Katy Perry ft. Snoop Dogg - California Gurls parodie

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:437
Počet zobrazení:8 472

A pro veliký úspěch další parodie od The Key of Awesome. Osobně jsem byl zvědavý, jak se jim podaří, protože originální klip je dost dobře ujetý. Navíc parodii vydali hned druhý den po originálu, takže museli udělat hodně pátrání a příprav, aby to zvládli tak rychle. Katy Perry se v televizi vyjádřila, že má tuto parodii, ze všech parodií na její píseň, nejradši. Hlas Snoop Dogga nazpíval Mark Douglas. České titulky:   Anglické titulky:

Přepis titulků

Vítejte, čubky. Sundejte si spodky. Znám jedno místo, kde jsou holky vždycky protivnější. Pokud nejsi boháč, tak se k tvé klobáse ani nepřiblíží. Upíjí velký dietní Starbucks mocha čaj s pěnou.

Řídí Escalady, zatímco esemeskují a tweetují na iPhonech. Můžeš se zkusit představit, ale všechny jsme stejné. Nezajímá nás tvoje jméno. Na vteřinu se na tebe podíváme, ale jen, abychom se ujistily, že nejsi slavný. Kalifornské holky, jsme nespolehlivé.

V životě jsme nepracovaly ani den. Křížené psy v taškách necháváme v autě. Kalifornské holky, jsme předvídatelné. Nejvíc sexy těla, co se dají koupit. Silikonová prsa s umělým opálením jsou nezničitelná. Podepiš se na tečkovanou čáru, nepotřebuješ mozek, když máš hezkou prdel. Jakmile překročíš hranici L.A., vypěstuješ si poruchu příjmu potravy.

Prodej duši, tancuj u tyče, vyspi se s Charliem Sheenem jen kvůli roli. Plastiky nosu a taky břicha... S takovýma holkama já rád... trávím čas. Nafoukni rty, shoď dolů špeky. Průhledná trička, ukaž bradavky.

Paparazzi jsou všude. Hups, zapomněla sis kalhotky? Katy, má paní, jsem do tebe blázen, protože reprezentuješ Kalifornii. Ale stejně bych do tebe šel, i kdyby ta prdel byla z Virginie. A můžeš vsadit zadek na to, že dělám do holek z Connecticutu.

Vážně bych mohl splnit svou sexy kvótu tím, že bych ojel děvky z Minnesoty. Kalifornské holky, jsme tak zoufalé. Prodaly jsme duše za bohatství a slávu. Brzo budeme vypadat jako Cher nebo Melanie Griffithová. "California Gurls" se pořád opakuje. Všechen ten pop zní úplně stejně. Je to stejný rytmus jako z té písničky od Keshy.

Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:( opravdu smutne, k cemu se snoop dogg snizil, myslim ze ma furt na vic nez na tyhle popove s prominutim srance.

205

Odpovědět

Vitejte čubky,sundejte si spodky XD :::D

220

Odpovědět

Boing boing boing boing xD

200

Odpovědět

Psí štěkot prohnaný skrz autotune mě dostal.

190

Odpovědět

hezky ale celkem me dostalo kdyz jsem ji videlv jedom diskuznim poradu a ona rikala ze si ji ta pisnicka libila je to i na jejich channelu

180

Odpovědět

Tak to mě úplně zabilo :-) Ten pes, ta Kesha, Charlie Sheen, Zvracení bonbónů-nejlepší parodie vůbec :-D

180

Odpovědět

Je až fascinující k čemu se snoop snižuje. Parodie skvělá a jako vždy kvalitní překlad. Díky :)

180

Odpovědět

mám zkouknuté snad všechny parodie od Key of Awesome a miluju Marka! Palec hore za přidávání jejich videí!:D

180

Odpovědět

BEST axis of awesome proste stoho umiram smichy

181

Odpovědět

omg ten pes jak tam steka ten me uplne zabil.. :DDD

180

Odpovědět

konecne sem si vsiml co to na konci sezral :D

180

Odpovědět

rimmer. zajimalo by me jestli sklidily uspech kdyz udelali parodii na tak dokonalou pisnicku jako je Not Afraid --> protoze nato se asi vtipna parodie udelat neda

180

Odpovědět

Jakmile překročíš hranici L.A, vypěstuješ si porcuhu příjmu potravy... :D:D:D:D
Vyspi se s Charlie Sheenem jen kvůli roli... Tak to mě zabilo :D:D:D:D

180

Odpovědět

Vyspi sa s Charlie Sheenom pre rolu, to ma dostalo :-D a naraziek na to, ako rovnako znie dnesna hudba sa nikdy nenasytim :-)

180

Odpovědět

Rohi: Díky. Jak jsem zblblej z angliny, tak mi při opravě titulků nedošlo, že se tu textování nepoužívá. :-D Opraveno.

180

Další