Eminem - Not Afraid parodie

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:879
Počet zobrazení:15 886

Originální klip už tu máme, takže se může zveřejnit i parodie. Je mi jasné, že fanoušci Eminema ji budou nenávidět a mít potřebu se ho zastávat. Texty má dobré, ale já s Markem Douglasem a The Key of Awesome, kteří jako téma pro tuto parodii vybrali Eminemovo chování na veřejnosti, souhlasím. Poznámka: Než se tu rozjede flame o urážkách M. J. Foxe a Eltona Johna, musí se vzít v potaz, že ty urážky používá Eminem a jsou tam, aby podtrhly jeho chování. České titulky:   Anglické titulky:

Přepis titulků

Do hajzlu. Je tady fakt hrozný světlo. Asi jsem si měl vzít sluneční brejle, kdybych věděl, že budeme natáčet venku. Někdo z vás je možná taky na střeše a mluví si sám pro sebe. Ale nejste slavní rapeři, takže jste všem ukradený. Jestli mě teď omluvíte, půjdu dolů.

Zkuste si vyhodit moje texty, ještě než je stihnu přečíst. Smůla, znám je nazpaměť, vůbec je nepotřebuju. Pořád mám homofobický rýmy, ale nemůžeš se naštvat, protože ten homouš Elton John a já jsme kdysi měli duet. Omlouvám se všem svejm fanouškům, že jsem jim zničil život. Vrátím se k písním o tom, jak vraždím svoji ženu. Vyplyvné svá slova v dokonalém načasování, aniž by to nacvičoval. Občas o sobě rýmuje ve třetí osobě.

Jeho rap je buď k smíchu nebo vážná věc, a pokud si z něj budeš dělat prdel, tak se pořádně nasere. Dokáže to totiž vybalit, ale nezvládá to. Jako pekař, co nesnáší dort, ale pořád ho peče. Co je to za týpka? Vejrá na mě a je mi hrozně podobnej. Vyhrožuje mi, napodobuje mě, určitě se chce rvát. Au! Snažil jsem se mu napálit, ale zlomil mi ruku a utekl. Určitě pomatenej fanda.

Do hajzlu, už je tady zase! Já nemám strach, ne, nemám strach... hodit židlí, hodit židlí... Byla totiž z IKEY, byla totiž z IKEY... takže mě to netrápí, takže mě to netrápí... Narážím do všech kolemjdoucích. Na nohách mám Shape Upky. Jsem jako ty. Taky jsem to zažil. Ale jsem slavnej a bohatej, takže to beru zpátky, je to kec.

Sám jsem se rozhodl brát drogy. Udělal jsem to ze srandy. Ale teď se vracím k vymýšlení dvojsmyslů o Kim Karshiunový a jejím dvoutunovým zadku zábavy, kterej je tak giganticej, že zastíní slunce. Jsem nejlepší raper na světě, to je nepochybný fakt. Ale z nějakýho důvodu se chovám, jako bych byl pronásledován. Jestli si myslíš, že jsem krocan, tak se můžeš jít vycpat. Jsem jedinej MC, kterej má problém s loutkou.

Můžu rapovat o Afghánistánu, Iráku nebo BP. Ale radši se budu posmívat nějakým menším celebritám. Tady je seznam lidí, do kterejch si rád rejpnu: Patricia Headonová, Will Weaton, Ruben Studdard a Screech. Ale Kanyeho s Lil Waynem nechám bejt, to není prdel. Oba jsou v pohodě a nikomu neublížili. Ale do hajzlu s Michaelem J. Foxem, protože se třese, když chodí. Nejseš snad rád, že jsem se vrátil, abych poslal tuhle zprávu dál?

Já nemám strach, ne, nemám strach... se pořádně nasrat, se pořádně nasrat... na všechny mý kritiky, na všechny mý kritiky... který sotva existujou, který sotva existujou... Jsem strašně ukňouraný děcko, pořád si na všechno stěžuju. Jsem sviňsky bohatej, moje nahrávky se prodávaj. Jsem kus hajzla, ale projde mi to. Lidi mě maj rádi, páč dovedu rýmovat fakt rychle.

Překlad: Zikato Úpravy: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (151)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím že mluvím za všechny normální fanoušky eminema že tahle parodie je povedená a dokáže rozesmát a při tom se drží skutečnosti i v textu : Jsem nejlepší raper na světe to je nepochybný fakt :)

70

Odpovědět

I'm not afraid to throw the chair :DDDDDDDDDDDDD spolu s I'm bumping into people on the street je naj :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

270

Odpovědět

Nechápu, co s tím všichni naděláte, je to vtipný.

261

Odpovědět

Nechápu co vám všem je, vždyť je to vtipný, jasně dělaj si z něj srandu, ale ani to nemyslej vážně, jen se snaží pobavit lidi a místo toho abyste se zasmáli , musíte říkat jak sou hrozní, trapní a že si chudák eminem tohle nezaslouží.

241

Odpovědět

Tohle mi přijde jako trapný....si uvědomte že když se někdo naváží do něj tak je jasný že oplatí stejnou mincí..vy slyšíte song kde někoho urazí a hned ho máte za trapnýho a špatnýho rapera...ale nevíte důvod proč to jméno zaznělo...jasně občas si prostě udělá v songu z někoho p***l ale to nesmíte brát vážně...a navíc s takovýma songama už přestal..už si uvědomil že je ve věku kdy by už takové texty psát neměl..prostě pro mě je EMINEM nejlepší a vy jste jenom lidi co mu závidí slávu...a autoři videa zřejmě taky závidí když dělají tohle video...

2020

Odpovědět

Přesně! Úplnej souhlas Ostatní jenom závidí. Neunesou to, že JE TO takovej BOREC! A tohle mě osobně příjde jako dost ubohý. Nechápu ty lidi kteří Tomuhle jak se říká Škváru mohou dát víc než jednu hvězdičku..!

16

Odpovědět

Sorry vím starej koment, ale nemohu si pomoci :D. Cituji z tvého komentu ,,jasně občas si prostě udělá v songu z někoho p***l ale to nesmíte brát vážně" . Napíšeš tuhle větu a pak si stěžujež že si z něho někde někdo dělá srandu jako fakt ? :D. Takže on si z lidí může dělat srandu, ale z něho nikdo ne ? Mohl bych přidat ještě tvou první větu kde píšeš že ,,když se někdo do někoho naváží musí čekat že mu to někdo oplatí stejnou mincí" :D.

10

Odpovědět

Nic mě nepobaví víc než tyhle parodie na slavné rapery a zpěváky xD xD xD

212

Odpovědět

flash: a proto ti vadí i parodie na slušného Eminema :D

211

Odpovědět

Nevim... nikdy mě Key of Awesome nějak nebrali. Hlavně nemám rád typy těch parodií co sem vysmávaj autorům do ksichtu.

1928

Odpovědět

Počkat a tohle má bejt jako Sranda??? Jako vážně? Tak tohle fakt nebylo moc vtipné no.... Zlatej Jon Lajoie a jeho songy protože tohle je trapas!!

1931

Odpovědět

eminem si prosel tezkej zivot to si nezaslouzi

2043

Odpovědět

uplne mi lezou na nervy ty parodie jak to musi byt za kazdou cenu smesne

1934

Odpovědět

trapas..

2026

Odpovědět

Ty mu dobře vyprášili ten jeho zaprodanej kožich:))

2115

Odpovědět

Nejlepší je ta část s tím zrcadlem :D U toho sem se nasmál :D

243

Odpovědět

Jennifer **: 8 mile

194

Další