Bez cenzuryEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:100
Počet zobrazení:4 556
Někdy se troška té cenzury možná hodí.

Přepis titulků

Nabízím šťavnaté ovoce. Berte, dokud je! Dobrodruhu, co na to říkáš? Pomohl mi s tím jednorožec! Dobrodruhu, doprovodíš mě na vílí bál? Zdravím, úžasný dobrodruhu. Mám pro tebe parádní úkol. Najdi pět huňatých králíčků a dám ti duhu. - Duhu? - Jo. - Jako fakt? - Jo. Z toho, jak je ta hra roztomilá, se mi dělá zle.

Mám to na jednoduchou obtížnost? NASTAVENÍ CENZURA: ROZTOMILÉ - Nastavení cenzury? Co to je? - Nevidím to, co ty. CENZURA: HARDCORE Dáš si? Jen za dvacet zlatých! Hej, dobrodruhu, chci ti něco ukázat. Pojď sem, ukážu ti to. Hej, kun*í ksichte!

Zaběhla se mi moje čubička. Najdi mi mou čubičku a já ti někoho dohodím. - Co to? - Říkal jsem mou čubičku, kun*í ksichte. Tak vysmahni! Najdi mou čubičku. Kam se jen má čubička poděla? Dobrodruhu, určitě se chceš pobavit. Nechceš fet? Kriste pane. Dobrodruhu, co říkáš na tohle?

- Co to ku*va je? - Jo! Dobrodruhu, co říkáš na tohle? Jsem čubička. Chyť mě, když to dokážeš. - Kun*í ksichte, chytej tu čubičku. - Pardon. Ne. Víš ty co? Ne! Je to tu na hovno! Děs! Vrať se, ty čubko!

- Pojď sem! - Chyť mě, když to dokážeš. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Welcome to the Hardwood, adventurer

60

Odpovědět

Tenhle se jim povedl. :D A navíc už i víme proč má tak deb*** smích. :D

210

Odpovědět

01:20 - Asi nejlepší interakce z necenzurované části. Ne kvůli nahotě (mimo jiné zcenzurované :) ), ale ty dialogy... On:"Co říkáš na tohle?", Ona:"Co to ku*va je?" a na to On:"Jo!" (Ze kterého přímo čiší "Taky si říkám...".) :D

70

Odpovědět

Som zvedavý, či bol pri natáčaní fakt nahý :D

21

Odpovědět

+roman92Kdoví, nicméně Rowan se svlíká celkem často a očividně rád :D Nude - Bored Ep 89 | Viva La Dirt League (VLDL)

70