Dvanáctiletí skauti nabízejí vyšetření prsuThe Onion

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 41
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:742
Počet zobrazení:7 583

Získávání bobříků posunují na novou úroveň dva mladí skauti z New Yorku, kteří přišli s vlastním programem na prevenci rakoviny prsu.

Přepis titulků

Zatímco budu odstraňovat sýr z podlahy, Tracy bude mluvit se dvěma výjimečnými mladými muži, kteří se snaží prospět své komunitě. Díky, Jime. Sedím tu dnes se dvěma výjimečnými malými skauty. Zachem Hannifordem a Brianem Sykesem ze 128. oddílu z Whitehall v New Yorku. Tito mladíci se ujali náročného úkolu, propagace včasného odhalení rakoviny prsu. Páni, kluci.

Moc děkuju, že jste dnes přišli. Povězte nám něco o vašem projektu. Začalo to tak, že jsme chtěli získat bobříka dobrých činů. Dlouho jsme o tom mluvili a nakonec jsme přišli s nápadem pomoct ženám provádět vyšetření prsu. - Páni. Museli jste to asi dost studovat. - Přesně tak. - Ano. - Na Internetu jsme našli podrobné návody. - Myslím, že diváci teď některé z nich vidí. Tenhle je vážně skvělý. Souhlasím, ale informace v nich můžou být dost matoucí.

- Proto by ženy vždycky měly vyhledat nás. - Přesně tak. Dokonce máte webové stránky, je to tak? Ano. S projektem nám pomáhá můj starší bratr Ted, který nám pomohl založit i vlastní stránky. Vidím tam vaše telefonní čísla, takže je vážně snadné vás kontaktovat. Stačí jednoduše zavolat a my přijdeme až k nim domů. A jak přesně to bude fungovat? NECHTE NÁS VYŠETŘIT VAŠE PRSA Kde chcete vyšetření provádět?

NECHTE NÁS VYŠETŘIT VAŠE PRSA Myslím, že to pravděpodobně bude probíhat u mě ve sklepě. Rád bych podotknul, že jeho sklep není obyčejný sklep. Je tam koberec. - Takže je tam nábytek? - Ano. Slyšela jsem, že je nutné samovyšetření prsu provádět často a pravidelně. Naučíte se tak znát vlastní prsa a rozpoznáte jakékoliv změny. - Já například provádím samovyšetření ve sprše. - To můžete. - Ale prý se to dá dělat i v leže na posteli. - Ano, to je možná dokonce lepší. Nevím ale, jestli to dělám dobře.

Mohli byste nám ukázat, jak to má správně vypadat? No dobře... nejdřív... Nejdřív se musíte pořádně podívat a pak pečlivě prohmatat, jestli cítíte nějaké... bulky. - Nejdřív se asi musíte svléct? - Přesně tak. A pak pečlivě prohmatat, abyste mohly najít bulky. - Pokud tam nějaké jsou. - Měly byste prohmatávat kruhovitě. Aha, takže jsou různé techniky.

Je to tak, Briane? Ano. Měly byste se zaměřit na bradavky, a ujistit se, že necítíte žádné nepravidelnosti. Důkladně prohmatat. To je úžasné. Měla byste přijít a my vás to naučíme. Určitě se zastavím. Díky, že jste přišli a podělili se o tyto informace. - O tom věku... - No jo vlastně... Chceme se zaměřit na mladší ženy, protože ty starší už většinou vědí jak na to. Skvělý postřeh.

Za okamžik se podíváme na už třetí kaňon tenhle týden. Moc vám děkuju za návštěvu. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz DÁLE UVIDÍTE: JAK TOHO STIHNOUT VÍC, ZATÍMCO SPÍTE

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

seems legit

180

Odpovědět

Až na ten jeden okamžik, kdy měli přímo popisovat průběh toho vyšetření to kluci zahráli dobře :) tak dobře že to dost lidí nepoznalo... :D

200

Odpovědět

Kdyby tohle dělali skauti doopravdy, tak bych se k nim ihned zašel přihlásit :D.

220

Odpovědět

Největší sranda ale je,když na to někdo skočí.

200

Odpovědět

Jéjda lidi, dyt to je od Onionu, je to celý nahraný ;)

192

Odpovědět

Tohle musí být vtip... To není možný, aby v televizi a ještě k tomu v ranní "show" byli dva malí kluci a mluvit o tom... :D Ale jinak dobrý no.. :D Koukala jsem na to s otevřenou pusou.. Nejvíc mě dostaly ty jejich webové stránky... :D

1826

Odpovědět

Rellic: Moderátorka si z nich očividně dělá p*del, jen jsou klucí ještě malý a nepostřehli to...

1839

Odpovědět

géniové :D ... sáhnou si a dostanou bobříka ;)

211

Odpovědět

Kluci doma asi hodně dlouho přemýšleli jak si v jejich věku osáhávat ženská ňadra :D, mno a ještě jim to tam podpořej a moderátorka je z toho celá unešená :D. U nás by to dámy asi klasifikovali na malé zvrhlíky :D, ale šikulky, se musí nechat... dokonce radši preferují i ty mladší :D. Hold ví jak na to :D

1826

Odpovědět

To mal byť vtip alebo to mysleli naozaj ?!?! :D WTF

1812

Odpovědět

Největší zabiják na konci :D Zaměříme se spíš na mladší, že jo... starší.... no... už ví jak na to ×DD

190

Odpovědět

A příště už gynekologické vyšetření... To bude bobříků.

190

Odpovědět

To sú ale úchylaci :D

184

Odpovědět

Každá holka, včetně mě, si po tomhle videu začne prohmatávat prsa..jo nebo ne ? :-)

181

Odpovědět

kluci jsou moc hodní že se tak starají a jde jim také o bobříka :D

190

Další