Ed Byrne o kočkách a lidech

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:624
Počet zobrazení:7 584

Irského komika Eda Byrna vám asi představovat nemusím. V tomto videu vám vysvětlí, proč máme radši zvířata než ostatní lidi. Tohle je moje první video na těchto stránkách, takže vás tímto zdravím. :)

Přepis titulků

Mám teorii, dámy a pánové, že jsme občas hodnější na zvířata než na lidi. Můžu to dokázat. Máme doma kočku. Nejsem kočičí člověk. Protože mě nikdy nekousla radioaktivní kočka. Ale máme kočku. Důvod, proč ji máme, je důkazem, že jsme hodnější na zvířata. Protože ten důvod je: našli jsme kocoura u naší popelnice.

Vypadal hladově, tak u nás teď žije. To byste pro člověka neudělali, že jo? Člověče, co děláš u popelnice? Jsi v pohodě? Co děláš? Jo ty máš hlad. Chceš bydlet u nás? Ne, v pohodě, pojď, to není problém. Lepší než abys bydlel u popelnice. Ne, nehledej práci, ne.

Můžeš bydlet tady, my ti budem kupovat jídlo a výměnou za to - mohl bys nám všechno pos*at? Šlo by to? To zní jako výhodná nabídka, ne? Tohle je obývák. Mohl bys pomalu ale jistě ničit nábytek? Každý den trošičku. To bychom ocenili.

Tady se ženou sedáváme a koukáme se na televizi. Poslouchej - zatímco tu sedíme, mohl bys na nás vystrčit p*del? Mohl bys? Můžeš nám výměnou za ubytování a stravu ukazovat tvůj růžovej zadek? Myslíš, že to zvládneš? To bychom ocenili.

Je to všechno? Myslím, že to je všechno. Jo, ještě jedna věc. Vím, že toho chceme moc. Ale necháváme tě tu zdarma bydlet a kupujeme ti jídlo. Mohl bys, když jsem doma sám, vyskočit na židli a vyděsit mě k smrti? Jen občas. Ne tak často, aby to bylo normální. Ne abych si na to zvykl.

Prostě tak, že když se to stane, budu si skutečně myslet, že je to můj konec. Můžeš? Tak vítej na palubě. Zlato, může s námi dneska ten chlap od popelnic spát v posteli? Prý je to v pohodě. Žádný problém. Prý to není divný. Ne, ne, nemyj se. Jen se olízej. To bude stačit.

Olízej si tu svou zatuchlou díru přímo před náma. Ty špinavý zvíře. Podle ženy výhoda kočky v domácnosti spočívá v tom, že doma nebudou myši. Což nevím, proč mi říkala, protože mně jsou myši u p*dele. Dokonce bych řekl, že myši jsou lepší než obyčejný kočky. Jsou stejně roztomilé, ale nemusíte jim kupovat ani otevírat jídlo. Sežerou cokoliv, co najdou. Když jedete na dovolenou, nemusíte shánět někoho, kdo vám nakrmí myši.

Myši jsou výhodný zvířata. Ne tak výhodný jako tasemnice. "Dám si to co ty." Tasemnice jsou velmi výhodné. Překlad: Agnes www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja ti nevím. Všetko mi to príde hrozne nacvičené a strojené. Je to masový herecký výkon, ktorý má za úlohu stimulovať sociálne korky mozgov ľudí. Ja mám rád spontánneho Dylena Morana. Síce sa učí historky, ale je to týpek zo starej školy stand-up. Na nič sa nehrá, nerieši, má trému a baví sa s publikom. Nie takýto robotický zabávač, čo zrovna vypadol z hereckej akadémie.

22

Odpovědět

mame doma macku a s tym olizovanim mozem len suhlasit. Je az neuveritelne ako casto a na akych miestach si to olizuju(alebo mam take stastie len ja?).

51

Odpovědět

spíš by mě zajímalo ...co by ten bezdomovec říkal na to kdyby ho chtěli nechat vykastrovat :D

671

Odpovědět

Vítame novú prekladateľku. Neviem či ti to spomínali, ale je tu zaužívaná taká tradícia, že každá nová prekladateľka mi musí poslať kontakt na seba a tiež aj adresu. Takže čakám. ;)

1329

Odpovědět

To bylo *tak* svůdné.

440

Odpovědět

+aifeNicméně je to Agnes. Už jen ten nick vypadá dobře.

82

Odpovědět

+aifeJo někdo si nicky umí vybrat TichýZmrde :D

300

Odpovědět

Nejlepší je ta hláška v NaN:NaN !! Ale škoda, že to nebylo delší, NaN:NaN je docela málo :-(

905

Odpovědět

Máš pravdu, ešte aj v čase NaN:NaN bola tiež dosť dobrá hláška. :D Inak keby to niekoho zaujímalo, tak NaN je skratka od Not a Number.

116

Odpovědět

Jeee, po dlouhé době Ed Byrne, skvělé. :) Welcome aboard. ;)

552

Odpovědět

Zdravím novou posilu týmu VideaCesky a hned zkraje musím pochválit :-D Velice vydařebný vývěr videa a překlad je taky perfektní :-D Jen houšť. :-)

371

Odpovědět

* samozřejmě vydařený výběr :-) to je tak, když se snažím psát rychle :-)

112

Odpovědět

Konec to rozsekal :D asi si taky jednu pořídím místo kočky :D
P.S. Také zdravíme novou překladatelku :)

362

Odpovědět

Jenom osobně mi nefunguje časomíra, sice to pro mě není žádný problém, ale jen tak pro info, nevím jestli to nějak nastavujete, když to sem nahráváte. Jinak dobrý video, děkuji za překlad

740

Odpovědět

Opraveno, díky za upozornění. ;-)

34

Odpovědět

Joooo, pohodinda videjko. Dík za překlad.

161