouze dnes vám naši sponzoři z Melani-Vanka představují nové Zesvětlovací sérum! Kupujte, než vám dojde čas! VELIKOST OČÍ, DÉLKA NOSU, PLNOST RTŮ CELKOVÉ SKÓRE VÍTEJ ZPĚT, JENN. Jo, to se mi líbí.

Představujeme nový leopardí overal! Zaručeně vám zvýší sebevědomí, přitažlivost a míru svůdnosti! NÁŠ DNEŠNÍ PÁR: JOSH A MARIAM NOVÁ SCHŮZKA Tak jo. Jdeme na to. Čauky. - Jak se vede?

- Dobře, díky. A co tobě? - Zbožňuju tvůj ohoz. - Jé, díkes. - Můžeš být moje čičinka. - Cože? Číči, to je moje. Musím běžet. Zdravím. Nutně potřebuju zvýšit skóre. Super. To ne. Kolik chceš mít dětí?

- Dvě? - Chápu. Končíme. Máte něco ji… Fajn, bezva. Ne. Ne. Ahoj Bene. Já jsem Jennifer. Jak… Dáme si něco k pití? Bezva. Našel jsem další pár!

Tohle nikdy nezklame. Tohle? Tak jo. Vypadáš šik, vypadáš na devítku, neboj se, že ti vyprší čas. Jenom… Tak jo, jen to trochu vytuníme. A je to. Jo, teď už to trochu poskakuje. NOVÁ SCHŮZKA Božínku!

Jo! Tady jsi. Čauky. Jsem Jenn a ty Jay, jak jinak. Představ si, že bychom nebyli devítky. To by byla pěkná nuda. Co se tu tak běžně dělá? Ty nejsi pravá devítka, že ne? Ne, teda… Fajn.

Vysvětlím to. Prostě mám tyhle ponožky ráda. Ne, ne. Ty sem ani nepatříš. Když jsi míň než šestka, neobsloužíme tě. Cože? Jsi v pohodě? Co se ti stalo? Máš hlad?

Jo. Pojď. Něco sníme. Díky. Pardon. Fajn. Fajn, vzdávám se. To bylo… - Kristepane!

- Jo, no… Mám velký nadání. Máš v záloze další skrytý talenty? Ne. - Záhadná. - No jo. Řekl bych, - že tohle k té záhadě patří. - Bože. - To není vtipný. - Jsem tak záhadnej. - Neznáš mě.

- Přestaň. Můžu být kdokoli! - Kevine, no tak. - Chceš se honit v těchhle botách? - V těchhle botách? - Ne, nechci. Přestaň. Ale ne! Boty jsou dole! Jo. Fakt se omlouvám. Za to předtím. Narušení systému!

Nalezen neznámý předmět. Čas vypršel! AMORŮV RÁJ Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak konec jsem nepobral. Nebo teda pobral, ale smysl mi to nedává...

10

Odpovědět

A tak přeblafla ho nakonec, nebo ne?

113

Odpovědět

Nn, stali se permanentními zaměstnanci Kupidova ráje - oběma se na konci rozblikaly červeně ty obojky...

00