DUST – Trezor 616

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:62
Počet zobrazení:5 274

Malcolm Crowe zdědí po smrti otce bezpečnostní trezor, který kdysi pronajal jeho dědeček. Podmínkou pronajmutí bylo, že se trezor neotevře sedmdesát let. A sedmdesát let uplynulo právě nedávno.

Pojďte se s Malcolmem podívat do tajemného trezoru 616 v krátkém sci-fi snímku s lehce strašidelnou atmosférou z kanálu DUST.

Přepis titulků

TREZOR 616 Milý pane Crowe, informujeme vás, že věci v úschově budou k vyzvednutí 27. října 2017. Domluvte si schůzku po telefonu nebo se zastavte dle svých možností. S úctou, Ben Tamer Jeffrey S. Crowe byl váš děda, je to tak? Měl zaplaceno 70 let užívání bezpečnostní schránky. S přesnou instrukcí, ať se neotevírá do 13.

října 2017. To bylo před dvěma dny. Pronájem na 70 let? Teď, po smrti vašeho otce, přešlo vlastnictví na vás. A také… máte na 16. poschodí velký trezor. - Trezor? - Ano. Trezor. Chcete se podívat? Tak, tady to máme.

Zdá se, že je tu dost harampádí, co? Vždycky mě zajímalo, co tu je. Celé ty roky. Docela parádní věcičky, co? No, asi… už půjdu. Jestli to posloucháte, asi už jste se dostali k trezoru. To, co vám řeknu, nebudu v tuhle chvíli dávat smysl.

Vysvětlím to. Doposud jsme předpokládali, že čas plyne lineárně. Mé objevy dokazují, že tomu tak není. Objevili jsme propojení mezi mnoha dimenzemi. Cestu plnou dveří, které vedou k různým okamžikům v čase. A možná i do jiných světů. Nedošlo nám však, že nám ty dveře musí někdo na druhé straně otevřít. Ty dveře otevřete vy.

Před 13 měsíci jsem provedl experiment, při kterém na cestě uvízlo šest mužů. Proto vás žádám o pomoc. Ztratili jsme kontakt ani ne deset minut po začátku akce. Teď uslyšíte náš poslední společný rozhovor. Tým Alfa základně. Fajn. Dostali jsme se úspěšně do sféry.

Teplota klesla. Citelně. Něco tu příšerně páchne. Povrch vypadá jako… popel. Blížíme se k zalesněné oblasti. Něco tam je. Čekejte.

VÝZKUM TEORIE ČASU Co to je? K PŘEDVÍDÁNÍ VÝSLEDKU MISÍ Dobrotivý bože! Zdrhejte! Mayday! Mayday! Osud těchto mužů máte teď v rukou vy. Prosím. Jednejte rychle. Nevím, kolik máme času. Zapomněl jsem vám říct, že když je otevřeno, spustí se po 10 minutách automaticky poplach.

Nebojte se. Zamčeno není. VLOŽTE VZOREK 2. Použijte genetický vzorek 1-1 ZADEJTE SOUŘADNICE ZADEJTE SOUŘADNICE POTVRDIT A / N 4. Potvrďte. Vyšlo to!

Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

mám to chápat tak,že ten z banky je zabil?pls vysvětlení

00

Odpovědět

Príde mi že ten na fotke, je ten chlapík z banky. Celkom zaujímavé od Dust, ale čakal som hlbšiu myšlienku :D

12

Odpovědět

Je to jako písnička, která je vcelku fajn a ty pořád čekáš na refrén, který nikdy nepřijde. Písnička skončí a ty si řekneš hmmm to je všechno?

130