Neonová růžeAutomata (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:32
Počet zobrazení:7 275

Soukromý detektiv Sam Regal (Basil Harris) a jeho mechanický přítel, automaton Carl Swangee (Doug Jones), právě pilně pracují na nové zakázce v proslulém podniku Neonová růže. Když do klubu plného automatonů-společníků vkročí, ještě netuší, jak tento večer zamává s jejich životy.

První díl ze sci-fi minisérie z kanálu DUST.

Přepis titulků

AUTOMATA DÍL PRVNÍ: NEONOVÁ RŮŽE AUTOMATONI V OHROŽENÍ KVŮLI ZAVEDENÍ PROHIBICE Vedete moc pěkný podnik. Doneslo se ke mně, že máte i co nabídnout. Zjistíte, že nabízíme ty nejlepší služby ve městě. Jsme plně vybaveni k ukojení všech vašich tužeb. Ať vás těší cokoli, Betty lze libovolně nastavit. To je všechno moc hezké, madam, ale není to má první jízda.

Už jsem si užil spousty Bettek. Asi jsem připravený změnit strany. Jestli si rozumíme… Začíná mi to být jasné. Víte, tenhle už mě docela nudí. Loňský model. Ale rád se dívá. Viď, Carle? Třeba se něco přiučíš. Bude to za příplatek? Máme jednoho, který vaše požadavky splňuje, ale ten je teď bohužel s jiným zákazníkem.

Nikam nepospíchám. Mám je rád nažhavené. Dobrá tedy. Udělejte si pohodlí, prosím. Přijdu pro vás, až bude čas. - Děkujeme. - Děkujeme, madam. Zpátky do práce. Vsadím se, že ten zákazník je naše děvče, Madeline. Rád se dívám? A ne snad? No tak. Improvizoval jsem. Nemám k dívání se ani kladný, ani záporný postoj.

Žij trochu, Carle. Vodítko máme, ne? - Máš představu, ve kterém pokoji jsou? - Jsou v prvním patře. Asi 4 a půl metru nad námi. - Jak to víš? - Slyším je. - Přes tenhle randál? - Podrobnosti neslyším. Musím blíž, abych rozuměl, o čem se baví. Pohlídám schody. Omrkni to zblízka.

Potřebujeme vše, co zjistíš. Natáčíš? Nepřetržitě. Nesnesu, že se o tebe dělím s ostatními ženami. Přeju si, abychom mohli být spolu, Davide. Vždyť teď spolu jsme. Ne tady, ne takhle. Utečme spolu, jen my dva. Opustím ho kvůli tobě, Davide. Udělám to. Stačí říct. Madeline, známe se tak dlouho.

Víš, co bych chtěl udělat? Davide, udělej to, ať mě Henry slyší. Chci, aby slyšel, jak sténám. Proboha! Davide. Nemůžu tomu uvěřit. Nečekal… Tohle je…

Vaše žena chodí do Neonové růže jako Dorothy Wellsová. Nebylo těžké ji najít. Moc podniků modely pro ženy nenabízí. Chodí za tímhle Davidem. Jednou, dvakrát týdně. Z toho se mi ježí chlupy! Ten věšák na klobouky ze mě udělal blbce! Všichni jsme někdy za blbce, pane Avery. Moc se tím netrapte. Dokážou tyhle zpropadené věci vůbec milovat ženu?

Carle, tvůj odborný názor? Moc mě to mrzí, pane Avery. Co s tím hodláte dělat? Pokud se mohu zeptat. - Co je vám kruci do toho? - Takové zprávy sděluji běžně. Někteří lidé najdou způsob, jak těžkou situaci ještě zhoršit. Živíte se s tou zvrácenou figurínou tím, že natáčíte lidi při šoustání. Detektive Regale, vy jste nanejvýš producent porna. Budu se řídit vlastním morálním kompasem, ale děkuju pěkně.

Můj asistent Leroy vám cestou ven zaplatí. Pane Avery. Jdeme, Carle. Už tu nejsme vítáni. Díky, Charlie. Tak na to, že budeme další měsíc svítit. Na zdraví, kámo. Co je?

Nemáš na oslavu náladu? Nemůžu si pomoct. Myslím na to, co jsme řekli Averymu. - Carle… - Bojím se, že ho to donutí k něčemu… - hanebnému. - To už jsme probírali. - Děláme správně, Same? - Už nejsme poldové, Carle. Pokud vím, děláme napůl poctivou práci za poctivou mzdu, toť vše. Jestli budeme při případech řešit morálku, jsme do týdne na ulici. Takže pan Avery si může dělat hanebnosti klidně celý den. Na naše triko to nejde. Koho se snažíš přesvědčit, detektive?

To kdybych věděl. Kupte si ranní vydání! Ranní noviny! Přečtěte si o všem! Ranní noviny, paní? Kupte si ranní vydání! Ranní noviny! Přečtěte si o všem! Pane, ranní noviny? Ne, díky, chlapče, mám dost problémů i bez čtení o… DAŇOVÝ SKANDÁL AVERYHO FIRMY No, i když…

- Drobné si nech. - Děkuju, pane. Přečtěte si o všem! Kupte si ranní vydání! Ranní noviny! Už jsi viděl noviny, Carle? Detektive Regale. Pamatujete si Vernu, z Neonové růže? Byla dost neodbytná. Netušil jsem, že budeme mít společnost. Jinak bych si vzal… - První je zdarma. Další už se platí. - Potřebuju vaši pomoc. To o ni žádáte vtipně.

Dala jste si Carlovo kafe? To je za vaše klamání. Přišel jste do mého podniku pod záminkou. - Měla jsem poznat, že máte něco za lubem. - Jsme si teď kvit? Nezbývá moc času. Musíme jednat rychle. - Nechce mě někdo zasvětit do situace? - V Neonové růži se vyskytl problém. O jakém problému mluvíš? Zatraceně. U všech pekelníků. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

u všech pekelníků !

00

Odpovědět

Tak jsem koukl na druhy dil a vypada to good, tesim na zbytek

20

Odpovědět

Klasika od DUSTu, vizuelne podarene, obsahove slabota. Opet jsem se spalil a dalsi dily vynechavam.

02

Odpovědět

Docela mi tu chybi nejake objasneni, proc maji extremne pokrocile autonomni roboty, kterym neodpovidaji zadne jine nastroje/prostredi. Pokud by byli shcopni vyrobit tohle, tak jsou jeste dal, nez my dnes... Ale to jen tak, jinak to celkem hezky odsypa a namet pomerne zajimavy.

10

Odpovědět

Máš pravdu, ale pak by to třeba už nemělo to kouzlo, kdyby se to odehrávalo v příliš přetechnizovaném prostředí. Je to prostě retro sci-fi ;-)

40

Odpovědět

Kurňa kde jsem toho detektiva Mrtvý oči už viděl... Z CSFD záznamů jsem viděl jen 21 and over a z toho asi nee.

10