AstrologEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:51
Počet zobrazení:2 490
Ne všechna povolání jsou si rovna, co se užitečnosti týče.

Přepis titulků

- Kde je Rowan? - Netuším. Brit? - Kde je Rowan? - Co? Slyšela jsi mě. - Nechtěla jsem vám kazit překvápko. - Ale ne. Jaké? Ku*va práce. - Co to je? - Zkouším nové povolání. - Jaké?

- Je to typ mága. - Vypadáš božsky. - A to ještě není to nejlepší. - To snad ne. - A co teda konkrétně seš? Jsem astrolog. Střelec, Kozoroh, Lev. To nebylo až tak těžké trefit. Jaké je moje měsíční znamení? - Na to by se zeptal jedině Býk. - Ty jo, dobrý. A co takový astrolog umí? Pomocí magie využívám sílu Slunce a Měsíce. - Ale co konkrétně děláš?

- Čerpám moc z celého vesmíru. - A to znamená co? - Ovládám všechny kosmické znalosti. Počkat. Už vím. Je mi to vlastně u p*dele. Takže tak. - Typický Kozoroh. - Dostal tě. - Můžeme jít do boje. - Ano, prosím. Pojďme na to. To je nějakej akrobat nebo co? Kde je Rowan? Nevím, vypadá to, že připravuje nějaké kouzlo.

- Co to bylo, Rowane? - Pozitivní naladění. To je fakt super, Rowane. Blíženci v ascendentu! - Pomoc! - Pozor na něj! Je to Ryba. - Fajn. Jak to víš? - Je mu to vidět na očích. - A co s tím? - Řekni, že je nerozhodný a citlivý. To neudělám. - Potřebuju pomoct.

- Jasný, zlato. Do háje, Blíženci, ti jsou nejhorší. Blížence nesnáším. Ale to asi každý. Něco zkusím. Opouští tě slunce a přesouvá se na mnoho týdnů do zóny hojnosti. Buď kreativní ohledně financí a řekni si o pomoc starému známému. Rowane! Udělej něco užitečného. Bože. - Nastává konjunkce Saturnu a Jupiteru. - Cože? - Blíží se pohroma.

- Co? - Blíží se pohroma. - Kristepane. Rowane, to jsou kraviny na hovno. Na hovno. A pitomé. Mimo tento kontext je to dobrý způsob, jak rozproudit komunikaci a introspekci. Copak mě neslyšíte? Pohroma se blíží! Utečte! Musíme očistit své duše. V duši slunečního boha. Blíží se pohroma! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a jo, to vlastně nejde, takže celkové hodnocení je nuceně posunuté o 10 % nahoru.

34

Odpovědět

davam 5 hvezdicek, je to 100% hodnoceni.
Jednou mi tu nekdo tvrdil ze je to stale objektivni hodnoceni.

10