Třikrát Ed Byrne

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:442
Počet zobrazení:6 425

Podobně jako u Jimmyho Carra vám přináším tři krátké klipy s vaším oblíbeným komikem, abyste si nestěžovali na krátkost jednotlivých videí. V prvním vám Ed Byrne poví něco o filmu Návrat do budoucnosti, ve druhém se rozpovídá o postelových návycích a ve třetím pro změnu nebude mluvit vůbec - bude pouze tancovat. Jedná se o scénku z charitativního pořadu Comic Relief, kde Ed tancuje na píseň I Like to Boogie, která se objevila ve filmu Billy Elliot.

Přepis titulků

Jsem puntičkář. To je můj problém. Velký puntičkář. Připravuju se tím o spánek a o radost. O radost z oblíbených věcí, protože v nich hledám chyby. Oblíbený film z dětství: Návrat do budoucnosti. Není to skvělý film? Ne, je debilní a řeknu vám proč. Marty McFly se vrátí v čase. To mi nevadí, je to sci-fi. Je v minulosti a potká své rodiče.

Ale tak, že se nesetkají jeho rodiče a tím ohrozí svou vlastní existenci. Ve filmu pak opravuje stroj času a snaží se dát rodiče do kupy. Jenže se líbí jeho matce. Zčástí jsem o tom filmu pochyboval, protože jsem ho sledoval s mámou. Což bylo trapný. Nakonec se s mámou spřátelí. Stane se nejlepším přítelem táty. Je jeho mentorem a radí mu, jak na jeho mámu. Je to celý zvrácený. Po týdnu si získá jejich důvěru, dá je dohromady, vezmou se, spraví stroj času, odletí zpátky do osmdesátek.

Mohs jet kamkoliv, my máme mobily, ale jak chceš. A vše je v pořádku. Můj problém je tohle. Určitě dojde k situaci potom, co se dají dohromady, vezmou se, budou mít dítě, to doroste tak do věku 14, 15 let... A rodiče ho poznaj, doprčic! Byl s nimi týden. Díky němu se zamilovali a vzali se.

Na někoho takovýho nezapomenete. Jednou sejde ráno k snídani a máma řekne: "Tak moment... ty jsi ten chlap." Aspoň táta pojme podezření. "Nechrápala si s tím týpkem? Je mu nějak podobnej..." Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Slabej odvar oproti komikům jako Gabriel Iglesias a Gad Elmaleh.

1816

Odpovědět

U toho posledního jsem si vzpomněla na tohle :D
http://www.youtube.com/watch?v=iyY2zzGZNjo&feature=player_detailpage#t=28s

1810

Odpovědět

Zdar, kdyz uz jsme u tech britskych komiku, co takhle zase prelozit neco od Billa Baileyho? Napriklad jeho posledni vystoupeni "Dandelion Mind" ma myslim spoustu skvelych nametu k prekladani (oud). :)

Jinak co se videi tyce, tak super, o jeho excelentnim pohybovem nadani jsem nevedel. :D

191

Odpovědět

Odpovědět

přesně jak řikal v tom prvnim videu..... Jaktože ho jeho rodiče v tý budoucnosti(přítomnosti) nepoznali o.O :D ale jinak je to skvělá trilogie... :) vážně u všech tří dílů se člověk baví a když si vemu kdy to natočili tak je to ještě 3x lepší.... :)

U všech skotů...

180

Odpovědět

Ed Byrne mistr tance :D

182

Odpovědět

1. bylo dobry
2. uslo
3. tam byt nemuselo

217

Odpovědět

Ty jo, to s tím Návratem do budoucnosti mě fakt nikdy nenapadlo :D A příjde mi, že s brýlema mu to sluší víc :)

181

Odpovědět

hustej tanečník :)

183

Odpovědět

to třetí jsem jenom proklikal :)

182

Odpovědět

To 2 video je naprosto dokonalé. Mám přesně tyhle zkušenosti :D trefa do černého :D .

181

Odpovědět

Dnešní trilogie nebyla špatná. Ed má dobré postřehy a ten tanec je spíš jen takový bonus.

180

Odpovědět

Líbí se mi jak Ed v posledním videu "tančí". On je přesně ten typ klasického dřeva, který, ač neumí, akorát se divně vrtí, ale snaží se a dělá to vystoupení zábavnější než kdyby předváděl plnohodnotný profesionální tanec.

183

Odpovědět

:´-( MFW sem se dival na 3. video

187

Odpovědět

překlad u posledního videa se mi zdá špatně

193

Odpovědět

Jaká konkrétní věta je špatně přeložená? :D

201

Odpovědět

+NinjerSnad ti niekto odpovie, clovek si tu chybu len tazko vsimne totiz :D

180