Ed Byrne o nevhodném oblékání

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:737
Počet zobrazení:7 960
Dnes Ed Byrne promluví o problému, o kterém už mluvil dříve - nevhodně oblečené děti. Tentokrát však nebude mluvit o vyzývavě oblečených holčičkách, ale o jednom zvláštně oblečeném chlapečkovi.

Přepis titulků

Děkuju. Všímám si teď dětí nevhodně oblečených na svůj věk. Nemyslím tím čtyřletý dítě v obleku a buřince. Protože to by bylo rozkošný. Naposled jsem mluvil o svým setkání na letišti s asi 12letou holčičkou v teplákách s nápisem "kočička". Bylo to nevhodný. Byla totiž hnusná. Hodně se o tom teď mluví v televizi, "neprostituujte vaše děti".

Ale nejde jen o holčičky oblíkaný jako štětky. Prostitutečky, jak jim říkám. Nedávno jsem viděl kluka, řekněme 13letého, s tričkem, kde byl citát nejspíš od 50 Centa. Nebo od jinýho hiphaphopisty. A ten 13letý nosil na veřejnosti: "Mám rád kundičky jako tlusťoška dorta." To mě uráží z tolika důvodů, že bych vám rád o všech pověděl. Zaprvé to má mizernou gramatiku.

Jako tlusťoška dort, ne dorta. Podle vzoru "hrad". To jsou základy. Toho si měli všimnout už při nažehlování. Zadruhé se mi nelíbí narážka, že tlusťošky musí milovat dorty. Je to nefér. Jsem hubený, ale pocházím z obézní rodiny. Bylo jich jen 5, ale tlustý, to jste neviděli. Tyhle narážky se mi nelíbí.

To je dvojka. Zatřetí... Předpokládejme, že tlusťošky milují dorty. Ve 13 letech tvrdíš, že stejně moc miluješ kundičky. Jenže když dáš před tlusťošku dort, tak aspoň bude vědět, co s ním dělat. To bylo zatřetí. Začtvrtý - znova. Předpokládejme, že opravdu tak miluješ kundičky. Ty, kdo jsi před rokem a půl slintal u Strážců vesmíru. Řekněme, že fakt miluješ kundičkyyy. Tak proč bys prokrista nosil tričko, který ti garantuje, že žádnou nedostaneš?

To byla čtyřka. Zapátý. Pětka je můj hlavní důvod a vracím se s ní k číslu dvě. A tím je vztah tlusťošky k dortu. Vztah tlustých lidí k jídlu. To není čistá láska. Je toho víc. Je to složitější. Komplikovanější. Má víc nuancí než prostá láska. A pokud máš takový vztah ve 13 letech ke kundičkám, tak máš pořádný problém.

Někdy kundičku chceš, ale odepíráš si ji. Nebo si občas kundičku dáš a pak z toho máš výčitky. A jednou za čas si dáš příliš moc kundiček, aby ses potrestal kvůli svým komplexům. Pokud máš ve 13 letech takový vztah ke kundičkám, tak jsi stoprocentně teplej... což je naprosto v pořádku.

Díky moc. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ed byl skvělý :) a navíc mi to připomnělo tu asi devítiletou holčičku s tričkel I love dick... wtf? proč takový nápis tisknou na tak malé tričko, a když už se to na triko dostane, proč matka nepoužije google translator, než do toho navleče svoji devítiletou dceru?

200

Odpovědět

Naprosto bravurní... :D

180

Odpovědět

Vím, že mě všichni hned odsoudíte ale tohle video ostatně jako většina od tohoto komika mi přijdou maximálně tak úsměvný. Zatleskal bych jen za to, že se to pěkně naučil.. ale asi sem divný jen já, když vidím vaše reakce :D

1810

Odpovědět

Netřeba odsuzovat za názor. :)

A myslím, že není ani třeba si myslet, že ostatní stand-up komici se to neučí nazpaměť (ostatně Ed Byrne to sám při výstupu o Alanis řekl, že to nedává z fleku). Ale čemu věřím, je to, že si to připravuje sám. Jeho humor mi prostě sedí a to, jak to dokáže podat, to jen podtrhuje...

Ano, Ed Byrne určitě není to nejlepší, co nám televizní zábava nabízí... ale mě ten člověk prostě sedí, padl mi do oka a jeho výstupy mám rád...

230

Odpovědět

Ed nikdy nezklame... :D

190

Odpovědět

Taan: Nejspíš je myšleno tohle - http://www.videacesky.cz/skece/ed-byrne-o-rodicich-a-vztazich
Hned
na začátku tam zmiňuje tu nevhodně oblečenou holčičku :)

180

Odpovědět

Jo dík, to video jsem sice už viděl, ale nějak jsem si to z toho nepamatoval. :)

180

Odpovědět

jak Ed Byrneho nemam rada, tak tohle video bylo naprosto brilantni!!! :)

180

Odpovědět

Ninjere thumbs up (nejen) za 'hiphaphopistu'. Moc pěkné:)

190

Odpovědět

Nic proti, video je bezpochyby skvělé, ale mám takový pocit, že už to tu bylo.

1819

Odpovědět

Á, moje chyba, měl jsem si nejdřív přečíst popisek

182

Odpovědět

+P.J.D.A to druhé video tu někde je? Nějak ho nemůžu lokalizovat.

181

Odpovědět

Pro mě jeho nejlepší vystoupení co je tady k mání :-)

184

Odpovědět

Je skvělej :D.

187

Odpovědět

"pokud máš ve třinácti takovej problém tak si stoprocentně gay" to mě zabilo právě jsem si zničila celej makeup na karneval a můžu si jít nakreslit ksicht znova.....fakt dík :DDDD

199

Odpovědět

No a co? : D

1821

Odpovědět

Bezkonkurenční :D Taky mi příjde dost divný co si ty děcka (i mladší) vemou za oblečení :D 10/10 a prosím víc Eda, je skvělej :D

197

Odpovědět

hroznej borec, miluju ten jeho přízvuk :D

189

Odpovědět

Taky jste se celé video tak přiblble smáli jako já? :D

1819

Odpovědět

Ne.

1814

Odpovědět

Tak ten je skvělý !! :D

1815

Další