BardEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:70
Počet zobrazení:4 289
Nepřišlo vám taky někdy, že bardové nejsou zrovna nejlepší parťáci do boje?

Přepis titulků

Tak jo, kyklop o nás neví. Měl by to být jednoduchý boj, pokud zaútočíme tvrdě a rychle. Ano. Naše výhoda spočívá v momentu překvapení. Ano, nesmíme ho nechat zvítězit. Pokud jste připraveni, zazpívám píseň síly, abych vás posílil. Ano, skvěle. Ano, ano, cítíte se silní, cítíte se jako drsňáci. A máte to rádi natvrdo.

Jste silní, silní, silní. Jo, jo. - To je vše? - Jo, teď byste se měli cítit silní. Ano, asi to cítím. Cítím se o něco silnější. Co ty, Alandore? Ano. Asi ano. Je to nenápadná síla. - Není zač. - Co ty, Adamisi? Nemůže to uškodit.

- Jo. - Díky za kompliment. Rowanis a já zaútočíme na kyklopa ze strany, zatímco Adamis mu pěkně naloží. A barde… Ty dělej to, co děláš vždycky. Prima. Ano, paráda. - Do boje! - Do boje! Jedna, dva, tři, čtyři…

Nebojte se… Kouzelná střela! …tato ochranná píseň. Třesky plesky, třesky plesky, má píseň vás ochrání. Tato píseň vás chrání přes tím monstrem. Barde, potřebuju vyléčit! Jo! Pociť mou magickou moc!

Nastala kouzelná hodinka, tak pociť mou magickou moc! Nic moc to nedělá, barde! Cítím to možná trošičku. Ale je to dost nenápadné. Jasně, chápu. Panebože! Ku*va! Neboj, Alandore, zazpívám ti ochrannou píseň!

Protože ochranu hledáš, protože jsi nádherný! Hotovo? Ano, nyní již, nyní již každou ránu ustojíš! Malá báseň. Díky bohu. Panebože! Neboj, Adamisi, kryju ti záda, kámo. Barde, pomoc!

Pociť, jak ti hodina moci koluje žilami. - Koluje žilami. - Barde, pomoc! Barde, pomoc! Nejste mrtví! To se mi jenom zdá! Všichni zase obživnete! Jsem ve své ochranné bublině! Jsem ve své ochranné bublině!

Nechci umřít! Je mi teprv 35! Nezabíjej mě, prosím! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

V D&D jsou bardové spíše k smíchu, ale v Pathfinderovi si nedokážu představit skupinu bez barda. Ačkoliv nejsou mistři žádného oboru, jsou skvělou podporou pro jiné třídy a na vyšších úrovních jejich unikátní buffy už skutečně dovedou zvrátit boje. Ale stále platí, že jako jednotlivec je bard k ničemu úplně všude. Mohou se uplatnit pouze ve velké skupině, která již má pořešené hlavní pozice (tank, healer, mage, dps).

40

Odpovědět

To není úplně přesné. Třeba v Baldurs gate 2 lze dohrát za Barda v podstatě bez boje..

30

Odpovědět

V Pillars of Ethernity ti bard vyvolá bandu kyklopů nebo draka. :-D

20

Odpovědět

Bard je v skutocnosti antigenovy test, ti traja su ludia na terasach a v baroch a kyklop je korona.

011

Odpovědět

je jasný, co jsi Ty.

100

Odpovědět

"I am only 35." Nemyslí tím level? "Mám teprv 35." by to vyřešilo oběma směry.

44