DUST – Hloubkové čištění

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:5 144

Také si někdy říkáte, co ti dělníci a údržbáři pořád dělají? Není je vidět, a když už, sedí se založenýma rukama... Alův strýc Brian (Paul Kaye, známý zejména svou rolí Thorose z Myru ve Hře o trůny) a jeho kolega Malky (Tony Way, Na hraně zítřka, seriál Po životě, Dontos Hollard ve Hře o trůny) jsou právě takovými dělníky, konkrétně se zabývají čistěním kanalizace. Al (Joshua Glenister, Indulgence, Philophobia) si u nich odpykává veřejně prospěšné práce...

Sci-fi snímek s příchutí parodie z kanálu DUST vám odhalí, co se při takovém hloubkovém čištění kanálů může přihodit.

Přepis titulků

Šmejdi! HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ Ztiš to, kluku! Vlítnu tam na tebe a zabiju tě, jestli to neztlumíš! Už jsem ti to říkala, smrade jeden! HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ Šmarjá, skoro jsem tě nepoznal. Tak pojď. Naskoč. To tě máma teď krmí steroidama?

- Kolik ti to je? Patnáct? - Šestnáct. Šestnáct. Ve tvým věku jsem byl jako ty. Pěknej poděs. S tvým tátou jsme svýho času vyváděli pěkný blbiny. Máš pěknýho moncla. Sundals toho maníka? Poslyš, tyhle debily musíš ignorovat. Nevšímej si jich. Zkus se naučit zvládat tu svou výbušnost.

Vyrosteš z toho. Máš tam další zbytečný moudra? Hele, máma to teď má dost těžký. Potřebuje, aby ses choval jako chlap. Máma potřebovala tebe. Před pěti lety. Kdy ses s námi naposledy viděl? Na pohřbu? - Myslel jsem, že tohle bude příležitost… - Jsem tu, páč tady stojí, že musím. Co myslíš, že v tý díře najdeš? Alexi…

Buď to podepiš, nebo ne. Do hajzlu. Malky! Bungle! Tohle je můj synovec Alex. - Dneska bude u kormidla. - Dobře. - Máš se, Ale? - Je pěkně vytočenej, Malky. - Jasně. - Je pěkně vytočenej. No, pořád nemáme baterky, sekundární systémy jsou zastaralý a vysílačky se zase zvencly.

Vyber si. - Vyber si, brácho. - V klídku, všechno vyřešíme, slibuju. Kdy? Pochybuju, že Četa 9 musí něco takovýho řešit. - Co je tohle za místo? - Vyrábí se tu támhleto. A tohle. - Mám narozeniny! Dáš si dort? - Děsivý. - Musím si odskočit, šéfe. K doktoru. - Vrať se co nejdřív, prosím. Jasně, díky. Kdo je… Alex, kormidlo.

Kormidlo, Alex. - V silnici? - Jo. - Je to vůbec bezpečný? - Ne. Dávej bacha, brácho. - Čau lidi! - Měj se, Bungle. Mrknem na toho zmetka, což? Řekni mi, proč furt musíme uklízet po jinejch. Naše těžce pracující daně. - Nenech se vytočit, zlato. - Vždyť je to fraška! Konečně jsme vzhůru, co?

Kristepane. - Proč to imrvére vypadá, že nic neděláte? - Máme pauzu! - Včera jsem byl s tou kočkou. - Fakt? - Zaválel jsem. Šli jsme na raut. - Platils? - Jo. Třicet liber za všechno. - Miluje rauty. Máte to vůbec naladěný? Četa 9 Purleymu. Aktivní činnost. Okamžité uzavření průchodu nut-- - Nemáš hlad, Ale? - Mám. Za rohem je stánek.

Tři slaninový sendviče a tři čaje. Hodnej kluk. - Co tu dělá? - Zmlátil nějakýho kluka. Poslali by ho zas do pasťáku. Ani já nejsem nadšenej, že tu je. - Proč teda… - Potřeboval pracovní zařazení. Fajn. Jen to není dobrej nápad. Malky, je to můj synovec. Bude nahoře, nic se mu nestane. Do prdele. To není dobrý. Dole se furt něco hejbe. - Takže jdeme dolů.

- Jo. Připrav se. Bezva, Ale. Hele, musíme jít dolů něco vyřešit. - Kdes vzal ty brejle? - V Argosu. Potřebuju upgrade. Co tam je? Zůstaneš tady. Dávej bacha. Nikdo dolů nepoleze, ani ty. Jasný? Volám kontrolní. Slyšíte? Do hajzlu. Kontrolní, mám tady dole trable. Slyšíte? Kontrolní!

Máme přímý kontakt s ID4. S posilama bysme to mohli dát. Kontrolní! Posily by se nám fakt šikly. Slyšíte mě? Kontrolní! Malky! Malky! Strejdo Briane? Do hajzlu. Kontrolní! Slyšíte? Kontrolní! Slyšíte? Máme tady ID4 a… Malky! Do prdele! Malky, kde sakra seš?

Kontrolní? Malky? V poho, Ale? - Máme tu dýchánek. Chceš si hrát? - Co to kurva je? - Vrtačku. Vrtačku! - Co? Mí kámoši jsou na cestě. Brzo tu budou. Malky! Jsi v pohodě? Co to sakra bylo? - Vem si to. - Na co? Tvůj strejda…

Brian… Pomoz mu! Sledovací systém interdimenzioálních entit spuštěn. Do prdele. Pozor. Narušení perimetru. Neživá forma. Stav pohotovosti trvá. Pozor. Narušení perimetru. Baterie vybitá. Vypínám systém. Na shledanou. Do prdele. - Strejdo Briane?

- Ale! Něco tu je. - Ale Malky… - Pst. Zůstaň tady. Fešný brejle. - Do prdele! - Do hajzlu! - Podej mi vrtačku! - Co? Tu vrtačku! - Á, máš svojí.

Připravenej? 3, 2, 1… - Nevím, co mám dělat! Provrtej mu tu jeho zasranou lebku! Do prdele! Ty jsi můj novej kámoš? Ježiši, Ale! - Sundej to ze mě! - Mám ho! Alexi! Omlouvám se! Že jsem tu pro tebe nebyl, ale teď bych fakt potřeboval pomoc! Myslím, že toho bastarda dýl neudržím!

Ale! Kurva! - Jsi v hajzlu! - Udělej to! Do hajzlu. Briane! Jsi v pohodě? Jo. Ten proradnej bastard si snažil smontovat tělo. Vidíš?

Co to je? To je… Interdimenzionální cosi. Říkáme jim pojebanci. Díky, Ale. Zachránils mi zadek. Stejně jako mockrát tvůj táta. Táta dělal tohle? Jo.

- Odkud je? - Nemám tucha. Jen vím, že projdou… a my je zastavíme. Projdou? Jo. Tenhle vypadá celkem pěkně. To mě poser! Tak nějak mírumilovně. Co je za tím?

O tom vím prd. Na tom naše oddělení nedělá. Rozkošný. Tak jo, ucpeme tu svini. Běž nahoru a přines vybavení. - Dej vařit vodu, když už tam budeš. - Tyhle stojej za hovno, mezi náma. Vsadím se, že Četa 9 by se o tohle starat nemusela. - To je dost dobrý. - Neboj, nikomu to neukážu. Stejně by ti nikdo nevěřil.

Neuvěřitelný. Pořád se nic neděje. Co tu vůbec děláte? - No, víte… - Máme pauzu. Jsi nějak zticha, Malky. Jsi v pořádku? Jasně, že jo. Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když napíšu něco sprostýho, tak si toho snad někdo všimne. Takže musí být, k***a, hned v náhledu to překvapení na konec?

11

Odpovědět

Je bohužel to náhledovka, kterou zvolili autoři videa.

10

Odpovědět

+XardassDíky za reakci, ale je to divný, takhle to všechno prozradit ...

00

Odpovědět

Oba hráli v seriálu Po životě, jak Tony Way, tak i Paul Kaye.

Jinak Paul Kaye je hodně podceňovaný herec. Natož, jaký výkon předvedl ve Hře o Trůny, nedostal moc šancí v celovečerních filmech. Škoda.

20

Odpovědět

Škoda toho, že hned v náhledu je propálenej překvapivej konec.

80

Odpovědět

Hodně dobrý. Má to dobrý střih, vizuálně to vypadá velmi dobře, a celkově se na to kouká parádně. Za mě tedy velká spokojenost.

20