Boj o mocEpic NPC Man

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 55
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:50
Počet zobrazení:2 267
Dvě postavy, co se nesnáší, jeden dobrodruh a jeden úkol. To nedopadne dobře.

Přepis titulků

Dobrodruhu, tady v Badlands je to hrozně strašidelné. - Co zas? - Nemusíš to říkat. - Snažím se vytvořit atmosféru. - Ale my víme, že jsme v Badlands. Vidíme, že je to tu strašidelné. Nemůžeš prostě sklapnout? Dobrodruhu, měj oči na stopkách. - Musíme tady najít rubínový přívěsek… - On ví, co má udělat! Jen mu to připomínám. Chováš se k němu jak k děcku.

Nemusíš ho vést za ručičku. To by ses divila. Dobrodruhu, nesundávej si to. Vím, že tenhle blbý úkol musíme dělat společně. - Ale můžeš mě přestat ztrapňovat? - Jen dělám svou práci! Omlouvám se za něj, je to hrozný trapák. - Můžeš přestat? - S čím? Nepoštvávej ho proti mně. - Nevím, o čem mluvíš. - Víš, jak je snadno ovlivnitelný. Broučku, ne!

Hele, zlatíčko… Je to takový veliký pitomý vousatý imbecil. Tak si s ním nelam hlavu. Dobrodruhu, měj oči na stop… - Co to děláš? - No co? Vždyť víš! Žádné léčivé ovoce před bojem. To je jen taková drobnost, to zvládne. Ty ten úkol pokazíš. Pokazíš mu zdraví. Je to i můj dobrodruh.

No super, koukej, co děláš! Hej, broučku, počkej! Počkej, vrať se! No tak! Ne, to nedělej! Ne, dobrodruhu! Nech ty slípky na pokoji. Těm neubližujeme. Dobrodruhu, hele, skřetí stopy. Dobrodruhu, podle mě jdou skřeti tudy. Navíc jsem tam viděla zlato a vzácné předměty.

Pojďme tam! Dobrodruhu, skřeti nám uprchnou. Dobrodruhu, tady je malý zajíček. Nechám tě vést. Kdo chce být velký kluk? Zapomeň na něj, dobrodruhu. Pojďme se společně pobavit! Dobrodruhu, okamžitě pojď sem! Než napočítám do tří! - Jedna! - To je ale necita, co? Že jo? Pojď ke mně, dobrodruhu. - Dva!

- Dobrodruhu, tady bude léčivé ovoce. Tvé oblíbené! Tak pojď! - No tak, dobrodruhu! - No tak, dobrodruhu, tudy! Když sem půjdeš, získáš titul „Nechci trapného ovocnáře“. A ten se ti bude hodit! Fakt? Podle mě bys tamtudy chodit neměl. Je tam zlá čarodějnice! A tamhle je zase hnusný troll. Možná je to hnusný troll, protože ho proklela ta čarodějnice.

- Opravdu? Fakt? - Jo! - Super! Paráda! - Přesně tak! To je fakt super! Tak koho si vybereš, dobrodruhu? - Kam šel? - Dobrodruhu? Do hajzlu! Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Musíme najít tvého dobrodruha.

- Mého? Děláš si srandu? - Je to tvůj úkol. - Všechno jsi pokazil! - Já ti jenom pomáhám! - Ty skřete! - Vůbec mi nepomáháš! - Ale pomáhám!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

13